Luxusní resort The Brando s širokými službami All Inclusive se nachází na ostrůvku Onetahi v panenském atolu Tetiaroa vzdáleném 20 minut letu od Tahiti. Stejně jako dnes i v minulosti přitom sloužil tento dechberoucí atol, sestávající se z 12 tzv. motu, jako místo odpočinku. Původní tahitská královská rodina si jej totiž vybrala za svoje letní sídlo. Když Tetiaroa spatřil během natáčení filmu „Vzpoura na Bounty“ herec Marlon Brando, stejně jako jiní mu propadl a pronajal si jej na dlouhých 99 let, aby mu poskytoval útočiště před okolním světem. Říkal, že nedokáže slovy popsat nádheru tohoto místa a až do jeho smrti pro něj bylo prioritou zachování kulturního bohatství, zdejších přírodních krás a neuvěřitelné biodiverzity. Od roku 2014 si i vy můžete tento přírodní skvost plnými doušky vychutnat. Zdejší bílé pláže jsou hojně navštěvovány želvami, mantami a nespočtem exotického ptactva. Čeká tu na vás snad možná jeden z nejluxusnějších a nejvíce obohacujících cestovatelských zážitků. To vše s důrazem na životní prostředí a trvalou udržitelnost s minimální uhlíkovou stopou. Pokud neradi děláte kompromisy a chcete jen to nejlepší, na nic nečekejte, odhoďte svoje každodenní starosti a zaleťte si do tak trochu jiné Francouzské Polynésie. Rozhodně se to vyplatí!

 • jediný resort na soukromém atolu
 • 20 minut letu od Tahiti
 • pouhých 35 plážových vil
 • široké All Inklusive
 • v ceně AI též pokojový servis
 • vlastní organická zahrádka
 • veganské menu
 • denně 50 min. procedura pro 1 os. na vile
 • možnost poznat i další motu (ostrůvky)
 • důraz na životní prostředí
 • odkaz Marlona Branda
 • každoroční uzavírka resortu (6.-26.1.2025)

 

Na dosah máte další ostrůvky (tzv. motu), na které můžete dojet tradiční kánoí „Outrigger“. Každý je trošku jiný, Honuea má nádherné bílé pláže, největší Tiaraunu je pokrytý kokosovými palmami, Tauini, Tauroa & Hiraanae, ležící v severní části jsou oddělené malou trhlinou v korálovém útesu a můžet zde pozorovat školku žralůčků citronových. Oroatera nabízí krom úžasných pláží také jezírko opředené mnoha legendami. Ostrůvky Tahuna jsou útočištěm exotického ptactva. Výjimečným je ostrůvek Reiono, na kterém se jako na jediném dochoval původní deštný porost, jenž je domovem krabů palmových. Na Rimatuu bývala historicky plantáž kokosových palem s malou vesničkou a dokem.

The Brando má pouhých 35 soukromých vil, které se rozkládají podél pláže West Turtle a South Mermaid Bay. Všechny byly pečlivě navrženy tak, aby korespondovali s polynéským životním stylem a tradicemi. Velká okna nabízí fantastický výhled do zahrady, na soukromý bazén a v pozadí na modrou lagunu. Celým interiérem prostupuje příroda, jsou použity místní materiály. Vše je navrženo s přihlédnutím na maximální pohodlí.

Co je potřeba zmínit jsou poslední moderní technologie, které jsou na Tetiraoa použité. Systém klimatizace využívá chladnou mořskou vodu přímo z hlubin moře a elektřina se vyrábí za pomocí solárních panelů. Je zde také malá elektrárna, která využívá k produkci elektřiny hojně dostupného kokosového oleje. Stejná technologie též zajišťuje pitnou vodu.

Jednoložnicová vila má 96m2 obytné plochy, terasu o velikosti 56m2 a 10m2 velký bazén. Ubytuje 2 dospělé a 2 děti. Vnitřní a venkovní prostor je dokonale propojen. Kromě prostorné ložnice a šatny má každá vila obývací pokoj a mediální místnost. Koupelny mají kromě sprchy též venkovní vanu obklopenou zelení. Z dřevěné terasy s lehátky a stolkem je přístup do privátního bazénu a dále na pláž.

Dvouložnicová patrová vila má 168 m2 obytné plochy, 206 m2 venkovní plochy s víceúrovňovou terasou a 22 m2 velký bazén. Ubytuje až 4 dospělé hosty. Oproti jednoložnicové vile má o hodně větší obývací pokoj zahrnující též jídelnu pro 6 osob a také druhou ložnici v patře včetně další koupelny.

Tříložnicová patrová vila má 246 m2 obytné plochy, 206 m2 venkovní plochy s víceúrovňovou terasou a 22 m2 velký bazén. Ubytuje až 6 dospělých osob. Oproti dvouložnicové vile zde najdete také třetí ložnici, která je oddělená od hlavní vily (samozřejmostí je v rámci této ložnice šatna a koupelna s venkovní vanou).

