Fran. Polynésie

Intercontinental Tahiti ****/*

Chci bydlet v tomto hotelu

Intercontinental Tahiti resort umístěný pouhé dva kilometry od letiště v hlavním městě Papeete je zasazený do velké tropické zahrady na okraji modré laguny s výhledem na protější ostrov Moorea. Je ideální volbou pro náročnější cestovatele při poznávání krás ostrova Tahiti. Resort leží sice na pobřeží moře, ale nemá přírodní pláž, tu nahrazují dva infinity bazény s písečným dnem a malou uměle vytvořenou pláží. Hosté mohou volit ubytování buď formou pokojů v hlavní hotelové budově, nebo v samostatných vilkách postavených nad vodou. Po náročném dni plném výletů a chození určitě oceníte lázeňské centrum nabízející řadu procedur a masáží.

 • Kvalitní varianta na ostrově Tahiti
 • Vhodné pro náročné klienty
 • Nemá pláž
 • 2 infinity bazény s písečným dnem
 • Bydlení v hlavní budově nebo v nadvodních vilkách
 • Vhodné pro rodiny
 • 2 kilometry od letiště
 • Jedinečný vodní bar
 • Uměle vytvořená laguna s korály a 200 druhy ryb

Hotelové lázeňské centrum nabízí řadu procedur, které podléhají tradiční místní filosofii a využívají přírodní kosmetiku, například masáž Tatitian Wave, která simuluje pohyb vln a uvolní celé tělo. Milovníci sportu mají možnost navštívit hotelové fitness centrum nebo si vyzkoušet šnorchlování, potápění a také vodní skůtry a lyže. Hotel nabízí různé exkurze, jako výlet autem do tropických lesů v centru ostrova, vyjížďku lodí za delfíny či velrybami nebo se můžete proletět nad celým ostrovem v helikoptéře. Pokud si chcte odvést domů jedinečný suvenýr z Vašich cest, můžete si vyrobit vlastní pareo, typické oblečení místních, nebo náhrdelník z květin a mušlí, které nosí místní tanečnice.

Hotel nabízí 245 zařízených pokojů s nádechem polynéské kultury. Všechny pokoje mají terasu či balkon. Pokud cestujete s rodinou, je možné vyžádat vzájemně propojené pokoje.

Standartní pokoje: pokoje s dvojpostelí či dvěma oddělenými postelemi a balkónem ubytují až dva dospělé a jedno dítě do 15 let na rozkládací pohovce. Jsou umístěny v hlavní hotelové budově a nabízí prostor 28,5 m2 plus 6m2 balkon s posezením. Standard pokoje se děli na garden view (s výhledem do zahrady) a lagoon view (s výhledem na moře).

Superior pokoje: pokoje s dvojpostelí či dvěma oddělenými postelemi a balkónem, ubytují až dva dospělé a jedno dítě do 15 let na rozkládací pohovce. Jsou umístěny v hlavní hotelové budově a nabízí prostor 28,5 m2 plus 6m2 balkon s posezením. V roce 2015 prošly celkovou rekonstrukcí. Superior pokoje se děli na garden view (s výhledem do zahrady) a lagoon view (s výhledem na moře).

Panoramatické pokoje: pokoje s dvojpostelí či dvěma oddělenými postelemi a s balkónem ubytují až tři dospělé nebo dva dospělé a dvě děti. Vhodné pro rodiny, celá rodina ale sdílí jeden prostor, děti spí na rozkládací pohovce. Jsou k dispozici varianty Garden view s výhledem do zahrady (v přízemí) nebo Lagoon view (s výhledem na moře). Panoramic pokoje se nachází v hlavní hotelové budově a mají prostor 38,5 m2 plus 9 m2 balkon.

Nadvodní vilky: vilky postavené nad hladinou moře s prostornou terasou, ze které vedou schůdky přímo do moře. Jsou nejromantičtějším typem ubytování v resortu. Dělí se na několik kategorií:

Junior Suite Overwater Lagoon Bungalow – 38,5 m2 plus 12 m2 terasa. Mají ložnici a obývací pokoj (neoddělené dveřmi!), možno ubytovat 2 dospělé a 2 děti.

Junior Suite Overwater Superior Lagoon Bungalow – 37 m2 plus 16,5 m2 terasa. Nachází se ve vzdálenější části vilek od pláže, nabízí přímý výhled na moře a nedaleký ostrov Moorea. Ubytuje 2 dospělé a 1 dítě. Skládá se z ložnice s manželskou postelí a obývacího pokoje (nejsou od sebe oddělené dvěřmi).

Junior Suite Overwater Motu Bungalow – 37 m2 plus 32 m2 terasa. Leží hned vedle hlavního bazénu a laguny s uměle vysazeným reefem. Ubytují 2 dospělé osoby a 1 dítě, jedná se o ložnici a obývací pokoj (vše jeden prostor).

Overwater Motu Villa Suite: luxusní nadvodní vila o velikosti 95m2 s terasou s lehátky, ze které je přístup přímo do moře. Oddělená ložnice s dvojpostelí a obývací prostor. Ubytují se zde až 4 dospělí, nebo dva dospělí a dvě děti.

Antares suite: největší a nejluxusnější pokoj o výměře 115m2 má oddělenou ložnici, obývací prostory a soukromý bar. Je umístěn v hlavní budově a má výhled na celý hotelový komplex, lagunu a protější ostrov Moorea. Ubytuje dva dospělé a maximálně jedno dítě do 15 let.

 • dovolená snů 245 pokojů v různých cenových kategoriích
 • dovolená snů Klimatizace, kabelová televize, WiFi, minibar, trezor, fén, telefon, žehlička, servis na přípravu kávy a čaje
 • dovolená snů Laguna, zahrada
 • dovolená snů bez stravy, snídaně, polopenze, plná penze

V resortu najdete dvě restaurace, hlavní Te Tiare, která jse nachází na pevnině a nabízí celodenní stravování se zaměřením na místní kuchyni. Zpravidla 2x týdně zde probíhají tematické večery a taneční představení. Le Lotus je restaurace umístěná nad vodou, ve které si můžete užít klidnou romantickou večeři ve dvou. Pokrmy polynéské kuchyně jsou připravovány z místních surovin, takže ochutnáte spoustu ryb, mořských plodů a tropického ovoce. Během dne tráveného u bazénu si můžete ochutnat tropický koktejl z vodního Tiki baru, po večeři si zajděte na drink do moderního Lounge baru.


Nahoru