Jeden z nejluxusnějších resortů, který leží na východním prstenci Bora Bora v Pacifiku. Z resortu máte nádherný výhled na horu Otemanu, která se nachází přímo na Bora Bora. Resort je obklopen tropickou zahradou, nadvodní vilky jsou uspořádány do tří cípů ve dvou řadách, což zaručuje krásný výhled na lagunu a horu. V okolí resortu se rozprostírá tyrkysová laguna s bílými písečnými plážemi.

  • ubytování ve vilkách či nadvodních vilkách
  • bohatý podmořský svět, ideální k potápění či šnorchlování
  • lagunárium
  • vhodné i pro rodiny s dětmi
  • v rámci resortu několik restaurací
  • vodní sporty, lázně

Z vodních sportů je tu oblíbené půjčit si kajak a objet si zátoky. Kolem ostrova se rozprostírá korálový reef, a tak je oblast ideální pro šnorchlování a potápění, je tu bohatý podmořský svět. Přímo v resortu můžete navštívit i lagunáruim a potápět se tu spolu s rozmanitými mořskými druhy živočichů.

Dále si tu můžete zkusit vodní lyžování. Z pozemních sportů si můžete zahrát volejbal nebo tenis. Přímo v resortu se nachází i fitness centrum. Pro děti je tu potom dětský klub.

Pokud budete chtít relaxovat, pak určitě zajděte do místních lázní. Kromě nejrůznějších procedur, jako je manikúra či pedikúra, péče o vlasy či obličej a masáží tu mají i saunu a páru.

Resort St. Regis Bora Bora nabízí luxusní ubytování v prostorných vilkách s doškovou střechou. Interiér je laděn do tmavších přírodních tónů a hlavní materiál je dřevo, jímž jsou obloženy i stěny.

Garden vila je vila o rozloze 251 m2, která je zasazena do zahrady, s výhledem na moře. Uvnitř najdete útulnou ložnici s manželskou postelí a samostatný prostorný obývací pokoj s rozkládací pohovkou, pracovním stolem, gaučem, stolkem s židlemi a křeslem. Venku máte potom k dispozici vlastní bazén a terasu s lehátky. Maximální kapacita jsou 4 dospělí.

Beachfront vila je opět prostorná vila o rozloze 168 m2, která se nachází u pláže. U vily najdete vlastní bazén s terasou a lehátky s nádherným výhledem na lagunu, součástí je také venkovní sprcha. Uvnitř se nachází ložnice s manželskou postelí a samostatný obývací pokoj. Vybavení interiéru je stejné, jako u vily Garden. Maximální kapacita jsou 3 dospělí.

Nadvodní vila Superior krásná nadvodní vila, odkud se vám naskytne výhled na lagunu a západy slunce. Vila o rozloze 144 m2 zahrnuje uvnitř samostatný obývací pokoj, ložnici a venku potom terasu s posezením a lehátky. Má přímý vstup do laguny. Vybavení interiéru stejné, jako u vily Garden. Maximální kapacita vily jsou 3 dospělí. Tato vila také dostupná ve variantě Deluxe.

Nadvodní vila Deluxe Otemanu nadvodní vila o rozloze 144 m2, ze které máte nádherný výhled na horu Otemanu. Z vily máte přímý vstup do laguny. Venku máte k dispozici terasu s lehátky a uvnitř se potom nachází ložnice a obývací pokoj. Vybavení interiéru opět stejné, jako u nadvodní vily Superior a maximální kapacita jsou 3 dospělí. Tato vila dostupná i ve variantě Premier, která má navíc venkovní vířivku.

Nadvodní vila Royal Otemanu vila o rozloze 260 m2 s výhledem na horu Otemanu má přímý vstup do laguny. U vily máte k dispozici prostornou terasu s lehátky a vlastní bazén. Ostatní vybavení stejné, jako nadvodní vila Superior. Tato vila také ve variantně se dvěma ložnicemi a koupelnami. Maximální kapacita je potom 6 dospělých osob.

Royal Garden vila tato prostorná vila o rozloze 368 m2 má 2 ložnice, 2 koupelny, prostornou terasu s lehátky a posezením a vlastní bazén. Nachází se u pláže a částečně v zahradě, výhled máte na lagunu. Vybavení interiéru stejné, jako u nadvodních vil. Maximální kapacita vily je 6 osob.

Royal Estate vila je nejluxusnější vila s plochou 1200 m2, vhodná pro větší skupiny (až 9 lidí).

  • dovolená snů 90 pokojů
  • dovolená snů klimatizace, větrák, minibar (za příplatek), zdarma balená voda, kávovar/ rychlovarná konvice, fén, žehlička a žehlící prkno, sejf, vana, dětská postýlka, TV, DVD, telefon, Wi-Fi zdarma
  • dovolená snů laguna, hory
  • dovolená snů snídaně

Snídaně jsou v resortu formou bufetu. Restaurace Te Pahu, navržena v polynéském stylu, vám ke snídani nabídne bufet v americkém stylu, ale i mezinárodní kuchyni a užijete si tu krásný výhled na pláže a lagunu. Aparima bar je otevřen po dobu obědů a večeří a nabízí mezinárodní kuchyni.

Další 3 restaurace jsou potom otevřeny po dobu večeří: Restaurace Bam Boo vám nabídne asijskou kuchyni a je nutné si tu udělat rezervaci. Také restaurace Lagoon by Jean- Georges je zaměřena na asijskou kuchyni. Restaurace se nachází nad vodou a výhled máte na horu Otemanu. Poslední restaurace je Far Niente Ristorante a je zaměřena na italskou kuchyni a nabídnou vám zde i kvalitní vína.

Do všech restaurací je vyžadován elegantní, jednoduchý dresscode.


Nahoru