Conrad Bora Bora Nui se nachází na malém soukromém ostrůvku Motu To’opua na prstenci u ostrova Bora Bora. V resortu jsme osobně bydleli a naprosto nás okouzlil, s klidem doporučíme i těm nejnáročnějším z vás. Je rozprostřen na veliké ploše, díky čemuž je jako stvořený pro dlouhé procházky nebo projížďky na kole (zdarma k dispozici).

Resort a jeho okolí je neskutečně fotogenický. Moře zde hraje všemi odstíny modři a jako jeden z mála ve Francouzské Polynésii má dlouhou a širokou pláž. Sice nemá výhled na horu Mount Otemanu (ikona Bora Bora) přímo z pláže, ale u SPA které je na kopci je nádherná vyhlídková terasa ze které ji uvidíte. Conrad byl postaven teprve v r. 2017, mile překvapí moderní a vzdušné interiéry.

 • naše osobní preference
 • top luxus na Bora Bora
 • úžasné šnorchlování
 • super pláž
 • ideál na 5-6 nocí
 • úžasné lázně v kopci s výhledy
 • ušetřit lze kombinací pevninských a nadvodních vil
 • oddělené spaní se soukromím pro rodiny
 • zdarma eko opalovací krém

V Conrad Bora Bora Nui se nám líbí úžasné propojení mezi naprostým klidem a možnostmi aktivního vyžití. Resort je velmi protáhlý a pěšky z jednoho konce na druhý půjdete klidně 30 minut. Je to nádherná procházka, zahrady jsou plné zeleně a květin, velmi dobře udržované, zároveň téměř z jakéhokoliv koutu resortu jsou nádherné výhledy na mořskou lagunu hrající všemi odstíny modři, jako z obrázku. Určitě si zajděte na vyhlídku která se nachází u hotelových lázní na kopci, odtud je výhled přímo na horu Mt. Otemanu která je ikonou Bora Bora, ale i na nádherné laguny, zelení porostlá úpatí kopců a ikonické nadvodní vilky lemující pobřeží.

Lázně Hina Spa umístěné na kopci jsou jedny z mála, které na nás opravdu dýchly. Jednotlivé pavilony na procedury a masáže jsou posazené mezi zelení a tmavými vulkanickými balvany, místní krajina svým rázem připomíná Seychely. Masážní místnosti jsou vnitřní klimatizované, jedna místnost je venkovní. Relaxační místnost s lehátky a vodou k načepování, je otevřená i pro hosty bez rezervace procedury – lze využít na odpočinek před odletem po odevzdání vaší vily. Vedle lázní se nachází také kaple určená na svatby.

Všude v prostorách resortu jsou rozmístěny stojany s koly, která si můžete kdykoliv zdarma vzít a následně je zanechat zase pro další klienty. Dá se říci, že pláž je rozdělena příjezdovým molem na dvě části. Pravá část (při pohledu na moře) je rušnější, zde se nachází vodní sporty, bazén, plážový bar a restaurace, dále pak také dětský klub. Levá část je mnohem klidnější a téměř vždy liduprázdná. Na lenošení jsou perfektní houpací sítě. Zejména u levé části pláže jsou rozsáhlé korálové formace na šnorchlování se spoustou nádherných ryb. Moře u pobřeží střídá jak mělčí, tak hluboké vody, na své si tedy přijde každý.

Conrad Bora Bora má 18-jamkový minigolf obklopený palmami. Posilovna je otevřená 24 hodin denně, tenisový kurt, běžeckou trasu dlouhou 2,5 km. Velmi oceňujeme ekologické opalovací krémy („30“ a „50“) šetrné vůči rybám a korálům, které jsou k dispozici zdarma v centru vodních sportů u hlavního bazénu. Rovněž i gel z aloe pro rychlejší regeneraci pokožky po opalování. Zdarma si půjčíte kanoe, paddle board a vybavení na šnorchlování. Denní programy dle rozvrhu zahrnují např. aqua-aerobik, 30 minutová plavba hobbie cat (katamarán s plachtou), lekce pletení klobouků a tašek z palmových listů, lekce hraní na ukulele, lekce správného vázání parea (šátek), základy tahitštiny…

