Příjemný resort značky Angsana se nachází na severním pobřeží ostrova Bintan, na který se dostanete pohodlně 45 minutovou plavbou lodí ze Singapuru. Přímo před resortem se táhne nádherná 1,5 kilometru dlouhá písečná pláž, a v okolí je nedotčená příroda, kam se můžete vydat na trek, či projížďku na čtyřkolkách nebo na kole. Přímo u resortu je také golfové hřiště. Ideální doba na cestu je duben – září, kdy zde méně prší.

 • Krásná 1,5 km dlouhá bílá pláž
 • Klidná lokalita obklopená přírodou
 • Ostrov Bintan 45 minut lodí ze Singapuru
 • Bohatá nabídka volnočasových aktivit
 • Není třeba vízum
 • Doporučujeme cestu duben – září
 • Golfové hřiště

Ostrov Bintan vám učaruje svou divokou přírodou, a také nádhernou 1,5 kilometrů dlouhou písečnou pláží s bílým pískem, která se táhne přímo před resortem. Vydejte se objevovat okolí resortu pěšky, na kole, nebo na čtyřkolkách. Zahrajte si golf na nedávno otevřeném mistrovském golfovém hřišti, které leží přímo za Angsana Bintan (k dispozici speciální balíčky).

Zkuste si některé z vodních sportů, které jsou zde nabízeny (kanoe, windsurfing, šnorchlování, rybaření, vodní lyže, skútry…), a nebo se ponořte do oázy klidu a relaxace v hotelových lázních. K dispozici jsou různé organizované výlety, běhání, jóga, aqua aerobik, posilovna.

Angsana (stejně jako jiné zdejší resorty) úzkostlivě dbá na zdraví a ochranu přírody, k čemuž má vyhrazené pracovníky. Děti mohou zavítat do dětského klubu, který nabízí spoustu aktivit pro ty nejmenší.

Islands Chill pokoj (33 m2) – Základní typ pokoje s výhledem na moře a bazén. V ložnici jsou 2 oddělené postele.

Sea Breeze pokoj Queen (33-41 m2) – Pokoje mají stejné vybavení jako základní typ, v ložnici však mají manželské lůžko. Výhled na moře a bazén.

Sea Breeze pokoj Twin (33-41 m2) – Výhled na moře a bazén, 2 oddělená lůžka.

Island Suite (76 m2) – Velmi prostorná Suite s oddělenou ložnicí a obývacím pokojem s jídelním koutem. V ložnici je manželské lůžko. Suite má dva balkony – jeden v ložnici a druhý v obývacím pokoji. Výhled na moře a na bazén.

Island Family Suite (275 m2) – Největší kategorie Suite má 2 ložnice, a oddělený obývací pokoj s jídelním koutem. K Suite patří také privátní zahrada, prostornější terasa a také venkovní sprcha a vlastní bazén. K dispozici navíc také mikrovlná trouba. Výhled do zahrady.

 • dovolená snů Pokoje a Suite v 5 kategoriích
 • dovolená snů Balkon, televize, minibar, sejf, servis na přípravu kávy a čaje, pracovní stůl, fén na vlasy
 • dovolená snů moře, bazén, do zahrady
 • dovolená snů snídaně

Užívejte si místní i mezinárodní speciality v několika hotelových restauracích. Základní stravou v Angsana Bintan je snídaně.

Lotus Café – restaurace otevřená po celý den servíruje snídaně, obědy i večeře. Pochutnáte si zde na specialitách jihoasijské, mezinárodní a indonéské kuchyně.

Pantai Grill & Beach Club – restaurace na pláži, kde můžete příjemně posedět za zvuků šumění vln. Ochutnáte zde speciality z grilu (maso i plody moře). Do restaurace jsou dováženy prémiové suroviny z Austrálie a USA, a každou neděli se zde pořádá BBQ večer. Tato restaurace je otevřená na obědy a večeře.

Veranda Lobby Lounge – salonek v prostorách hotelové recepce, kde si můžete příjemně posedět nad skleničkou osvěžujícího drinku, koktejlů, kávy, čaje…

 

Také můžete zavítat do několika okolních restaurací mimo resort.


Nahoru