Fran. Polynésie

The InterContinental Bora Bora Resort & Thalasso Spa *****

Chci bydlet v tomto hotelu

Luxusní resort Intercontinental Bora Bora najdete ve východním prstenci ostrova Bora Bora v Jižním Pacifiku. Ubytovat se můžete v nadvodních vilách, které tvoří dva tvary „U“. Resort je obklopen bílou pláží Motu Piti Aau a tyrkysovou mělkou lagunou a je zasazen do tropické zahrady.

Na Bora Bora se dostanete letecky z Tahiti za 50 minut, odkud dále lodí až do resortu za 20 minut.

 • v resortu se nachází lagunárium
 • ubytování v nadvodních vilách a suitech
 • vhodné pro rodiny s dětmi
 • vše se řeší do detailu 
 • jeden z nejlépe umístěných resortů na Bora Bora
 • krásná písečná pláž
 • šnorchlování
 • spousty restaurací a barů

Ostrov Bora Bora je chráněn korálovým reefem, a tak je kolem resortu všude krásná mělká laguna s bohatým podmořským světem. Ideální místo pro šnorchlování. Vybavení vám tu zapůjčí. Kromě toho najdete v resortu potápěčské centrum Topdive. Pořádají se tu lekce potápění s místním expertem.

Velkou atrakcí je potom v resortu lagunárium, kde chovají přes 200 mořských druhů živočichů. Každý den od 14:00 připlouvají k okraji trnuchy (rejnokovité ryby) a jsou v blízkém kontaktu s návštěvníky.

V rámci resortu máte k dispozici tenisové kurty a fitness centrum. Z vodních sportů si tu můžete zdarma vyzkoušet paddleboarding, nebo si půjčit kajaky.

Pokud budete chtít relaxovat, zajděte si do lázní resortu. Výjimečné jsou tím, že využívají k procedurám mořskou vodu. Užijte si některou z tradičních masáží nebo vířivku. Mají i speciální program pro klienty jenž jsou znaveni dlouhým letem. 

Ubytovat se můžete v romantických nadvodních vilách či suitech s panoramatickým výhledem na lagunu a horu Otemanu. Všechny vily a suity jsou laděny do tradičního polynéského stylu s přírodními materiály a všechny mají doškovou střechu. Všechny pokoje mají také venkovní terasu s lehátky.

Nadvodní vila Emerald je vila o rozloze 65 m2, z jejíž terasy se vám naskytne výhled na pláže a molo. Uvnitř najdete ložnici s manželskou postelí (na vyžádání 2 oddělené postele), obývací pokoj se sofa a skleněným dnem, odkud budete moct pozorovat podmořský svět. Z vily máte přímý vstup do laguny. Tři tyto vily jsou bezbariérové. Maximální kapacita jsou 3 dospělé osoby nebo 2 dospělí a 2 děti. V nabídce také stejná nadvodní vila Sapphire s výhledem na lagunu a nadvodní vila Diamond s výhledem na ostrov Bora Bora nebo horu Otemanu.

Nadvodní vila s bazénem je vila o rozloze 65 m2 s výhledem na lagunu a pláže. Maximální kapacita jsou 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti. Vybavením stejná, jako nadvodní vila Emerald, jen má větší plochu terasy. Tato vila také ve variantě Premium.

Brando Suite Bora Bora je suite o rozloze 111 m2, vhodný pro rodiny, s velkou terasou, s vlastním bazénem a výhledem na horu Otemanu. Ze suitu máte samozřejmě přímý vstup do laguny. Kromě ložnice uvnitř najdete i prostorný obývací pokoj s pohovkou a křesly a jídelní stůl s posezením pro 6 osob. Suite také ve verzi s 2 ložnicemi pro větší rodiny a skupiny přátel.

 • dovolená snů pouze nad-vodní vily 88
 • dovolená snů Wi-Fi zdarma, klimatizace, větrák, plně vybavený minibar (denně doplňovaný), kávovar/ rychlovarná konvice, bezpečnostní schránka, telefon, TV/ DVD, fén, přístroj na espresso, toaletní potřeby, venkovní sprcha
 • dovolená snů laguna, hora Otemanu, pláže
 • dovolená snů snídaně, polopenze, plná penze

Resort Intercontinental Bora Bora nabízí několik restaurací a barů a také večery plné zábavy.

Restaurace Le Corail, kam si zajdete na večeři. Romantická a intimní restaurace, kde vám nabídnou pravou francouzskou kuchyni a poradí s výběrem skvělého vína. Najdete tu největší vinný sklípek ve Francouzské Polynésii. Plně klimatizovaná a s výhledem na osvícené lagunárium.

Další restaurací a barem je Sands, která se nachází u pláže. K obědu či večeři si můžete dát třeba salát nebo grilované mořské plody, sendvič či něco z asijské kuchyně, na výběr různé pokrmy z mezinárodní kuchyně. K večeru si tu potom vychutnejte koktejl a výhled na horu Otemanu. Některé večery se tu pořádá barbecue s živou hudbou.

Restaurace Reef je otevřena po dobu snídaní a večeří. Elegantní restaurace vám nabídne tradiční francouzskou kuchyni a večery s živou polynéskou hudbou a tématickým bufetem. Povečeřet můžete i na terase.

V resortu jsou otevřeny dva bary. South Beach Bar najdete na pláži a je otevřen téměř po celý den, avšak jen od dubna do listopadu. Druhý bar Bubbles má otevřeno od dopoledne do pozdních nočních hodin. Moderní bar, který nabízí velkou škálu koktejlů, které si vychutnáte s výhledem na bazén i lagunu.

Do restaurací je večer vyžadován dresscode.

Každé pondělí a pátek (v závislosti na počasí a obsazenost) se tu pořádají polynéské tématické večery plné hudby a tance.

Pokud budete chtít zažít něco neobvyklé, zažádejte si o snídani na palubě kánoe!


Nahoru