Ekonomický resort Maitai Rangiroa se nachází severně hodinu letu od hlavního ostrova Tahiti na jednom z ostrůvků atolu Rangiroa. Atol je obklopen průzračnou lagunou s bohatým podmořským světem. Rangiroa se skládá z více než 200 ostrovů (obydlené nastálo pouze 2) v páse o délce 200 km a jsou spojené kanály, které utváří korálový reef. Pobřeží ostrova dlouhé 12 km si můžete projet třeba na kole nebo autem.

 • romantický resort v tropickém stylu
 • bohatý podmořský svět- vhodné pro šnorchlování
 • letecky hodinu od Tahiti
 • ekonomické
 • zahradní či plážové bungalovy
 • krásná příroda, exkurze
 • vodní sporty

V resortu Maitai Rangiroa můžete vyzkoušet některé vodní sporty. Půjčení vybavení na šnorchlování a kánoí je pro hosty zdarma. Dále můžete vyzkoušet potápění (na ostrově se nachází potápěčské centrum), k vidění jsou v okolí delfíni, manty a rejnoci, nebo si půjčit kolo a projet se po ostrově. Kromě toho si tu můžete zahrát třeba i francouzský bowling nebo šachy. Dopřát si tu můžete i masáže.

Na recepci resortu dostanete více informací ohledně exkurzí po ostrově a okolí, je tu také možnost zapůjčení auta v případě výletů. Exkurze se konají třeba do místní vesnice Tiputa, na perlovou farmu nebo za rybařením.

Resort Maitai Rangiroa nabízí ubytování v bungalovech s doškovou střechou umístěné buď na pláži, nebo v zahradě.

Tapa bungalov celkem 18 útulných bungalovů s doškovou střechou, které se nachází v tropické zahradě. Uvnitř najdete ložnici s manželskou postelí nebo 2 oddělenými lůžky, vše v přírodním dekoru. Kapacita pokoje jsou 2 dospělé osoby.

Vini bungalov 10 zahradních bungalovů, které pojmou až 3 dospělé osoby, ale vhodné i pro rodiny s dětmi. Kromě manželské postele tam najdete pohovku a křesla, přírodní dekor z bambusu navozuje útulnou atmosféru. Venku máte k dispozici terasu s posezením. Na rozdíl od Tapa bungalovů jsou navíc vybaveny větrákem nad postelí, fénem, kávovarem/ rychlovarnou konvicí a telefonem.

Lagoon bungalov celkem 6 bungalovů nacházející se přímo na pláži, odkud se vám naskytne nádherný výhled na lagunu. Bungalovy jsou v typickém tropickém stylu s doškovou střechou, s terasou a u každého z nich roste palma, která utváří dojem opravdového ráje. Uvnitř najdete ložnici s manželskou postelí a pohovkou, celé v dekoru z kokosového dřeva. Vybavení stejné, jako u Vini bungalovů. Maximální kapacita jsou 3 dospělé osoby.

 • dovolená snů celkem 34 bungalovů
 • dovolená snů zdarma Wi-Fi připojení, klimatizace, sejf, TV, ručníky a toaletní potřeby, minibar
 • dovolená snů zahrada, laguna, pláž
 • dovolená snů snídaně

V rámci resortu se zde nachází pouze jedna restaurace a bar. Restaurace Lagon Bleu, kde si pochutnáte na typické francouzské kuchyni, je prostorná a otevřená restaurace, která se nachází u laguny s krásným výhledem na oceán a je otevřena po celý den. Bar Mawake se nachází u tropické zahrady a večer si tu vychutnáte koktejly, víno nebo pivo v pozadí s příjemnou hudbou.


Nahoru