Krásný romantický resort Manava Beach se nachází na ostrově Moorea, který je součástí souostroví Francouzská Polynésie. Leží poblíž ostrova Tahiti, v Tichém oceánu. Moorea je ostrov sopečného původu, poměrně dost hornatý, výhled se vám naskytne na okolní hory a přírodu. Resort se nachází přímo u písečné pláže s mělkou lagunou, která je chráněna korálovým útesem. Najdete tu bohatý podmořský svět, oblast je vhodná pro šnorchlování a potápění. Ubytovat se tu můžete i v nadvodních vilkách. Na ostrov se dostanete buď letecky, nebo trajektem z ostrova Tahiti, z místního letiště do resortu trvá cesta 10 min.

  • mělká laguna s písečnou pláží
  • korálový reef vhodný ke šnorchlování
  • ubytování v nadvodních bungalovech
  • resort vhodný i pro rodiny s dětmi
  • krásná okolní příroda- hory, zátoky

V resortu Manava Beach se nachází Spa centrum. Pokud budete chtít relaxovat, zajděte si na některou z tradičních masáží. Kromě toho si můžete zajít třeba do turecké lázně nebo masážního bazénu.

Dále tu najdete v resortu centrum potápění. Zdarma můžete vyzkoušet vířivku, aktivity jako kajaky, paddleboarding, kánoe či šnorchlování. Za příplatek si potom můžete vyzkoušet jízdu na katamaránu nebo jízdu na koni, vodní lyžování, parasailing, půjčit si kolo, zahrát si golf a mnoho dalšího.

V okolí je nádherná příroda v podobě hor a romantických zátok, udělejte si jeden den výlet, třeba do hor Belvedere.

Ubytovat se můžete v pozemních nebo nadvodních bungalovech či v pokojích umístěných v zahradách. Pokoje i bungalovy jsou laděny v polynéském stylu s přírodními materiály.

Plážový bungalov o rozloze 44m2 se nachází přímo u laguny. Uvnitř se nachází ložnice s manželskou postelí a jednou samostatnou postelí. Zvenku je obklopen terasou s lehátky. Maximální kapacita jsou 3 dospělí nebo 2 dospělí a dítě.

Nadvodní bungalov o velikosti 48 m2 se nachází přímo nad lagunou a najdete uvnitř skleněnou podlahu, díky níž se vám naskytne pohled do mořského světa. Venku je pak terasa s lehátky a máte přímý vstup do laguny. Maximální kapacita jsou 3 dospělí nebo 2 dospělí a dítě.

Nadvodní bungalov Premium jsou bungalovy o velikosti 48 m2 s přímým výhledem na moře. Maximální kapacita jsou 3 dospělí nebo 2 dospělí a dítě. Ostatní vybavení stejné, jako má Nadvodní bungalov.

Pokoj Garden View tyto pokoje jsou umístěny ve dvoupatrovém hotelovém bloku v zahradě, 50 m od pláže. Uvnitř najdete ložnici s manželskou postelí, venku potom balkón s výhledem do zahrady. Rozloha je 44 m2 a maximální kapacita jsou 3 dospělí nebo 2 dospělí a dítě.

Garden View Duplex je ideální ubytování pro rodiny s dětmi. Nachází se v hlavní budově resortu. Uvnitř je velká ložnice s 2 samostatnými postelemi a nahoře umístěno mezipatro s manželskou postelí. Venku je potom balkón s výhledem do zahrady. Maximální kapacita pokoje jsou 4 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti. Celková rozloha pokoje potom je 59 m2.

Garden Pool bungalov je bungalov o rozloze 48 m2 a nachází se uprostřed tropické zahrady. Součástí bungalovu je venkovní prostor s bazénem. Kromě manželské postele je tu i 1 samostatná. Maximální kapacita jsou 3 dospělí nebo 2 dospělí a dítě.

  • dovolená snů celkem 90 pokojů a bungalovů
  • dovolená snů klimatizace, větrák, telefon, WiFi zdarma, telefon, minibar, kávovar/ rychlovarná konvice, sejf, žehlička a žehlící prkno, TV a DVD
  • dovolená snů pláž, moře, zahrada
  • dovolená snů All Inklusive

V Manava Beach resortu se nachází hlavní restaurace Mahana‘i. Zde vám nabídnou francouzskou i pravou polynéskou kuchyni. Zajít sem můžete na snídaně a večeře. Každou středu a sobotu tu potom pořádají během večeří speciální show. Další restaurací a zároveň barem je Autera‘a. Tento bar se nachází hned vedle bazénu. Zajděte si sem s přáteli na drink a poslechnout tradiční polynéskou hudbu každou středu a sobotu. Matiehani Lounge je bar, kde si vychutnáte jak koktejly, tak i dobré víno v příjemné atmosféře. Otevřeno má každý pátek a sobotu.


Nahoru