Fran. Polynésie

Le Tahiti by Pearl Resorts ****

Chci bydlet v tomto hotelu

Kvalitní čtyřhvězdičkový resort leží u nádherné pláže s černým vulkanickým pískem obklopený zelení. Le Tahiti by Pearl Resorts je vhodný zejména pro ty, kteří preferují ubytování na hlavním ostrově Francouzské Polynésie mimo město (zároveň do Papeete dojedete cca za 10 minut autem). Má ale i výhodnou polohu k výletům po severním pobřeží Tahiti, kde se mohou sledovat velryby a delfíni. Do půl hodiny jízdy se nachází krásné údolí Papeno´o nebo vodopády Faarumai.

 • pokoje vždy výhled na moře
 • klidná lokalita mimo město
 • super servis
 • výhodný poměr cena x kvalita
 • zdarma shuttle do Papeete
 • velryby červenec až listopad
 • delfíni celoročně

Na své si přijdou ti, kteří preferují mít na Tahiti zázemí kvalitního resortu s fungujícím servisem. Můžete se rozhodnout strávit odpočinkový den u hotelového bazénu či u divoké pláže s vulkanickým pískem. Minerály obsažené ve vulkanickém písku mají na tělo blahodárné účinky! Doporučujeme se při snídani pořádně dívat na moře, zejména ráno se v zátoce vyskytují hejna delfínů (celoročně). Navíc od července do listopadu tvoří zátoka bezpečné útočiště keporkakům, lze je zahlédnout ze břehu.

Rozmazlovat vás budou v hotelových lázních, zasportovat můžete ve fitness centru a nebo se účastnit některých sportovních aktivit. Pravidelně jsou pořádány kulturní večery s ukázkou tradičních polynéských tanců. Resort dlouhodobě podporuje místní umělce, jejichž ruční výrobky jsou zde k zakoupení.

Všechny pokoje resortu Tahiti Pearl Beach jsou orientovány na oceán, na který z balkonu nabízí krásný výhled. Všechny Premium pokoje jsou situovány v nejvyšších patrech s nejlepšími panoramatickými výhledy na oceán.

Ocean view Deluxe pokoj – elegantní pokoje s výhledem na moře. Na výběr buď s manželkou postelí nebo dvěma oddělenými.

Ocean view pokoj s vanou – navíc má vanu situovanou u okna s výhledy na oceán pro romantické chvíle ve dvou.

Ocean view Suite – mají oddělenou ložnici a obývací pokoj a prostornější koupelnu s vanou i sprchou. Opět na výběr manželské postele nebo oddělené.

Premium Ocean view Deluxe pokoj – identický jako Ocean view Deluxe pokoj, ale lepší výhled

Premium Ocean view pokoj s vanou – identický jako Ocean view pokoj s vanou, ale lepší výhled

Premium Ocean view Suite – identická jako Ocean view Suite, jen s lepším výhledem

Premium Ocean view Duplex pokoj – dvoupatrový pokoj, na každém patře prostor 62 m2 a také dva balkony. V nižším patře je obývací pokoj s pracovnou, v horním patře je ložnice s manželskou postelí.

Premium Ocean view 2-bedroom Suite – obrovská Suite s dvěma ložnicemi, dvěma koupelnami, obývacím pokojem a plochou 115 m2 ubytuje až 6 osob.

 • dovolená snů pokoje či Suite s výhledem na moře
 • dovolená snů klimatizace, televize, WiFi, telefon, sejf, minibar, servis na přípravu kávy a čaje, fén na vlasy
 • dovolená snů moře
 • dovolená snů snídaně, polopenze

V Le Tahiti by Pearl Resorts resortu je jedna restaurace Hiti Mahana a jeden bar, oba mají příjemné venkovní posezení s výhledy na oceán.


Nahoru