Fidži

Tokoriki Island Resort *****

Chci bydlet v tomto hotelu

V Tokoriki Island resortu si užijete romantickou a nezapomenutelnou dovolenou. Tento resort byl zvolen jako nejlepší ze všech resortů na Fiji pro rok 2019 a získal několik ocenění. Není se čemu divit. Kombinace fidžijské vřelosti, pohostinnosti a skvělého servisu se smyslem pro detail v hotelu ručí za bezchybný pobyt a skvělý zážitek. Ostrov Tokoriki se nachází v souostroví Mamanuca a je přístupný z hlavního města Nadi do 15 minut helikoptérou či hydroplánem. Další možnost je hodinka cesty katamaránem, nebo rychlo člunem. Maximum ubytovaných v resortu je 72 osob, takže je tu opravdu klid. Opravdový ráj na zemi se soukromím.

 • Luxusní resort na ostrově Tokoriki
 • Transfer do hodiny katamaránem
 • Fidžijská pohostinnost místních obyvatel
 • Možnost polopenze, plné penze
 • Pouze pro dospělé
 • V pokojích nejsou TV, telefon, radio
 • Internet pouze na recepci
 • Možnost pikniku na ostrově Monu Island a další výlety

 

Užijte si nemotorizovaných aktivit, jako jsou paddleboarding, šnorchlování, kajaky, loď s proskleným dnem. Organizují se výlety do přírody, jogging, zahrát si můžete stolní tenis, šachy, stolní hry, petanque, fotbal, volejbal. V resortu jsou dva bazény včetně jednoho se slanou vodou. 

Ten pravý relax zažijete v Tokoriki Spa lázních, kde se o Vás postarají profesionálové.

Kultura – zažijte úžasnou fidžijskou kulturu v podobě mnoha aktivit soustřeďujících se kolem tradic a zvyků na Fidži. Navštivte místní vesnici, trhy. Potkejte se školáky a zažijte tak život, na který jsou místní obyvatelé zvyklí.

Během vašeho pobytu by také neměl chybět kava rituál.

V resortu je pouze 32 samostatně stojících vilek ve 3 kategoriích. Všechny jsou v blízkosti pláže.

Všechny Beachfront Bures jsou bez připojení k internetu, televize či telefonu abyste si opravdu odpočinuli od okolního světa. Připojení k internetu je na recepci.

Beachfront Bure – Skvělé ubytování pro dvojice, páry užívající si líbánky v ráji. Vilka o velikosti 60 m² je obklopená zelení a tropickými květy. Součástí vilky je venkovní sprcha, lehátka na opalování a houpací síť. Výhled budete mít na oceán.

Beachfront Bure s bazénem – stejná vilka jako Beachfront Bure, ale má navíc bazén velký 3.5 m x 2.5 m

Beachfront Vila s bazeném – vila s krásným výhledem na oceán a okolní ostrůvky, velká 120 m² + terasa 70 m² s bazénem.

 • dovolená snů 36 vil ve 3 kategoriích
 • dovolená snů klimatizace, stropní větrák, servis na přípravu čaje a kávy, minibar, fén, žehlička, sprcha, vana, postel o velikosti king size, výběr typu polštáře
 • dovolená snů oceán
 • dovolená snů polopenze, plné penze

Každý den se mění v resortu a la carte menu, v případě plné penze je zahrnuta snídaně s kávou/čajem, čerstvé ovocné a zeleninové šťávy, šumivé víno, oběd o dvou chodech , odpolední čaj a večeře o třech chodech. Nápoje nejsou zahrnuty u obědu a večeře.

Plná penze začíná obědem v den příletu a končí snídaní v den odletu.

Oishii Teppanyaki – japonská restaurace, kde sledujete kuchaře, jak připravuje jídlo přímo před vašimi zraky na speciálním grilu. Pomocí speciálních naběraček kuchař obratně míchá, seká a obrací chutné pokrmy skládající se hlavně z kvalitního masa, zeleniny či mořských plodů.

Pro náročnější klienty je možnost obědu ve formě pikniku na nedalekém ostrůvku Monu Island. Jen 15 minut plavba lodí a jste tam. Užijte si romantický čtyřhodinový výlet.

 


Nahoru