Všechny kategorie ubytování v Conrad Bora Bora Nui jsou velmi prostorné a příjemně moderní. Resort má celkem 114 vil, z toho 86 je nadvodních, zbylých 28 na pevnině. Co se týče nadvodních vil, lze vyžádat zda si přejete aby vaše vila byla s přístupem do moře v hloubce, nebo v mělčí vodě kde dostanete na dno – bez garance! Vyjma kategorie Pool Overwater vila, která je vždy v hloubce.

Základní kategorií je Lagoon view Suite (celkem 9 v resortu, 101 m2), nachází se v dvoupatrové budově napravo od hlavní budovy při pohledu na moře. Jsou vždy v horním patře. Skládají se z ložnice a plně odděleného obývacího pokoje dveřmi. Super varianta i pro rodiny požadující soukromí odděleného spaní, vstup do koupelny je totiž samostatný i z obývacího pokoje, děti tak nemusí do koupelny procházet skrz ložnici rodičů. Kapacita 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti (do 13 let). Tři dvojice jsou vzájemně propojitelné dveřmi, čímž vznikne prostor se 2 samostatnými ložnicemi, 2 samostatnými obývacími pokoji a 2 koupelnami pro hodně veliké rodiny či skupiny přátel.

Tropical Beach view Vila  (101 m2) samostatně stojící přízemní vila s terasou, poskytuje větší soukromí a klid. Vily jsou posazené níže a jsou většinou jen pár kroků od pláže. Je to ideální volba pro rodiny s menšími dětmi, jelikož to mají všude kousek – jak na pláž, tak do restaurací a k bazénu. Kapacita 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti (do 13 let).

Tropical Beach view Pool vila (101 m2) stejná jako Tropical Beach view vila, ale navíc má na terase privátní bazének.  

Endless lagoon view Villa s bazénem (celkem 7 v resortu, 101 m2). Jsou identické jako Tropical Beach view vila, rozdíl je v umístění. Jsou položené výš ve svahu kopce, díky čemuž nabízí nádherné panorama výhledy zvýšky na lagunu a také větší soukromí. Pro hůře pohyblivé osoby je možné přesuny k pláži / do restaurací řešit buggy odvozem na zavolání. 

Beach Pool vila s bazénem (124 m2). Vila přímo na pláži s vlastním bazénem. Kapacita 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti (do 13 let).

Overwater Vila (celkem 34 v resortu, 116 m2). Úchvatná nadvodní vila se skládá z prostorné ložnice s obrovskými okny, díky kterým se i zevnitř můžete neustále kochat výhledy na moře. Sofa jde přeměnit na spaní pro třetí osobu či děti. Prostorná terasa se skládá ze 2 úrovní: první je větší a má lehátka, část je krytá střechou což je skvělou ochranou při dešti nebo před sluncem. První úroveň terasy je zakončena dvěma sítěmi na ležení visících v prostoru nad mořem. Druhá úroveň terasy je níže u moře a z ní je vstup po schůdkách do moře. Koupelna má samostatně stojící vanu a také velmi prostornou sprchu. Samostatná místnost patří dále šatně. Kapacita 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti (do 13 let).

Deluxe Overwater Vila (celkem v resortu 32, 116 m2). Identická jako Overwater vila, jen s lepším umístěním a výhledem na hory a západ slunce.

Pool Overwater Vila (celkem v resortu 16, 121 m2). Jsou identické jako Overwater vila, jen mají pouze jednu síť na terase. Místo té druhé je vlastní bazén.

Pool Overwater vila Sunset view – Nadvodní vila s vlastním bazénem. Vila je otočená na západ, abyste si mohli vychutnat ty nejlepší západy slunce. 

