Malajsie

Taaras Beach Redang ****/*

Chci bydlet v tomto hotelu

Resort Taaras Beach Redang se nachází na ostrově Pulau Redang, ležící u východního pobřeží Malajsie v Jihočínském moři. Tento ostrov je rájem pro potápěče. Na ostrov se dostanete trajektem z přístavu Merang (dlouhý transfer z Kuala Lumpur, doporučujeme spojit s poznáváním vnitrozemí Malajsie). Nebo letecky z letiště Subang v Kuala Lumpur, kdy přistanete přímo na ostrov. Taaras Beach leží v zátoce přímo u dvou nádherných klidných písečných pláží. Celý ostrov Redang je velmi klidný, je z veliké části porostlý zelení a jen minimum ostrova pokrývá zástavba. Nečekejte zde bohaté vyžití v podobě městeček a nákupních možností. Spíše vhodné pro milovníky klidu, přírody a soukromí.

 • Romantická dovolená v klidu
 • Soukromá zátoka s 2 plážemi
 • Východ Malajsie, ostrov Redang
 • Super pro potápěče
 • Vhodné pro rodiny s dětmi
 • Krásná příroda, lesy a hory
 • Dlouhý transfer z Kuala Lumpur do Merang + loď
 • Vhodné spojit s poznáním vnitrozemí Malajsie
 • Možnost letu z Kuala Lumpur přímo na Redang

V Taaras resortu se nachází tradiční lázně, pokud budete chtít relaxovat, zajděte si sem na příjemnou masáž. Mimo SPA v resortu najdete další vyžití, například fitness centrum, zajít můžete na lekci vaření, pro děti virtuální hry, mezi vodními aktivitami potom windsurfing, kajaky nebo paddleboarding. Zahrát si můžete i plážový volejbal nebo si vyjet na plavbu lodí při západu slunce.

Ostrov Redang je součástí národního mořského parku a nachází se v Čínském moři. Redang je hlavní ostrov souostroví skládající se celkem z 9 ostrůvků. Kolem celé této oblasti najdete útesy, které chrání bohatý podmořský svět. Proto je tato oblast naprostým rájem pro potápěče. Více jak 30 lokalit umožňuje potápění či šnorchlování. Zahlédnout tu můžete mořské želvy, žraloky (neškodní vůči lidem), mořské úhoře, sépie, chobotnice, různé ostence a další.

Pokoj Garden Deluxe o rozloze 30 m2 je ideální pro páry, ale i rodiny s dětmi- možnost propojení dvou pokojů. Pokoj se nachází v zahradách a na výběr je manželská postel nebo 2 oddělené postele. Se zastřešenou verandou.

Garden Suite o velikosti 70 m2 je laděn do přírodních tónů a materiálu a skládá se z ložnice a odděleného obývacího pokoje. Je situován rovněž v zahradě. Na výběr manželská postel nebo 2 oddělené postele.

Cliff Hill Deluxe jsou pokoje o rozloze 46 m2 s výhledem na zahrady. Na výběr opět manželská postel nebo 2 oddělené. Je tu možnost propojení dvou pokojů, proto vhodné i pro rodiny.

Cliff Bay Twin jsou pokoje s výhledem na lesy a hory. Pokoje laděny do teplých přírodních odstínů. Velikost pokoje je 46 m2. Je tu možnost propojení s pokojem Cliff Bay Suite, čímž vznikne dvouložnicové luxusní bydlení pro náročné rodiny.

Cliff Bay Suite o rozloze 92 m2, s výhledem na hory a lesy má ložnici a oddělený obývací pokoj. Oproti předchozím kategoriím má větší šatnu a koupelnu s prostornou dešťovou sprchou i vanou.

Cliff Premier Twin jsou pokoje o rozloze 54 m2, které se nachází v prémiové lokalitě v rámci resortu s výhledem na pláž a moře. Mají ložnici se 2 oddělenými postelemi. Dále tu najdete vířivku a vybavenou koupelnu. Možnost propojení s pokojem Cliff Premier Suite, čímž vznikne dvouložnicové ubytování pro náročné rodiny.

Cliff Premier Suite s výhledem na oceán a zátoku, o velikosti 100 m2 . V Suite najdete vybavenou koupelnu s vanou a vířivku. Pokoj má oddělený obývací a jídelní prostor.

Ocean Front Suite se nachází blízko oceánu. Pokoj o rozloze 80 m2 je situovaný v tradičních malajských domečkách buď v přízemí nebo v prvním patře. Najdete tu manželskou postel, obývací prostor, verandu a vybavenou koupelnu.

Ocean Front Master Suite toto apartmá se nachází kousek od pláže. Najdete tu oddělený obývací prostor, jídelnu, ložnici s manželskou postelí a velkou šatní skříní, kávovar Nespresso, vonné svíčky a ledničku. Pokoj o velikosti 140 m2. K dispozici soukromý sluha.

Vila Taaras má celkovou rozlohu 1440 m2. Vila se nachází na útesu a má 5 ložnic. S výhledem na celou zátoku a dál na moře. K vile vede soukromý vchod, najdete tu salonky, jídelnu, bazén a vybavenou koupelnu s kruhovou vanou, posilovnu, výtah. Ráno vám připraví snídani soukromý kuchař, k dispozici soukromý sluha.

 • dovolená snů celkem 190 pokojů
 • dovolená snů TV, minibar, větrák a klimatizace, telefon, internet zdarma, bezpečnostní schránka, fén, soukromý balkón
 • dovolená snů pláž, moře, lesy, hory
 • dovolená snů snídaně, ve speciálním balíčku polopenze

Beach Brasserie zde vám nabídnou západní, indickou či japonskou kuchyni. Na jídle si pochutnáte přímo na pláži s výhledem na moře. V nabídce jsou i čerstvé mořské plody z grilu. K dobrému jídlu si tu můžete dát také víno. The Asean All Day Dinning tato restaurace vám nabídne tradiční malajské pokrmy po celý den. Nachází se v hlavní části resortu s výhledem na bazén. Asean Terrace Lounge terasový bar, kde si dáte koktejly a posedíte s přáteli, v pozadí vám bude hrát hudba. Můžete si tu dát i lehké jídlo během dne. Bayu Bar nacházející se na pláži, vychutnáte si tu koktejly s pěkným výhledem na moře. Kromě pití si tu dáte třeba pizzu, tapas a další lehká jídla.


Nahoru