Fran. Polynésie

Le Bora Bora by Pearl Resorts ****

Chci bydlet v tomto hotelu

Le Bora Bora by Pearl Resorts, který se nachází v Tichém oceánu na atolu Tevaiora (prstenec Bora Bora) ve Francouzské Polynésii, vás přenese do tropického ráje. Břehy atolu omývá křišťálově čistá a mělká voda až několik metrů od pláže, které jsou tvořeny jemným pískem. Celý resort je laděn do přírodních materiálů a barev, jako jsou například dřevo či kámen. Vybrat si můžete jednu z vilek v zahradě s vlastní zahradou a bazénkem, či nad-vodní vily. Resort nabízí také spousty aktivit nebo třeba lázně. Na atol se dostanete lodí. Je to velmi příjemný resort se super atmosférou a krásnými výhledy na horu Otemanu.

Podívejte se na video Le Bora Bora by Pearl Resorts.

  • vily s vlastní zahradou v zahradě i nadvodní vily
  • mělká laguna až několik metrů od pláže
  • vhodné pro rodiny s dětmi
  • šnorchlování/potápění
  • bohatý podmořský svět
  • po kompletní rekonstrukci

Francouzská Polynésie se vyznačuje bohatým pestrobarevným podmořským světem, proto stojí za to si zašnorchlovat nebo rovnou zkusit potápění. Přímo v resortu najdete potápěčské centrum. Kromě potápění resort nabízí další vodní aktivity: paddleboarding, kajak či kánoe. Půjčit si můžete vodní skútr nebo se projet na katamaranu. Pro nadšené sportovce tu potom najdete tenisové kurty, zahrát si tu můžete i minigolf, stolní tenis, volejbal, petánque či biliard. V resortu se také nachází fitness centrum a knihovna.

Zajděte si na lekce polynéských tanců nebo vodní zumby (za poplatek).

Nezapomenutelným zážitkem potom může být plavba lodí přímo z Le Bora Bora Pearl Resortu při západu slunce.

A pokud budete chtít relaxovat, rozhodně navštivte lázně Tavai, které se nachází v zahradách.

Ubytovat se v resortu Le Bora Bora by Pearl Resorts můžete ve vilách na pevnině či nadvodních bungalov a vilách.

Garden vila s bazénem – celkem 20 vil o celkové rozloze 122,5 m2, z čehož 35,8 m2 dělá interiér. Vily se nacházejí v palmové tropické zahradě a jejich součástí je soukromý bazén se zahradou, interiér je rozdělen na 2 části- ložnice a koupelna. Maximální kapacita 3 dospělí a 1 dítě. Na výběr buď manželská postel, nebo 2 oddělené postele+ jedna oddělená (+ 1 rozkládací postel).

Beach vila s bazénem – celkem 8 vil o celkové rozloze 143,5 m2, z čehož 48 m2 dělá interiér. Nacházejí se u plážé a přímo od vily se vám naskytne výhled na horu Otemanu. Vila se skládá z hlavní ložnice, ze které je výhled přímo na pláž. Ložnice plynule pokračuje do obývací částí (jeden prostor). V obývací části lze pak sedačku přetvořit na 2. menší manželskou postel. Za vilou je soukromá zahrada s bazénem. Před vilou směrem k pláži menší terasa s lehátky a posezením (ideální, když jdete z pláže). Maximální kapacita 3 dospělí a 1 dítě. Na výběr mezi manželskou postelí nebo 2 oddělenými postelemi+ menší manželská postel.

Nadvodní bungalovy – celkem 19 bungalovů o celkové rozloze 79 m2, z čehož 40,6 m2 dělá interiér. Nacházející se přímo nad vodou, z terasy vedou schody rovnou do vody. Interiér laděn do polynéského stylu. Uvnitř najdete prostornou ložnici. Na konci postele a v koupelně najdete také průhledové sklo pod vilu (pozorování oceánu pod vámi). Venku pak máte prostornou terasu s lehátky, sprchu a síť nad vodou. Umožněn vstup i pro tělesně postižené osoby. Maximální kapacita jsou 3 dospělé osoby. Na výběr mezi manželskou postelí nebo 2 oddělenými postelemi+ 1 samostatná postel. Hloubka vody je zde od 0,5 m do 1,2 m.

Nadvodní Lagoon Overwater Bungalov – celkem 35 bungalovů nacházejících se nad vodou. Jsou rozlohou i vybavením stejné, jako základní nadvodní bungalovy. Hloubka vody od 1,2 m do 1,6 m.

Nadvodní Otemanu Overwater Bungalov – celkem 25 bungalovů, které se opět nachází nad vodou. Vybavení stejné jako u základního nadvodního bungalovu. Pouze výhled se liší: z tohoto pokoje se vám naskytne pohled na horu Otemanu. Hloubka vody je zde od 1,2 m do 1,6 m.

Nadvodní Overwater Vila s bazénem – celkem 25 bungalovů, které se opět nachází nad vodou. Vybavení stejné jako u základního nadvodního bungalovu. Jediným rozdílem je terasa s bazénem navíc. Hloubka vody je zde od 1,2 m do 1,6 m.

Nadvodní End of Pontoon Overwater Suite s bazénem – o celkové rozloze 170 m2, z čehož 73 m2 dělá interiér. Na pokoji kávovar Nespresso, I-pod dock, prioritní check-in. Oproti osatním nadvodním kategoriím tu naleznete oddělený obývací pokoj, prosklený stůl na pozorování oceánu, infinity bazén a daleko více prostoru a soukromí. Tyto nadvodní suite mají nejlepší umístění. Ubytovat lze až 4 dospělé osoby. Hloubka vody okolo 1,5 m.

  • dovolená snů bungalovy, suity, vily
  • dovolená snů klimatizace, denně balená voda, TV, větrák, kávovar/rychlovarná konvice, fén, žehlička, WiFi zdarma, minibar, bezpečnostní schránka, telefon, u každého pokoje terasa, skleněná podlaha, nekuřácké pokoje
  • dovolená snů hora Otemanu, zahrada, laguna, pláž
  • dovolená snů snídaně, polopenze, plná penze

Restaurace Tevairoa – restaurace s francouzskou a mezinárodní kuchyní. Dát si tu můžete i americkou či japonskou snídani formou bufetu, večeři si potom vybíráte a la carte. Přichystáno tu také mají pro hosty pondělní specialitu, a to večeři formou bufetu, kde budete mít možnost ochutnat polynéskou kuchyni. Dále každý pátek středozemní kuchyně formou bufetu. Avšak během těchto akcí nejsou podávány večeře a la carte.

Restaurace Miki Miki : zde si pochutnáte na lokální kuchyni. Restaurace se nachází u bazénu, takže si sem můžete zajít na lehký oběd. Součástí restaurace je i občerstvení s hamburgrama, ale má otevřeno jen duben-květen a celý listopad. Vybrat si tu můžete klasický hamburgr nebo rybí či s tofu.

Restaurace Ambrosia: italská restaurace, kde je nutné si udělat rezervaci. Otevřeno má od června do října, na večeři sem můžete zajít každý den kromě pondělí a pátku. Kromě italských specialit si tu dále můžete dát polynéské speciality.

Bar Taurearea: příjemný bar, kde si s přáteli u drinku zahrajete třeba šachy nebo zkouknete sportovní utkání.

Snack Bar Miki Miki: najdete ho u hlavního bazénu, dát si tu můžete lehký oběd a koktejly.

Jídlo si můžete objednat i na pokoj za příplatek.


Nahoru