Fran. Polynésie

Le Taha´a by Pearl Resorts *****

Chci bydlet v tomto hotelu

Luxusní resort Le Taha´a by Pearl Resorts se nachází v západním prstenci atolů ostrova Tahaa. Resort od svého otevření budí rozruch díky své kvalitě a jedinečnosti. Je zařazován mezi nejluxusnější resorty světa. Resort má vlastní filozofii, jenž uznává v přístupu k hostům, místním lidem i kultuře a prostředí.

Krásný ostrov Tahaa je plný hor a údolí, je obklopen tyrkysovou lagunou a písečnými plážemi, takže si tu připadáte jako v opravdovém ráji. Le Tahaa Island leží v blízkosti vesničky Tapuamu, dopravu sem máte z resortu zdarma. Ubytovat se můžete pouze v padesáti sedmi vilách, buď nad vodou nebo na pláži.

 • Renovace do května 2024 (provoz nepřerušen)
 • Jeden z nejluxusnějších resortů
 • ostrov Tahaa nedaleko Bora Bora
 • nádherné pláže a tyrkysová laguna
 • bohatý podmořský svět – šnorchlování, potápění
 • mnoho exkurzí po ostrově
 • rozmanitá příroda
 • 3 restaurace a 2 bary v rámci resortu
 • lázně, fitness centrum, vodní sporty
 • romantická / akční dovolená

V resortu si můžete zajít do fitness centra a v rámci něho na jogging či si zahrát tenis. Z vodních sportů potom vyzkoušejte kajaky, kánoe nebo paddleboarding. V resortu jsou i lázně, jenž vás mohou hýčkat nejen po dlouhém letu, ale i během pobytu.

Pro snoubence je zde možnost si nechat uspořádat i romantický svatební obřad.

Tahaa je chráněn korálovým reefem, proto je to místo ideální na šnorchlování či potápění, čeká tu na vás bohatý podmořský svět, který stojí za to vidět zblízka.

Ostrov Tahaa a sousední Raiatea byly a jsou důležitým kulturním a historickým centrem Francouzské Polynésie. Navštívit tu můžete třeba místní kostely. Na ostrově se hojně pěstuje vanilka, a tak je Tahaa také nazýván ostrovem vanilky. Kromě toho tu můžete navštívit farmy s produkcí perel, což je také jeden z důležitých artiklů ostrova.

Tahaa se nachází 14 minut letecky od Bora Bora, resort nabízí výlet helikoptérou až na tento nádherný ostrov.

Vyjet si můžete i na plavbu při západu slunce nebo jeepem na safari tour.

Všechny suity a vily, které resort nabízí, jsou v tradičním polynéském stylu, tedy s doškovou střechou a z přírodních materiálů jako je bambus, pandán nebo kámen. Dřevěné podlahy dodají na útulné atmosféře.

Nadvodní suity celkem 45 domečků nad vodou, které se dělí dle lokace na:

 • Bora Bora Suit- 8 suitů, ze kterých máte výhled na ostrov Bora Bora
 • Tahaa Suit- celkem 27 suitů s výhledem na Tahaa ostrov
 • Sunset Sui- 6 suitů s jedinečným výhledem na západy slunce
 • Pontoon Suit- celkem 4 suity, zde máte nejvíce soukromí a výhled na ostrov Tahaa

Všechny suity mají rozlohu 90 m2 a maximální kapacita jsou 3 dospělé osoby nebo 2 dospělí a dítě. Venku najdete terásku s lehátky. Ze suitů máte přímý vstup do laguny. Uvnitř najdete ložnici s manželskou postelí a rozkládací pohovku. V ložnici je část podlahy prosklená, abyste mohli pozorovat podmořský svět.

Plážová vila celkem 10 vilek o rozloze 180 m2 ze kterých máte přímý vstup na pláž. Uvnitř najdete prostornou samostatnou ložnici s manželskou postelí s nebesy a samostatný obývací pokoj se sofa a křesly. Venku máte k dispozici terasu s lehátky, altánek s posezením, bazén a kousek své vlastní zahrady, která vám zaručí soukromí. Z druhé strany potom otevřenou koupelnu. Maximální kapacita jsou 3 dospělí a dítě.

Plážová vila Royal největší typ ubytování v resortu (260 m2), které nabízí 2 ložnice, vnitřní koupelnu, ale i 2 venkovní sprchy a obývací pokoj. Vily jsou vhodné pro rodiny a party přátel. U vily najdete altánek s posezením, bazén a terasu s lehátky spolu se soukromou zahradou. Navíc tu máte k dispozici zdarma kapsle Nespresso do kávovaru a DVD přehrávač v obývacím pokoji. Maximální kapacita je 5 dospělých osob nebo 4 dospělí a dítě.

 • dovolená snů 57 vil
 • dovolená snů zdarma Wi-Fi, TV, kávovar/ rychlovarná konvice, župany, přezůvky, toaletní potřeby, sejf, klimatizace, větrák
 • dovolená snů ostrov Tahaa a Bora Bora, laguna, pláž
 • dovolená snů snídaně, polopenze

V Le Taha´a by Pearl Resorts můžete navštívit celkem 3 restaurace. Hlavní restaurace Le Vanille je otevřena po dobu snídaní a večeří. Najdete ji umístěnou výše nad resortem, odkud se vám naskytne výhled na oceán a do zahrad. Snídaně se podává formou bufetu a nabídnou vám třeba čerstvé džusy, muffiny, ovoce. K večeři si potom dáte lokální speciality. Jednou týdně se tu pořádá polynéský večer plný místní hudby a tanců.

Další restaurací je The Plage, která je otevřena po dobu obědů. Najdete ji na pláži a nabídnou vám zde saláty, grilované ryby nebo maso a typický polynéský salát „poisson cru“- salát z tuňáka, kokosového mléka, limetky a zeleniny.

Na večeři můžete také zajít do restaurace The Ohiri, pochutnáte si tu na francouzské a polynéské kuchyni a k večeři vám nabídnou dobré víno. Otevřeno má po celý týden kromě pondělí a úterý.

Na koktejl si zajdete do plážového baru Manuia a baru Tehutu.

Užít si romantiku můžete i tak, že povečeříte na pláži nebo poobědváte v soukromí na některém z okolních ostrůvků. Samozřejmostí je i pokojový servis.


Nahoru