Rangiroa je korálový atol a nachází se v souostroví Tuamotu. Tuamotu je jedno z největších seskupení korálových atolů na světě. Jsou to nízké ostrovy obklopené úžasným podmořským světem. Na jednom z těchto ostrovů se nachází Kia Ora Resort & Spa. Resort je v úžasné tyrkysové laguně, kde se prohání spoustu barevných ryb a někdy i malí žraloci. Hotel se vyznačuje polynéským pohostinstvím, usměvavými zaměstnanci, skvělým servisem a hlavně nezaměnitelnou přírodou všude kam se podíváte. 

  • největší atol ve Francouzské Polynésii
  • z jedné strany resortu laguna, z druhé korálový útes
  • úžasný podmořský život, potápění
  • klid a odpočinek ale také množství aktivit
  • ubytování v bungalovech i nadvodních vilách
  • kompletní rekonstrukce od ledna 2025 (resort uzavřen)

Atol Rangiroa, na kterém se resort nachází je největším ve Francouzské Polynésii. Nabízí opravdu velké mořské hřiště, kde si užije každý. Pokud máte rádi odpočinek na pláži nebo u bazénu, potápění, výlety lodí při západu slunce nebo projížďky na kole, vše je zde možné. 

Hotel pořádá různé exkurze do modré laguny, Reef ostrovu, Tiputa Pass a pláž s růžovým pískem. 

Tiputa Pass – asi 10 min od hotelu se nachází asi 200 m široký podmořský proud, kterým cestují zvířata. Jsou tímto místem přitahována kvůli planktonu. Je to jedno z nejlepších potapěčských míst, kde můžete vidět manty, delfíny, kladivouny, rejnoky, pyskouna vlnkovaného. 

Po ostrově jsou zavěšený houpací sítě, do kterých můžete ulehnout a číst si oblíbenou knížku. 

V resortu si můžete půjčit kola, elektro kola, skútry, kajaky, šnorchlovací vybavení. Přímo před hotelem je vhodná část na šnorchlování.

Dále si můžete zahrát kulečník, petanque.

V hotelu je fitness centrum a SPA (lázně) – masáže, manikúra, pedikúra, procedury.

 

 

Beach bungalov s whirpoolem – přímo na pláži s výhledem na tyrkysovou lagunu se nachází tyto vily.. Všechny mají soukromou vířivku na terase s výhledem na lagunu. Interiér je v polynéském stylu v souladu s přírodou, jsou zde dřevěné prvky a vyřezávání od místních umělců. Jedná se o 1 ložnici + obývací pokoj, oba pokoje otočené k laguně a na druhé straně koupelna na zahradě. Bungalov ubytuje nanejvýš 3 dospělé a je velký 61 m2.

Duplex Beach bungalov – patrová vila, kde na 1. patře najdeme prostornou ložnici s výhledy na moře, na přízemí je koupelna, druhá ložnice a obývací pokoj, který vede na terasu s vířivkou. Bungalov ubytuje 4 dospělé a je velký 73 m2.

Deluxe Beach bungalov – vila se soukromým bazénem na terase je přímo u pláže. Na zahradě za bungalovem je venkovní vana v koupelně. Vila je velká 73 m2 a ubytuje nanejvýš 3 dospělé.

Vila s bazénem – vila je v moderním stylu po rekonstrukci. K vile patří velká zahrada s dlouhým bazénem. Interiér vily je velmi prostorný a světlý. Venku za vilou je vana. Interiér vily pokrývá 43m2 a s exteriérem je celý prostor velký 184m2. Vila ubytuje 3 dospělé.

Junior Suite s bazénem – suite vypadá vevnitř stejně jako vila ale má navíc jeden pokoj s posezením, sedačkou a konferenčním stolkem. Má také zahradu s bazénem. Suite ubytuje 3 dospělé nebo 2 dospělé + 2 děti.

Family Suite s bazénem – největší typ z dostupných ubytování. Skládá se z 1 vily, 1 samostatného pokoje (lounge) s posezením, sedačka, křesla a konferenční stolek, 1 samostatná ložnice s koupelnou. Součástí je velká zahrada s bazénem, lehátka, posezení. Ubytuje až 5 dospělých. Interiér pokrývá 104 m2 a společně se zahradou 235 m2. 

Nadvodní bungalov – pokud chcete být ještě blíže oceánu, jsou tu pro vás tyto nadvodní vily. Každá vila má uvnitř část prosklené podlahy. Venku je terasa s lehátky, ze které máte přístup přímo do laguny. V laguně je hloubka vody od 1 do 3 metrů. Vila ubytuje nanejvýš 3 dospělé a je velká 73 m2 (zahrnuje i terasu).

  • dovolená snů 60 vil a bungalovů v 7 kategoriích
  • dovolená snů klimatizace, fén, TV, stanice na I-pod, telefon, wi-fi připojení, servis na přípravu kávy a čaje, župany, pantofle, žehlička s prknem, terasa s posezením, malá lednička, trezor, mýdlo, sprchový gel, šampon, kondicioner, tělové mléko, pitná voda, minibar
  • dovolená snů moře, zahrada
  • dovolená snů snídaně

TE RAIROA Restaurace – hlavní restaurace nabízí výbornou mezinárodní a polynéskou kuchyni, speciality z mořských plodů, čerstvé ryby z laguny. Využívají se čerstvé suroviny, ovoce, vanilka a místní med na deserty. Snídaně od 7:00 – 10:00, a la carte oběd 12:00 – 14:00, večeře 18:30 – 21:00.

Ve středy a neděle je pro vás přichystaný polynéský večer – grilované místní speciality a taneční představení.

MIKI MIKI nadvodní bar – nad lagunou najdeme tento bar, kde si můžete dát exotický koktejl a nebo třeba místní tahitské pivo s výhledem na oceán. 


Nahoru