Fran. Polynésie

Sofitel Moorea Ira Ora Beach ****

Chci bydlet v tomto hotelu

Moderní resort ve francouzsko-polynéském stylu Sofitel Moorea Ira Ora se nachází přímo u nejdelší písečné pláže ostrova Temae a obklopuje ho průzračná laguna. Leží kousek od městečka s letištěm. Z Tahiti se sem dostanete letecky nebo lodí. Ubytovat se můžete jak v nadvodních bungalovech, tak i v bungalovech přímo na pláži.

  • moderní resort se skvělými službami
  • leží přímo u nejdelší pláže ostrova
  • kousek od městečka
  • nádherná příroda – hory, laguny…
  • šnorchlování, potápění
  • romantická, ale i akční dovolená

Ostrov je obklopen korálovým reefem s bohatým podmořským světem (korály, klaun očkatý, manty …), ideální příležitost si tu zašnorchlovat nebo si užít výlet za potápěním. Kromě toho si můžete vyzkoušet různé vodní sporty, velice populární je si půjčit kánoe a projet se podél pobřeží nebo si vyjet lodí při západu slunce.

Pokud budete chtít relaxovat, zajděte si na některou z masáží do lázní Le Jardin, které se nachází v zahradách.

Moorea je ostrov sopečného původu, naleznete tu krásné hory a panenskou přírodu. Udělejte si jen tak výlet po okolní přírodě a zátokách.

Útulné bungalovy jsou laděny do teplých barev a spolu s dřevěnou podlahou dodávají pokojům útulnou atmosféru. Jsou umístěny v zahradě, na pláži nebo ve dvou řadách nad vodou.

Bungalov Luxury Garden je bungalov o velikosti 47 m2, který se nachází v zahradě. Uvnitř najdete krásnou a útulnou ložnici s manželskou postelí, sedací vak a stolek, celý interiér je laděn do teplých přírodních barev.

Bungalov Luxury Beach se nachází přímo na pláži a naskytne se vám zde panoramatický výhled na lagunu. V ložnici s manželskou postelí najdete ještě navíc rozkládací pohovku.

Bungalov Superior Lagoon View najdete v popředí resortu u laguny. Interiér má opět sladěn do pěkných teplých tónů, což utváří útulnou atmosféru. Přímo z ložnice můžete vyjít na terasu s posezením. Dva bungalovy jsou dokonce bezbariérové.

Nadvodní bungalov Luxury Horizon se nachází přímo nad lagunou a z terasy máte přímý vstup do vody. Uvnitř najdete ložnici s manželskou postelí s nebesy a křesílka se stolkem, v podlaze je zabudována skleněná deska, abyste mohli pozorovat podvodní život. Koupelna je v černobílém moderním stylu. Po příjezdu na vás navíc čeká na pokoji láhev šampaňského a Nespresso kapsle do kávovaru. Také ve variantě Nadvodní bungalov Luxury, jen bez láhve šampaňského.

Nadvodní bungalov Superior Horizon je vybavením a službami stejný, jako Nadvodní bungalov Luxury Horizon, jen zde najdete manželskou postel bez nebes. Také ve variantě Nadvodní bungalov Superior, jen bez láhve šampaňského po příjezdu, jeden bungalov je bezbariérový.

Luxury vila největší a jediná vila v resortu. Má samo statnou ložnici s manželskou postelí s nebesya obývací pokoj, venku najdete terasu s posezením a vířivku. Z terasy máte také přímý vstup do laguny. Co se týká služeb, máte k dispozici komorníka.

  • dovolená snů celkem 112 bungalovů a vilek
  • dovolená snů klimatizace, zdarma Wi-Fi, telefon, zdarma minibar, bezpečnostní schránka, kávovar/ rychlovarná konvice, zdarma voda, toaletní potřeby
  • dovolená snů zahrada, laguna, pláž
  • dovolená snů snídaně, polopenze

Moderní restauraci Pure najdete poblíž laguny, z terasy tak budete mít krásný výhled. Zajít si sem můžete na snídaně a večeře, podává se tu francouzská kuchyně. Pořádají se tu polynéské večery plné hudby a tance nebo každou středu tu můžete ochutnat něco z tradiční polynéské kuchyně.

Další restaurací je K Restaurant, kde si pochutnáte na francouzské kuchyni a dobrém vínu. Otevřeno má po dobu večeří každý den, vyjma středy a neděle.

Dále tu máte k dispozici The Bar, který se nachází u pláže a vychutnat si tu můžete osvěžující nápoje či menší svačinku nebo Vue Bar s největší nabídkou likérů v Polynésii.

Povečeřet můžete také u sebe na pokoji či terase při západu slunce.


Nahoru