Fran. Polynésie

Four Seasons Resort Bora Bora *****/*

Chci bydlet v tomto hotelu

Absolutní špička ve Francouzské Polynésii se nachází na východní straně prstence kolem Bora Bora v Jižním Pacifiku. Budete okouzleni tropickým rájem a luxusním komfortem a službami. Nabízí široký výběr ubytování, moderní restaurace a bary s výhledem na horu Otemanu nebo třeba tradiční polynéské lázně.

  • luxusní resort s kvalitními službami
  • ubytování v nadvodních či plážových vilách
  • spousty vodních sportů
  • resort vhodný pro rodiny
  • relaxační, ale i aktivní dovolená
  • bohatý podmořský svět- šnorchlování, potápění

V rámci resortu máte k dispozici tenisové kurty, fitness centrum, volejbalové a badmintonové hřiště. Z vodních sportů potom k zapůjčení katamarán, kajaky, padlleboardy nebo vodní kola. Zkuste také kitesurfing, jízdu na prkně nebo vodní lyže. Kromě toho si tu můžete i zarybařit.

V resortu Four Seasons si můžete zajít také do lázní Kahaia na některou z procedur nebo na lekce jógy.

Kolem Bora Bora naleznete také úžasný podmořský svět, který stojí za to vidět zblízka. Půjčte si proto vybavení na šnorchlování nebo zkuste lekce potápění.

Ubytováni budete v prostorných a útulných vilách s doškovou střechou. Dřevěný dekor a přírodní barvy vytváří příjemné prostředí, navíc se vám vždy naskytne krásný výhled na lagunu, pláž a horu Otemanu. Ubytovat se můžete jak v nadvodních vilách, tak i ve vilách na pláži.

Nadvodní vily:

Nadvodní bungalov s výhledem na lagunu je ideální pro páry. Rozloha činí 104 m2. Venku najdete terasu s posezením a soukromý bazén, také přímý vstup do laguny. K dispozici jedna plně vybavená koupelna a ložnice s manželskou postelí.

Nadvodní bungalov Otemanu je vilka s jednou ložnicí a rozlohou 147 m2. U vily se nachází terasa s bazénem a schůdky přímo do laguny. V ložnici najdete manželskou postel a také rozkládací pohovku. Kromě ložnice je tu i obývací pokoj. Maximální kapacita jsou 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 malé děti. K dispozici máte 2 koupelny (jedna pro hosty).

Nadvodní bungalov Herenui s dvěma ložnicemi je bungalov o velikosti 207 m2 vhodný pro rodiny s dětmi. V ložnicích najdete manželské postele, rozkládací pohovky a na vyžádání dětskou postýlku. Dále tu máte k dispozici 2 koupelny, obývací pokoj a venku terasu s posezením a soukromý bazén. Z vily máte přímý vstup do laguny. Tento bungalov také ve variantě Poreava s výhledem na horu Otemanu.

Dále v nabídce nadvodní bungalovy o rozloze 100 m2, také s terasou s lehátky a přímým vstupem do laguny.

Plážové Estate vily:

Beachfront vila Estate vila o rozloze 253 m2 s jednou ložnicí, vhodná pro páry. Výhled z vily máte na pláž, horu Otemanu a do zahrady. Kromě terasy tu najdete soukromý bazén.

Premiere Beachfront Estate vila se dvěma ložnicemi prostorná vila o rozloze 300 m2 se nachází přímo u pláže, do hlavní budovy to máte ale blízko. Uvnitř najdete ložnice s manželskými postelemi a rozkládací pohovku, 2 plně vybavené koupelny a navíc koupelnu pro hosty. Maximální kapacita je 5 dospělých osob nebo 2 dospělí a 3 děti. Venku na vás čeká terasa s posezením a jídelním koutem, bazénem a vířivkou a houpací sítí včetně soukromé zahrady. Výhled se vám naskytne na lagunu a horu Otemanu. Také ve variantě Deluxe.

Beach Front vila se třemi ložnicemi největší vila (500 m2) vhodná pro větší rodiny či skupiny přátel (až 6 dospělých osob a dítě), nachází se u pláže, ale do hlavní budovy to není daleko. Uvnitř najdete 3 prostorné ložnice s manželskými postelemi, 3 koupelny. Venku máte k dispozici velkou terasu a posezení s lehátky spolu s bazénem. Výhled se vám naskytne na pláž, lagunu, ale i na majestátní horu Otemanu. V rámci tohoto ubytování máte připravenou soukromou polynéskou show, soukromé grilování na pláži, jednorázový kredit do lázní a zdarma exkurze jako je jet ski tour po ostrovech s průvodcem, výlet katamaránem a exkurze za žraloky a rejnoky.

  • dovolená snů celkem 107 luxusních vil
  • dovolená snů Wi-Fi zdarma, fén, telefon, chlazený bar, TV/DVD, zdarma káva a čaj, zdarma půjčení vybavení na šnorchlování, vstup na soukromou pláž
  • dovolená snů pláž, laguna, hora Otemanu
  • dovolená snů snídaně, polopenze

Moderní otevřená restaurace Arii Moana nabízí tradiční polynéskou a francouzskou kuchyni. Otevřena je po dobu večeří. Plážová restaurace a bar Fare Hoa je otevřena po dobu obědů a večeří, bar potom od dopoledne do 21:00. Zajít si sem můžete na skvělý koktejl nebo něco grilovaného k snědku. Večer se o zábavu postará živá hudba.

Otevřená restaurace Tere Nui je otevřena pouze na snídaně, které si vychutnáte s výhledem na horu Otemanu. Nadvodní restaurace a bar Sunset je otevřena po dobu večeří. Vychutnat si tu můžete koktejly nebo asijskou kuchyni, včetně třeba sushi.

Povečeřet můžete i v soukromí svého pokoje nebo zažít skvělý zážitek v podobě snídaně v kajaku.


Nahoru