 • dovolená snů 35 vil
 • dovolená snů klimatizace, stropní ventilátor, minibar, trezor, vysoušeč vlasů, televizor, DVD přehrávač, Wi-Fi
 • dovolená snů zahrada, pláž a oceán (z každé vily)
 • dovolená snů All Inklusive

V hlavních dvou restauracích najdete jídla inspirovaná polynéskou kuchyní, klasickou francouzskou kuchyni a též spojení toho nejlepšího z východní a západní kuchyně. Několikrát oceňovanou kuchyni Guy Martina z dvouhvězdičkové michelinské restaurace Le Grand Véfour v Paříži můžete vyzkoušet nejen v restauraci Beachcomber Café a v Les Mutinés by Guy Martin, ale též si ji můžete vychutnat v pohodlí vaší vily.

Kuchaři pracují s těmi nejčerstvějšími surovinami a s ovocem a zeleninou pěstovanou přímo ve zdejší bylinkové a zeleninové zahradě. Užijete si čerstvou papáju, banány, citróny, bylinky, okurky, rajčata, cukety, lilky….. Většina nabízených ryb pochází přímo z polynéských vod. Při konzumaci koktejlů, desertů , u snídaní a též u dalších jídel během dne určitě oceníte domácí med od včel chovaných přímo na Tetiaroa.

Resort vytvořil též samostatné menu pro vegany. Na jeho vytvoření spolupracoval šéfkuchař Kelvin Au-Ieong známý z revolučního veganského bistra Invitation V v Montrealu. Inspirací k tomuto menu mu byly jeho cesty po celém světě a samozřejmě do něj zakomponoval čerstvou zeleninu, bylinky a ovoce z organické zahrady resortu. Sám Kelvin strávil v The Brando dostatečný čas na to, aby zaškolil zdejšího šéfkuchaře na každé v rámci menu nabízené jídlo.

Restaurace Beachcomber Café nabízí úchvatný výhled do laguny a na oceán. Můžete posedět uvnitř i na pláži. Menu zahrnuje polynésií inspirovaná jídla spolu s francouzskou kuchyní.

Te Manu bar je umístěný ve druhém patře. Tento napůl venkovní bar má výhled do laguny, na další ostrůvky a na západ slunce. Je zde pár privátních posezení ve vrcholcích stromů.

Les Mutinés je nejlepší restaurací v resortu s vytříbenou kuchyní. Má elegantní design laděný do tónů slunce, písku a okolních ostrůvků. Najdete tu též prvotřídní vína, která jsou udržována v té nejlepší kondici v prosklené místnosti s kontrolovaným klimatem. Vyzkoušíte zde podobné menu jako je k dispozici v uznávané pařížské restauraci Le Grand Véfour.

V roce 2018 otevřela též restaurace Nami teppanyaki. Japonský šéfkuchař Kaito Nakamura připravuje jídlo přímo před vámi na grilu teppanyaki a provede vás chutěmi japonské kuchyně.

The Bob’s bar na pláži je více neformální a je místem pro konverzaci a vytváření si přátel. Tento bar je památkou na Marlona Branda a využívá originální bar, který užíval v rámci své vily sám herec při večerních konverzacích s přáteli.
Kdykoliv budete během dne chtít máte možnost též pojíst na vile, ať už v rámci terasy a posezení u bazénu, nebo na pláži před vaší vilou.

All Inclusive zahrnuje:

 • Jídla ve všech restauracích a barech. Prémiové položky jsou dostupné za příplatek.
 • Široký výběr nealkoholických a alkoholických nápojů (voda, nealko, pivo, víno, francouzské šampaňské a lihoviny) bez jakéhokoliv omezení konzumace a po celý den. Prémiová vína, prémiové francouzské šampaňské a prémiové lihoviny jsou dostupné za příplatek.
 • Mini bar doplňovaný denně
 • 24 hodin denně možnost jídla na vile. Příplatek pro objednávky mezi 22:00 a 6:00.
 • Denně jedna 50 minutová procedura ve Varua Te Ora Spa pro jednu osobu na vile (u dvouložnicové vily dvě procedury, u tříložnicové tři procedury)
 • Jedna exkurze na osobu a den na sdílené bázi (z nabídky recepce)
 • Celodenní přístup do fitness centra a na tenisový kurt.
 • Možnost zapůjčení kajaku, paddle board, kánoe Outrigger, šnorchlovacího příslušenství
 • Jednou za pobyt úvodní hodina potápění
 • Kola k prozkoumávání ostrova pro všechny hosty ubytované na vile
 • Lekce polynéského řemeslného umění, vaření, různé programy a vzdělávání v ekologické stanici
 • 24 hodin denně 7 dní v týdnu online přístup k vybraným světovým novinám a časopisům
 • Neomezená Wi-Fi ve vaší vile a společných prostorách

All Inklusive začíná okamžikem check-in v 15:00 a končí okamžikem check-out ve 12:00. Hotel může podmínky All Inklusive bez předchozího upozornění změnit.  


Nahoru