Pool Overwater vila Otemanu view – Nadvodní vila s vlastním bazénem. Tato vila má nejlepší umístění, jako jediná kategorie v resortu nabízí výhled na vnitrozemskou Bora Bora – horu Mt. Otemanu. 

Presidential Overwater Villa – 300 m2. Kapacita až 6 lidí. Několikapatrová vila stojící nad vodou. Má svůj vlastní bazén a komorníka, který je nepřetržitě k dispozici. Ve vile jsou celkem 3 koupelny, sauna, 2 šatny a prostorný obývací pokoj. Zvenku jsou 3 terasy, vířivka, lehátka, jídelní stůl, bar a také venkovní posezení.

Royal Pool Overwater Villa – 151 m2. Kapacita 4 dospělí/2 dospělí + 2 děti (do 13 let). Vila stojí nad vodou, z terasy je výhled přímo na moře. Má svůj vlastní bazén, houpací síť nad vodou, vytahovací okna, oddělený a prostorný obývací pokoj a komorníka.

Transit room – speciální pokoje, které se skládají pouze z obývacího pokoje a koupelny slouží pro klienty před odletem, kteří už museli odevzdat svou vilu a chtějí se ještě před odjezdem vysprchovat. Je třeba rezervovat dopředu s recepcí resortu, zdarma je na 30 minut.

 • dovolená snů vily a suity v několika kategoriích
 • dovolená snů klimatizace, stropní větrák, TV, trezor, fén, servis na přípravu kávy a čaje, minibar
 • dovolená snů zahrada, moře
 • dovolená snů snídaně, polopenze, plná penze

V resortu můžete navštívit celkem 6 barů a restaurací a ochutnat  jídla různých světových kuchyní. Vaří zde výborně! Velmi oceňujeme snahu vyhovět alergikům a hostům se speciálními dietami, např. bezlepkovou. Jídelníčky jsou postaveny hlavně na lokálních čerstvých surovinách a čerstvě ulovených vynikajících rybách. Důraz v Conrad Bora Bora Nui kladou také na pitný režim, proto na různých místech v rámci resortu najdete vodu k načepování zdarma.

Hosté mohou volit od snídaní, až po plnou penzi. Pokud máte předplacené snídaně, máte možnost si je nechat donést až do vily, kdy platíte pouze jednorázový poplatek za donášku, tzv. „tray charge“. Máte-li polopenzi, na večeře si můžete vybrat z 5 zahrnutých restaurací nebo opět donášku do vily s poplatkem tray charge.

Iriatai French Restaurant je hlavní restaurace s výhledem na moře a polovenkovním sezením. Otevřená na snídaně a večeře, ochutnáte zde zejména jídla francouzské kuchyně. Banyan Chinese Restaurant je moderní čínská restaurace. Kuchyň je inspirována různými oblastmi Číny, vybrat si můžete ze široké nabídky mořských plodů a dalších tradičních čínských pokrmů. Pro větší skupiny (až 10 lidí) je možné zarezervovat si soukromou místnost. Tamure Beach Grill je restaurace u pláže a bazénu s příjemným polovenkovním posezením a barefoot konceptem – je zde podlaha z písku. Na denním menu najdete alternativní středomořská a polynéská jídla, která jsou připravována v otevřené kuchyni a v kamenné peci.

Upa Upa Lounge Bar je perfektním místem pro koktejly před večeří nebo pro lehké jídlo. Můžete si zde pochutnat na sushi, nigiri nebo rolkách. Panoramatický výhled na západ slunce skvěle doplňuje atmosféru Upa Upa. Každou středu a neděli večer hraje živá hudba. Iriatai Wine Bar je ideální pro běžná jídla a drinky před a po jídle. Hlavním symbolem tohoto baru je skleněný vinný sklípek plný těch nejlepších vín. V Tarava Pool Bar si  během dne vychutnáte různé polynéské koktejly, chutné drobné občerstvení a lehká jídla.


Nahoru