Hilton Moorea Lagoon Resort se nachází na ostrově Moorea v souostroví Francouzská Polynésie. Doporučujeme ho jako kvalitní variantu s krásnou pláží vhodnou pro děti díky pozvolnému vstupu a příjemně písečnému dnu. Zároveň je však ideální i pro milovníky podmořského světa, přímo z pláže můžete šnorchlovat nad úchvatnými živými korály hemžícími se pestrobarevnými rybkami. Hilton Moorea je složený výhradně z bungalovů, ty zahradní mají privátní bazén. Na ostrov Moorea se dostanete lodí z hlavního ostrova Tahiti, nebo vnitrostátním letem. Z letiště i přístavu je transfer cca 20 minut.

 • zahradní bungalovy s bazénem
 • po lehké rekonstrukci 2019
 • super pláž
 • vhodné pro rodiny s dětmi (pozvolný vstup a písečné dno)
 • kvalitní varianta na Mooree
 • úžasné šnorchlování
 • doporučujeme Deluxe bungalov a vyšší
 • pláž nalevo od nadvodních vil
 • minibar zdarma
 • větší rozestupy mezi vilami – soukromí
 • tenisový kurt
 • větší vily pro rodiny
 • renovace nadvodních vil prosinec 2019 – březen 2020

Resort Hilton Moorea má krásnou pláž s pozvolným vstupem, vhodnou i pro děti. Ze začátku je mělčí, ale poté přechází do větší hloubky, díky čemuž je fajn i na plavání. Prakticky po celé délce laguny jsou ostrůvky s živými korály, kde zažijete úžasné šnorchlování. Pláž je pěkná pouze na levé straně od mola s nadvodními vilami, na pravé straně jsou převážně kameny, případně menší plážičky.

Zdarma můžete přímo v resortu vyzkoušet paddle board nebo si půjčit šnorchlovací vybavení a kajak. Resort má vlastní čtyřkolky na podnikání dobrodružných výletů po ostrově, jako jediný resort na Mooree má rovněž tenisové kurty. Golfisté si mohou zahrát na krásném 18-jamkovém golfovém hřišti cca 20 minut jízdy autem od resortu. Po náročném dni si můžete dopřát tradiční uvolňující masáž či jinou proceduru v hotelových lázních. Zdarma je pro hotelové hosty sauna i vstup do fitness centra.

Při pobytu na Mooree doporučujeme udělat alespoň jeden výlet. Nádherné je vnitrozemí ostrova, zejména údolí Opunohu které je tvořeno kalderou vyhaslé sopky a skýtá jedinečné výhledy. Údolí je protkané značenými turistickými stezkami, na které můžete vyrazit i sami (nebo si najmout průvodce). Cestou do údolí se můžete zastavit v nedaleké Tropical garden, kde pěstují mnoho druhů ovoce a vyrábí z nich výtečné marmelády či zmrzlinu… Chcete-li se setkat s útesovými žraločky a rejnoky, nevynechte krmení ryb (2x denně) v tzv. Lagoonarium cca 5 minut jízdy autem od přístavu.

Hilton nabízí ubytování v prostorných bungalovech, některé s vlastním bazénem. Doporučujeme se vyhnout základní kategorii (Garden bungalov), jelikož jsou bungalovy spojeny po dvou – na druhou stranu výborná varianta pro větší rodiny které mohou vzít oba bungalovy a mít tak 2-ložnicové ubytování. Zbylé kategorie bungalovů už jsou vždy samostatně stojící, pevninské varianty vždy s privátní zahrádkou pro větší soukromí a vlastním bazénem. Kapacita všech bungalovů jsou 3 osoby. V každém bungalovu je vlastní router pro stabilnější WiFi připojení. Minibar je doplňován 1x denně a je zdarma.

Tento resort nedoporučujeme např. pro přátele cestující spolu, koupelna ve které je WC je od ložnice uzavíratelná pouze stahovací roletou.

Garden Pool bungalov (75 m2) celkem 19 přízemních bungalovů s vlastním bazénem nacházející se v zahradě. Jsou spojeny po dvou, doporučujeme spíše pro rodiny které si vezmou oba pokoje a mají tak 2 samostatné ložnice.

Deluxe Garden Pool bungalov (88 m2) celkem 26 bungalovů s vlastním bazénem, samostatně stojících. Tuto variantu nejvíce preferujeme díky privátní zahrádce s bazénem a soukromí.

Lagoon bungalov (62 m2) celkem 3 bungalovy, které se nachází na břehu laguny. Rušnější umístění díky blízkosti pláže kde se soustředí hosté. Nemají bazén.

Garden Pool Suite jsou 2 největší bungalovy v resortu s rozlohou 159 m2, vhodné pro rodiny s dětmi. Uvnitř najdete samostatnou ložnici pro rodiče a samostatný obývací pokoj s 2 rozkládacími pohovkami. Vstup do koupelny je z ložnice, do samostatného sprchového koutu potom z obýváku. Bungalov má vlastní bazén. Maximální kapacita jsou 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti.

Nadvodní bungalov celkem 25 bungalovů o rozloze 62 m2 nacházející se nad lagunou. V obývací části najdete prosklenou podlahu k pozorování podmořského světa. Bungalovy jsou otočeny směrem k pobřeží s výhledem na pláž a hory v pozadí. Z terasy máte přímý vstup do moře. Hloubka okolní laguny mezi 1-2m.

Nadvodní bungalov Panoramatic celkem 20 v resortu, liší se pouze pozicí a výhledem – směrované na otevřené moře, lepší soukromí a výhled.

Nadvodní bungalov Premium Panoramatic celkem 9 bungalovů v resortu, nejvyšší kategorie nad vodou. Jsou situované vždy na konci mola, mají nejlepší výhled a soukromí.

Ani jedna z nadvodních kategorií nemá vlastní bazén

 • dovolená snů celkem 106 bungalovů
 • dovolená snů minibar (doplňování 1x denně zdarma), klimatizace, župany, TV, větrák, kávovar/ rychlovarná konvice, DVD, fén, žehlička, sejf, přezůvky, telefon
 • dovolená snů laguna, okolní hory, pláž, zahrada
 • dovolená snů snídaně, polopenze, plná penze

Restaurace Arii Vahine nabízí snídaně formou bufetu i á la carte a večeře á la carte. Pochutnáte si zde na typické polynéské a mezinárodní kuchyni. Restaurace se nachází u laguny, s panoramatickým výhledem na oceán. Nabízí pro hosty 2x týdně večeře s polynéskou show. Na koktejl si zajděte do Eimeo baru. Toatea Crêperie se nachází přímo nad vodou. Kromě koktejlů si zde dáte i palačinky. Blízko bazénu se nachází i Rotui grill and bar otevřený celý den od 11:00 do 21:00, ideální pro lehké svačinky kdykoliv během dne.

Pro speciální příležitosti nebo jen tak, si můžete objednat romantickou večeři na pláži.


Nahoru