Fran. Polynésie

Maitai Polynesia Bora Bora ***

Chci bydlet v tomto hotelu

Ekonomický resort Maitai Polynesia Bora Bora se nachází na jižní straně ostrova Bora Bora, severozápadně od hlavního ostrova Tahiti. Resort je obklopen písečnými plážemi a tyrkysovou lagunou, přesně jako v romantickém tropickém ráji. Ubytování nabízí resort buď v klasických pokojích nebo v plážových či nadvodních bungalovech. Bora Bora je rájem pro milovníky šnorchlování a potápění.

 • ekonomická varianta na Bora Bora
 • oblast ideální pro šnorchlování či potápění
 • vhodné také pro rodiny s dětmi
 • klasické pokoje/ bungalovy
 • mnoho exkurzí a vodních sportů
 • panenská příroda
 • romantická/ akční dovolená

Ostrov Bora Bora je obklopen korálovým reefem s podmanivým podmořským světem, ideální místo pro milovníky šnorchlování a potápění.

Je zde velká nabídka exkurzí, navštívit můžete třeba vodní park- lagunárium, můžete si udělat výlet za potápěním či šnorchlováním, půjčit si loď a vyjet si na moře nebo si udělejte výlet po ostrově s piknikem. Informace o exkurzích vám dají na recepci resortu.

Z vodních sportů potom můžete vyzkoušet paddleboarding, wakeboarding, kitesurfing nebo vodní lyžování.

Zdarma je půjčení vybavení na šnorchlování a půjčení kánoí. Půjčit si tu za poplatek pak můžete i kola nebo auto. Wi-Fi připojení je k dispozici v celém resortu.

V resortu Maitai Polynesia se můžete ubytovat buď v klasických pokojích, nebo v bungalovech na pláži či nad vodou.

Pokoj Garden View celkem 28 pokojů s výhledem do zahrady. Menší pokoje s manželskou postelí nebo na vyžádání 2 oddělené postele. Některé pokoje mají navíc rozkládací pohovku v případě ubytování 3 osob. Interiér je laděn do tmavších barev vyjma světlé dlážděné podlahy.

Pokoj Ocean View tyto pokoje jsou stejné, jako pokoje Garden View, ale zde se vám naskytne výhled na oceán a sousední ostrovy. Ve vybavení se liší navíc kávovarem/ rychlovarnou konvicí, telefonem a připojením k Wi-Fi zdarma. Některé pokoje mají i rozkládací pohovku v případě ubytování 3 osob.

Plážový bungalov celkem 13 prostorných bungalovů umístěných přímo u pláže, interiér v dřevěném dekoru, venku mají terasu s posezením, uvnitř ložnici s manželskou postelí a rozkládací pohovkou. Ve vybavení navíc najdete oproti pokoji Garden View fén, připojení k Wi-Fi, telefon, kávovar/ rychlovarnou konvici a větrák nad postelí. Maximální kapacita jsou 3 dospělí.

Nadvodní bungalov 13 malebných bungalovů s doškovou střechou nacházející se přímo nad lagunou. Najdete tu poměrně prostornou ložnici s manželskou postelí a rozkládací pohovkou, venku potom terasu s výhledem na oceán. Vybavení pokoje a interiér jsou stejné, jako u Plážového bungalovu. Navíc má tento bungalov část prosklené podlahy, kde budete moci pozorovat podvodní život. Maximální kapacita čítá 3 dospělé osoby.

 • dovolená snů celkem 74 pokojů
 • dovolená snů minibar, sejf, klimatizace, TV, ručníky, toaletní potřeby
 • dovolená snů zahrada, laguna
 • dovolená snů snídaně

Restaurace The Haere Mai vám nabídne francouzskou a lokální kuchyni. Jednou týdně se tu potom pořádají polynéské večery v podobě speciálních bufetů a grilování. Restaurace je otevřena po dobu večeří. Další restaurací je The Tama‘a Maitai, nachází se na okraji laguny. V nabídce jídel naleznete saláty, lehčí jídla, pizzy i ryby. Otevřena je od 11:30 hod. až do večera.

Dále v resortu najdete 2 bary. The Manuia bar, který najdete v zahradě, a The Beach bar. Dát si tu můžete koktejl, pivo či víno.


Nahoru