Conrad Bora Bora Nui se nachází na malém soukromém ostrůvku Motu To’opua, na prstenci kolem ostrova Bora Bora. K resortu patří ještě jeden menší ostrov, Motu Tapu, určený pro pikniky a šnorchlování. Dlouhé bílé písečné pláže se rozpínají mezi uchvacující lagunou a pozadím hory Mount Otemanu. Resort nedávno prošel renovací – veškeré nabízené ubytování je tedy moderní a útulné. K některým vilám je přidělen osobní komorník (Presidential Overwater Villa a Royal Pool Overwater Villa).

 • malý soukromý ostrov
 • na prstenci okolo Bora Bora
 • dlouhé krásné pláže
 • resort po renovaci
 • osobní komorník
 • mnoho volnočasových aktivit
 • přírodní lázně

 

Resort má své vlastní lázně Hina Spa s rozsáhlou nabídkou služeb určených jak pro nezadané, páry, tak i pro nastávající matky.  Součástí lázní je relaxační zóna se saunou a parní místností. Při všech svých procedurách používají ty nejlepší přírodní produkty. Můžete zde také navštívit posilovnu , která je dostupná po celý den. Nabízí hromadné lekce i soukromé hodiny s osobním trenérem. Je zde také 2,5 km dlouhá běžecká trať. Denně jsou pořádány turnaje ve všech možných sportech – mini-golf, tenis, beach volejbal nebo závody na kajaku.

Vyzkoušet si můžete také různé vodní aktivity – šnorchlování, kajaking, paddle boarding nebo vodní šlapadla. Z volnočasových aktivit pak sporty jako například tenis, mini golf, biliard, stolní tenis a beach volejbal. O zábavu je postaráno i z kulturního hlediska – vyzkoušíte si, jak se hraje na ukulele, nebo se naučíte základy tahitštiny. K resortu patří malý soukromý ostrůvek Motu Tapu, který je ideální pro pikniky nebo třeba šnorchlování.

Vybrat si můžete ze dvou typů ubytování – vily a suity – které se pak dále liší podle toho, kde přesně se nachází.

King Beach Pool Villa – 124 m2. Kapacita 3 dospělí/2 dospělí + 2 děti (do 13 let). Tato vila je s výhledem na moře, má vlastní bazén a přímý přístup z terasy na pláž. Je vybavena manželskou postelí, má prostornou koupelnu s vanou a šatnu.

King Deluxe Overwater Villa – 116 m2. Kapacita 3 dospělí/2 dospělí + 2 děti (do 13 let). Vila stojí nad vodou a má plně vytahovací okna, takže si výhled na moře můžete skutečně vychutnat. K vile patří také houpací síť, která je zavěšena přímo nad vodou. Přístup do moře je rovnou z terasy.

King Overwater Villa – 116 m2. Kapacita 3 dospělí/2 dospělí + 2 děti (do 13 let). Vila s plně vytahovacími okny, stojící nad vodou a s výhledem na moře a ostrov. K vile opět patří houpací síť zavěšená nad vodou.

King Pool Overwater Villa – 121 m2. Kapacita 3 dospělí/2 dospělí + 2 děti (do 13 let). Tato vila je stejná jako ta předchozí, akorát s tím rozdílem, že má na terase ještě bazén.

King Garden View Suite – 101 m2. Kapacita 3 dospělí/2 dospělí + 2 děti (do 13 let). Suita s odděleným obývacím pokojem. Je ideální pro rodiny. Vybavení uvnitř je stejné jako u předchozích vil.

King Garden Villa – 101 m2. Kapacita 3 dospělí/2 dospělí + 2 děti (do 13 let). Vila se nachází uprostřed kokosové zahrady, poskytuje tak o něco více soukromí, než předchozí typy ubytování. Výhled je jak na zahradu, tak i na moře. Vila má terasu a oddělený obývák.

King Horizon View Villa – 101 m2. Kapacita 3 dospělí/2 dospělí + 2 děti (do 13 let). Z terasy této vily je krásný výhled na moře a stráň; především ale na západy slunce. Obývák je odděleně. Vybavení je stejné jako u předchozích vil, akorát s tím rozdílem, že manželská postel má navíc nebesa.

King Lagoon View Suite – 101 m2. Kapacita 3 dospělí/2 dospělí + 2 děti (do 13 let). Tato suita s výhledem na moře je ideální pro rodiny. Má oddělený obývák, koupelnu a velkou terasu.

Presidential Overwater Villa – 300 m2. Kapacita až 6 lidí. Několikapatrová vila stojící nad vodou. Má svůj vlastní bazén a komorníka, který je nepřetržitě k dispozici. Ve vile jsou celkem 3 koupelny, sauna, 2 šatny a prostorný obývací pokoj. Zvenku jsou 3 terasy, vířivka, lehátka, jídelní stůl, bar a také venkovní posezení.

Royal Pool Overwater Villa – 151 m2. Kapacita 4 dospělí/2 dospělí + 2 děti (do 13 let). Vila stojí nad vodou, z terasy je výhled přímo na moře. Má svůj vlastní bazén, houpací síť nad vodou, vytahovací okna, oddělený a prostorný obývací pokoj a komorníka.

Twin Lagoon View Suite – 101 m2. Kapacita 4 dospělí/2 dospělí + 2 děti (do 13 let). Tato suita má opět výhled na moře. Obývací pokoj je oddělený. Je vhodná pro rodiny.

 • dovolená snů 2 typy ubytování - vily a suity
 • dovolená snů klimatizace, stropní větrák, TV, trezor, fén, prostředky pro přípravu kávy a čaje, minibar
 • dovolená snů zahrada, moře
 • dovolená snů snídaně, polopenze, plná penze

V resortu můžete navštívit celkem 6 barů a restaurací a ochutnat  jídla různých světových kuchyní.

Iriatai French Restaurant je restaurace s výhledem na moře, je možné jíst i venku. Podávají zde klasická jídla francouzské kuchyně.

Banyan Chinese Restaurant je moderní čínská restaurace. Kuchyň je inspirována různými oblastmi Číny, vybrat si můžete ze široké nabídky mořských plodů a dalších tradičních čínských pokrmů. Pro větší skupiny (až 10 lidí) je možné zarezervovat si soukromou místnost.

Tamure Beach Grill je postaven na pláži. Na denním menu najdete alternativní středomořská a polynéská jídla, která jsou připravována v otevřené kuchyni a v kamenné peci.

Upa Upa Lounge Bar je perfektním místem pro koktejly před večeří nebo pro lehké jídlo. Můžete si zde pochutnat na sushi, nigiri nebo rolkách. Panoramatický výhled na západ slunce skvěle doplňuje atmosféru Upa Upa. Každou středu a neděli večer hraje živá hudba.

Iriatai Wine Bar je ideální pro běžná jídla a drinky před a po jídle. Hlavním symbolem tohoto baru je skleněný vinný sklípek plný těch nejlepších vín.

V Tarava Pool Bar si  během dnevychutnáte různé polynéské koktejly, chutné drobné občerstvení a lehká jídla.


Nahoru