Fran. Polynésie

Maitai Lapita Village Huahine ***

Chci bydlet v tomto hotelu

Ekonomický resort Maitai Lapita Village se rozprostírá na tajemném ostrově Huahine severně od hlavního ostrova Tahiti, blízko pláže. Překvapí vás tu bujná tropická vegetace, okolní hory a krásná laguna s bohatým podmořským světem. Huahine se vlastně rozprostírá na dvou ostrovech spojené mostem. Z letiště to máte kousek. Ostrov 12×17 km zahrnuje krásnou přírodu a různé archeologické nálezy, je tu tedy v nabídce mnoho exkurzí.

 • resort leží přímo u pláže
 • exkurze po okolí
 • ubytování v bungalovech posazených v tropické zahradě
 • panenská příroda, hory
 • šnorchlování, potápění
 • vhodné pro rodiny s dětmi
 • vodní sporty

V rámci resortu si můžete vyzkoušet různé vodní sporty a radovánky, především šnorchlování či kánoe, vybavení máte k zapůjčení zdarma. Nebo si užijte lekci potápění, okolní korálový reef nabízí různorodý podmořský svět. Kromě toho je tu možnost si půjčit kolo a projet se po ostrově, auto, pokud pojedete na výlet nebo třeba i vodní skútr.

Co se týká výletů vydat se můžete na plavbu lodí s piknikem, výlet do přírodního akvária a šnorchlování nebo prohlídka vanilkové plantáže. Navštívit můžete třeba i muzeum o životě místních obyvatel, zarybařit si nebo se projet na koni. Či se jen tak vyjděte na túru po okolních horách.

Také je tu možnost zajít si na některou z masážních procedur.

Wi-Fi připojení v celém hotelu.

Resort nabízí ubytování v bungalovech s doškovou střechu, což utváří perfektní atmosféru dovolené v ráji. Vysoké stropy zaručí prostorné pokoje. Vybavení se skládá z moderního nábytku v přírodních tónech, často z ratanu.

Garden bungalov celkem 12 bungalovů nacházejících se v tropické zahradě, která vám zaručí soukromí. V bungalovu najdete prostornou ložnici s manželskou postelí nebo na vyžádání 2 oddělené postele, vše je nábytek v přírodních tónech. Koupelna je potom moderně zařízena v tmavých barvách. Venku máte k dispozici terasu s ratanovým posezením. Maximální kapacita jsou 2 dospělí nebo 2 dospělí a dítě.

Premium Garden bungalov větší bungalovy nacházející se v tropické zahradě. Jejich interiér je inspirován místní kulturou a vzory. Uvnitř najdete velkou ložnici s manželskou postelí a sofa, venku potom terasu. Zbylý interiér je stejný, jako u Garden bungalovu. Pouze ve vybavení má navíc fén, telefon a připojení k Wi-Fi zdarma. Maximální kapacita jsou 3 dospělí.

Premium Lake bungalov celkem 15 nejprostornějších bungalovů resortu. Nachází se přímo nad jezerem, venku mají terasu s posezením, ze které máte přímý výhled na jezero uprostřed resortu a okolní hory. Uvnitř kromě ložnice najdete i obývací část se sofa. Ostatní vybavení stejné, jako u Premium Garden bungalov. Maximální kapacita činí 3 dospělí.

 • dovolená snů celkem 32 bungalovů
 • dovolená snů minibar, sejf, kávovar/ rychlovarná konvice, TV, toaletní potřeby, ručníky, klimatizace
 • dovolená snů zahrada, jezero, hory
 • dovolená snů snídaně

V resortu Maitai Lapita Village najdete pouze jednu restauraci a bar. Restaurace Omai vám nabídne francouzskou a lokální kuchyni, pořádají se tu polynéské večery plné hudby a tance. Otevřeno má po celý den. Bar Oaoa se nachází mezi pláží a zahradou a vychutnat si u můžete buď koktejl, nebo víno či pivo.

 


Nahoru