Le Meridien Bora Bora je jedním z klenotů prstence kolem ostrova Bora Bora. Z atolu na něm se nachází můžete sledovat lagunu i majestátní horu Otemanu na Bora Bora. Le Meridien byl první resort jenž se postavil na prstenci kolem ostrova, tím má nejlepší možné umístění s úžasným výhledem na horu Otemanu. Atol nabízí soukromí a klid. Narazíte tu nejen na písečné žraloky, ale i na želvy či další tvory žijící v mělkých vyhřátých vodách. Resort je obklopen bílými písečnými plážemi a tyrkysově modrou lagunou.

 • soukromá laguna a pláž
 • nejvíce nad-vodních bungalovů
 • první resort na prstenci – nejlepší umístění proti hoře Otemanu
 • resort pro rekonstrukci UZAVŘEN
 • možnost ubytování i plážových vilách
 • ekologické centrum (záchrana želv)
 • jedinečný podmořský svět

V laguně se nachází nádherný pestrobarevný podmořský svět, proto je to tu vhodné pro potápění a především šnorchlování. Vybavení si můžete zapůjčit v místním potápěčském centru. Dále je zde možno vyzkoušet za poplatek spoustu vodních sportů nebo si zapůjčit vodní skútr.

V Le Meridien Bora Bora se nachází také fitness a wellness centrum.

Přímo v resortu se nachází i ekologické centrum pro záchranu želv, kde zajisté rádi vysvětlí své aktivity.

Vila Pool Beach s jednou ložnicí o velikosti 157 m2, s výhledem na vnitřní lagunu a pláž. Každá vila má vlastní bazén s terasou, lehátky a houpací sítí. Vily mají přístup jak na pláže, tak k laguně. Interiér je laděn do přírodních materiálů a autentického polynéského stylu. Kromě ložnice s manželskou postelí tu najdete prostorný obývací pokoj vybavený jídelním stolem a 2 pohovkami, z obývacího prostoru vstup na terasu a výhled na pláž. Maximální kapacita 3 dospělé osoby a 2 děti.

Vila Pool Beach s 2 ložnicemi o velikosti 207 m2 jsou ideální pro rodiny s dětmi, nachází se podél pláží vnitřní laguny, pár kroků od svatyně želv. Najdete tu 2 oddělené ložnice, obývací pokoj a terasu s lehátky. Stejné vybavení, jako vily s 1 ložnicí. Maximální kapacita jsou 4 dospělé osoby a 4 děti.

Nad-vodní bungalov Premium End of Potoon o velikosti 55 m2, nejromantičtější v celém resortu. Podlaha má skleněné dno, takže se vám naskytne úchvatný pohled na lagunu. Součástí je terasa. Maximální kapacita jsou 3 dospělí.

Nad-vodní bungalov Premium Otemanu View o rozloze 55 m2, odkud se vám naskytne výhled na horu Otemanu. Nachází se v části s větší hloubkou vody, jinak vybavení stejné, jako bungalov Premium End of Potoon. Maximální kapacita jsou 3 dospělé osoby.

Nad-vodní bungalov Lagoon View o velikosti 50 m2, s výhledem na lagunu. Maximální kapacita jsou 3 dospělé osoby. Nachází se v jižní a severní části resortu. Každý z bungalovů má skleněnou podlahu s výhledem do laguny. Schůdkami z bungalovu se dostanete přímo do vody. Jeden z těchto bungalovů je vybaven pro tělesně postižené osoby.

Nad-vodní bungalov Motu View o rozloze 50 m2, nacházejí se v jižní části resortu, s výhledem na Motu. Velké skleněné dno umožňuje pohled pod vodní hladinu. Z bungalovu vedou schody přímo do laguny. Maximální kapacita 3 dospělé osoby.

Plážový bungalov o velikosti 50 m2, s výhledem na pláž a na vnitřní lagunu. Maximální kapacita 3 dospělí. Nacházejí se přímo podél laguny na pláži, kde najdete lehátka a houpačky. Bungalovy jsou obklopeny stromy a bujnou vegetací.

Classic Motu bungalov o velikosti 50 m2, s nádherným výhledem na hlavní ostrov Bora Bora a na lagunu. Maximální kapacita jsou 3 dospělé osoby. Najdete tu ložnici s manželskou postelí.

 • dovolená snů bungalovy, vily
 • dovolená snů WiFi zdarma, minibar, TV, telefon, klimatizace, sejf
 • dovolená snů laguna, hora Otumanu, pláž
 • dovolená snů snídaně, polopenze, plná penze

Hlavní restaurace Le Tepanié vám nabídne polynéské a mezinárodní speciality. Elegantní restaurace s výhledem na lagunu, která je známa pro své speciální snídaně formou bufetu. Čtvrteční večery vás ohromí místní tanečníci v tradičních kostýmech se svojí show.

Další restaurace je Te Ava, která je umístěna přímo na pláži. K obědu si tu dáte něco lehčího, například sendvič nebo salát. Pondělní, úterní, čtvrteční, páteční a sobotní večery si tu dokonce pochutnáte na grilovaných specialitách- čerstvé ryby a mořské plody. Neděle se pak mění v mexickou noc, dát si tu můžete fajitu či tacos.

Večer si pak zajděte na sklenku vína do baru a vinárny Hapaina. K vínu vám tu nabídnou tapas (drobné občerstvení).

Dalším barem je Le Miki Miki. Zajděte si s přáteli na koktejl a pokochejte se výhledem na lagunu, pláže či horu Otemanu, večer pak na hvězdnou oblohu.

Pool bar se potom nachází přímo u bazénu a občerstvit se tu během dne můžete lehkým obědem v podobě sendvičů.

Kristina B.

Moc děkujeme za opravdu přenádherné líbánky ve Francouzské Polynésii. vše perfektně připravené, tři nádherné ostrovy Moorea (Hilton Moorea), Huahine (Maitai Lapita) a Bora Bora (Le Meridien), a obrovské díky Jana Nováková, už od začátku perfektní servis, na dovolenou budeme ještě dlouho vzpomínat  


Nahoru