Fran. Polynésie

Bora Bora Pearl Beach Resort ****

Chci bydlet v tomto hotelu

Bora Bora Pearl Beach Resort, který se nachází v Tichém oceánu na atolu Tevaiora (prstenec Bora Bora) ve Francouzské Polynésii, vás přenese do tropického ráje. Břehy atolu omývá křišťálově čistá a mělká voda až několik metrů od pláže, které jsou tvořeny jemným pískem. Celý resort je laděn do přírodních materiálů a barev, jako jsou například dřevo či kámen. Vybrat si můžete jednu z vilek v zahradě s vlastní zahradou a bazénkem, či nad-vodní vily. Resort nabízí také spousty aktivit nebo třeba lázně. Na atol se dostanete lodí. Je to velmi příjemný resort se super atmosférou a krásnými výhledy na horu Otemanu.

  • vily s vlastní zahradou v zahradě i nadvodní vily
  • mělká laguna až několik metrů od pláže
  • vhodné pro rodiny s dětmi
  • šnorchlování/potápění
  • bohatý podmořský svět
  • od 1.8.2020 otevřen po kompletní rekonstrukci

Francouzská Polynésie se vyznačuje bohatým pestrobarevným podmořským světem, proto stojí za to si zašnorchlovat nebo rovnou zkusit potápění. Přímo v resortu najdete potápěčské centrum. Kromě potápění resort nabízí další vodní aktivity: paddleboarding, kajak či kánoe. Půjčit si můžete vodní skútr nebo se projet na katamaranu. Pro nadšené sportovce tu potom najdete tenisové kurty, zahrát si tu můžete i minigolf, stolní tenis, volejbal, petánque či biliard. V resortu se také nachází fitness centrum a knihovna.

Zajděte si na lekce polynéských tanců nebo vodní zumby (za poplatek).

Nezapomenutelným zážitkem potom může být plavba lodí přímo z Bora Bora Pearl Beach Resortu při západu slunce.

A pokud budete chtít relaxovat, rozhodně navštivte lázně Tavai, které se nachází v zahradách.

Ubytovat se v resortu Bora Bora Pearl Beach můžete ve vilách či suitech.

Vila Garden Pool – celkem 20 vil o rozloze 81 m2, které se nacházejí v palmové tropické zahradě, u každé vily soukromý bazén se zahradou, interiér rozdělen na 2 části- ložnice a koupelna. Maximální kapacita 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti. Na výběr buď manželská postel, nebo 2 oddělené postele+ jedna oddělená (+ 1 rozkládací postel).

Pokoj Otemanu Beach View s vířivkou- celkem 10 pokojů o velikosti 73 m2, které se nacházejí na pláži, odkud se vám naskytne výhled na horu Otemanu. Apartmán rozdělen na 2 části- hlavní ložnice a krytá terasa, která se využívá jako obývací prostor nebo jako další ložnice. Najdete tu prostornou otevřenou koupelnu a venkovní vířivku. Maximální kapacita 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti. Na výběr mezi manželskou postelí nebo 2 oddělenými postelemi+ menší manželská postel.

Nadvodní bungalovy – celkem 19 bungalovů o rozloze 62 m2, nacházející se přímo nad vodou, z terasy vedou schody rovnou do vody. Interiér laděn do polynéského stylu. Uvnitř najdete prostornou ložnici. Venku potom terasu s lehátky a sprchu. Umožněn vstup i pro tělesně postižené osoby. Maximální kapacita jsou 3 dospělé osoby. Na výběr mezi manželskou postelí nebo 2 oddělenými postelemi+ 1 samostatná postel. Hloubka vody je zde od 0,5 m do 1,2 m.

Nadvodní pokoj Lagoon Premium – celkem 7 pokojů nacházející se nad vodou. Jsou rozlohou i vybavením stejné, jako nad-vodní bungalovy. Hloubka vody od 1,2 m do 1,6 m.

Nadvodní pokoj Otemanu View – celkem 15 pokojů, které se opět nachází nad vodou, vybavení stejné, jako u bungalovů. Pouze výhled se liší: z tohoto pokoje se vám naskytne pohled na horu Otemanu. Hloubka vody je zde od 1,2 m do 1,6 m.

Nadvodní pokoj End of Pontoon – celkem 9 pokojů, opět nad vodou a stejné vybavení jako bungalovy. K tomuto pokoji jsou však připojeny další výhody: na pokoji kávovar Nespresso a zdarma láhev šampaňského. Hloubka vody okolo 1,5 m.

  • dovolená snů bungalovy, suity, vily
  • dovolená snů klimatizace, denně balená voda, TV, větrák, kávovar/rychlovarná konvice, fén, žehlička, WiFi zdarma, minibar, bezpečnostní schránka, telefon, u každého pokoje terasa, skleněná podlaha, nekuřácké pokoje
  • dovolená snů hora Otemanu, zahrada, laguna, pláž
  • dovolená snů snídaně, polopenze, plná penze

Restaurace Tevairoa – restaurace s francouzskou a mezinárodní kuchyní. Dát si tu můžete i americkou či japonskou snídani formou bufetu, večeři si potom vybíráte a la carte. Přichystáno tu také mají pro hosty pondělní specialitu, a to večeři formou bufetu, kde budete mít možnost ochutnat polynéskou kuchyni. Dále každý pátek středozemní kuchyně formou bufetu. Avšak během těchto akcí nejsou podávány večeře a la carte.

Restaurace Miki Miki : zde si pochutnáte na lokální kuchyni. Restaurace se nachází u bazénu, takže si sem můžete zajít na lehký oběd. Součástí restaurace je i občerstvení s hamburgrama, ale má otevřeno jen duben-květen a celý listopad. Vybrat si tu můžete klasický hamburgr nebo rybí či s tofu.

Restaurace Ambrosia: italská restaurace, kde je nutné si udělat rezervaci. Otevřeno má od června do října, na večeři sem můžete zajít každý den kromě pondělí a pátku. Kromě italských specialit si tu dále můžete dát polynéské speciality.

Bar Taurearea: příjemný bar, kde si s přáteli u drinku zahrajete třeba šachy nebo zkouknete sportovní utkání.

Snack Bar Miki Miki: najdete ho u hlavního bazénu, dát si tu můžete lehký oběd a koktejly.

Jídlo si můžete objednat i na pokoj za příplatek.


Nahoru