Romantický butikový resort Vahine Island se nachází v atolovém prstenci ostrova Tahaa, nedaleko ostrova Bora Bora. V resortu se nachází pouze devět bungalovů a suitů, takže soukromí máte zaručeno. Rozhodně se tu nebudete nudit, podniknout můžete výlety na ostrov Tahaa nebo si užít vodní či pozemní aktivity přímo v resortu. Ubytovat se potom lze v bungalovech na pláži či nad vodou.

 • romantický butikový resort
 • vhodné pro páry, soukromí zaručeno
 • spousty vodních nebo pozemních aktivit
 • bungalovy nad vodou či na pláži
 • výlety na ostrov Tahaa
 • šnorchlování
 • jediná restaurace a bar

V resortu Vahine Island si můžete zdarma vyzkoušet spousty vodních sportů. Mezi nimi třeba windsurfing, paddleboarding nebo si půjčit kánoe či kajaky. Atol je obklopen korálovým reefem, proto si tu můžete zašnorchlovat (vybavení vám zapůjčí) a čeká tu na vás rozmanitý podvodní život. Vášniví rybáři si mohou zapůjčit zdarma vybavení na rybaření.

Dále máte v resortu zdarma golf, volejbal a plážové hry, pétanque, badminton a deskové hry.

Za poplatek si potom můžete užít výlet na vanilkovou plantáž na ostrově Tahaa, výlet lodí nebo rybaření a další. Je tu i možnost potápění s bombou, ale v potápěčském centru na ostrově Tahaa.

V resortu najdete také lázně Fare.

Ubytovat se můžete v nadvodních bungalovech nebo v plážových bungalovech či suitech. Všechny mají doškovou střechu a dřevěnou podlahu. Domečky jsou v popředí pláže a kolem nich se rozprostírá tropická zahrada.

Plážový bungalov o velikosti 50 m2 najdete přímo v popředí pláže. Má útulnou ložnici s manželskou postelí (na vyžádání 2 oddělené postele). Venku máte k dispozici terasu s houpací sítí a plážovou sprchu. Výhled z bungalovu máte na lagunu, pláž a ostrov Bora Bora. Maximální kapacita jsou 2 dospělé osoby.

Plážový suit je pokoj o velikosti 115 m2 a také se nachází v popředí pláže. Uvnitř najdete ložnici s manželskou postelí, obývací koutek s pohovkou a dvěma křesly. Venku potom prostornou terasu s houpací sítí a výhled se vám naskytne na lagunu, ostrov Bora Bora a palmový hájek. Maximální kapacita jsou 3 dospělé osoby.

Nadvodní bungalov má rozlohu 70 m2 a máte z něj přímý vstup do laguny díky schůdkům z terasy. Uvnitř najdete krásnou ložnici s manželskou postelí (nebo 2 oddělené postele) a pohovkou, v podlaze je potom vložená skleněná deska, abyste mohli pozorovat podvodní svět přímo z pokoje. Na terase máte k dispozici 2 lehátka, houpací síť a venkovní sprchu.

 • dovolená snů 9 bungalovů a suitů
 • dovolená snů minibar, telefon, TV, Wi-Fi zdarma, klimatizace, větrák
 • dovolená snů laguna, ostrov Bora Bora, pláž
 • dovolená snů polopenze, plná penze

V resortu se nachází jediná restaurace Vahine s otevřeným prostorem a výhledem na lagunu. Pochutnáte si tu především na francouzské kuchyni. Snídaně se tu podávají v americkém stylu, dát si tu můžete vajíčka, omeletu, jogurty nebo palačinky či čerstvé ovoce. Poobědvat můžete třeba na pláži a vybírat z jídel á la carte, třeba různé saláty, hamburgry nebo těstoviny. Večeře se podávají při svíčkách a každý den se menu obměňuje. Součástí restaurace je i bar.


Nahoru