Hotel Le Mahana Huahine je umístěn v klidné lokalitě na jihozápadě malého ostrova Huahine, který se nachází mezi Tahiti a Bora Bora v srdci Francouzské Polynésie. K hotelu patří i krásná písečná pláž u tyrkysově modré laguny, která je plná korálů a perfektní na šnorchlování, a také tropická zahrada, kam se můžete jít projít.

 • ekonomická varianta pro nenáročné cestovatele
 • ostrov Huahine
 • vhodné pro rodiny
 • vhodné pro páry
 • klidná lokalita uprostřed přírody
 • skvělé šnorchlování
 • pláž s bílým pískem

Pokud chcete být sami, můžete si zapůjčit kajaky, paddleboardy nebo výbavu na šnorchlování a vydejte se prozkoumat tyrkysovou lagunu, nebo si půjčte kolo a vydejte se na výlet po ostrově. Hotel také nabízí spoustu exkurzí, projeďte se s průvodcem autem po ostrově nebo se vydejte prozkoumat lagunu na loďce s piknikem.

Hotel nabízí ubytování v samostatných bungalowech.

Tradiční domečky (48 m2): bungalowy s terasou nad lagunou, vybaveny jednou dvojpostelí, ubytují až dva dospělé. Vhodné pro páry.

Deluxe Beach bungalow (48 m2): bungalowy leží v první řadě přímo u pláže s výhledem na lagunu a navíc mají vlastní zahrádku s venkovní sprchou zajišťující soukromí a pohodlí. Jsou vybaveny jednou dvojpostelí a jednou standartní postelí a ubytují až tři osoby.

Deluxe lagoon view bungalow (48m2): bungalowy leží ve druhé řadě domečků a mají terasu s výhledem na lagunu a také vlastní zahrádku s venkovní sprchou. Jsou vybaveny jednou dvojpostelí a jednou standartní postelí a ubytují až tři osoby.

Garden bungalow (26m2): bungalowy s vlastní terasou umístěné v zahradě dál od pláže. Pro rodiny je možné propojit jednotlivé bungalowy spolu. Jsou vybaveny jednou dvojpostelí a jednou standartní postelí a ubytují až tři osoby.

Kokone Panoramic Lagoon Bungalow (28 m2): Bungalowy ležící přímo u pláže s vlastní terasou s výhledem na lagunu jsou vybaveny jednou dvojpostelí a dvěma oddělenými postelemi. Ubytují až čtyři osoby a jsou vhodné pro rodiny s dětmi (vše však je jeden prostor).

Kokone Garden bungalow (28m2): bungalowy ležící v zahradě s vlastní terasou jsou vybaveny jednou dvojpostelí a dvěma oddělenými postelemi. Ubytují až čtyři osoby a jsou vhodné pro rodiny s dětmi (vše však je jeden prostor).

 • dovolená snů Bungalowy v různých cenových kategoriích
 • dovolená snů Klimatizace, větrák, televize, WiFi připojení zdarma, telefon, fén
 • dovolená snů Moře, pláž, zahrada
 • dovolená snů Bez stravy, snídaně, polopenze, plná penze

V rámci resortu je jediná restaurace a bar. Restaurace je otevřena po celý den, má i venkovní část na pláži, užijete si tu třeba romantickou večeři při svíčkách. V restauraci vám nabídnou francouzskou kuchyni, kromě toho si tu pochutnáte třeba na humrech či krabech. Bar má také otevřeno po celý den, vychutnejte si tu koktejl s přáteli při západu slunce!


Nahoru