Diana Dea Lodge se nachází v nadmořské výšce 600 m.n.m. uprostřed uzavřené bývalé lovecké oblasti. Ráj v přírodě uchvátí fascinujícím výhled na Indický oceán. Poloha na východě je ideální primárně k objevování oblasti Salazie, místní vesnice v Hellburgu a stejně tak můžete navštívit oblast Takamaka s vodopády. Pěší túry a pozorování jelenů je aktivním odpočinkem.

 

 

 • Uprostřed přírody
 • Kousek do Salazie
 • Relaxace bez moře
 • Francouzská kuchyně
 • Spa
 • Bazén s výhledem
 • znovuotevření v únoru 2024

Resort je stavěn v souladu s přírodou, ticho a krása místa zve k pauze.
Udělejte si procházku po jedné ze dvou vyznačených cest na pozemku hotelu a setkejte se s jeleny. Každý den v 16 hodin probíhá krmení jelenů v parku.
Užijte si relaxační proceduru v lázních, vyberte si knihu z jedné z knihoven, přečtěte si ji v obývacím pokoji u krbu, ochutnejte skvělou kuchyni bohatou na místní produkty. Je zde velký výběr francouzských, ale i jiných vín z celého světa (přes tři sta druhů).
Diana Dea Lodge nabízí k aktivnímu odpočinku vyhřívaný bazén, stolní tenis, biliard a badminton.

Resort je stavěn v souladu s přírodou. Vše je z kamene nebo dřeva… pokoje jsou velmi pohodlně a s citem vybavené pro bezstarostný pobyt. Mají terasu nebo balkón s panoramatickým výhledem. Všechny pokoje jsou vybaveny TV, telefonem, trezorem, minibarem, klimatizací, županem a hotelovými pantoflemi.

Classic pokoj (25 m2) – max. kapacita 3 dospělí nebo 2 dospělí/2 děti nebo 2 dospělí + 1 batole.

Classic Superior pokoj (25 m2) – všechny pokoje „Classic Superior“ mají malý obývací prostor a vlastní koupelnu uvnitř pokoje. Nacházejí se v horních patrech, náleží k nim balkon s výhledem do zahrady. Max. kapacita 3 dospělí nebo 2 dospělí/2 děti nebo 2 dospělí + 1 batole.

Privilege pokoj (35 m2) – poskytují opravdový loftový zážitek s obývací částí a koupelnou zabudovanou do hotelového pokoje. V koupelně je designová vana a sprchový kout, venkovní veranda na úrovni zahrady s krásným upraveným jezírkem, židlemi a lehátky. Max. kapacita 2 dospělí.

Honeymoon Suite pokoj – pro náročné nebo pro novomanžele je v Diana Dea Lodge jedno svatební apartmá s nejlepším výhledem. Max. kapacita 2 dospělí.

Family Suite pokoj – max. kapacita 4 dospělí nebo 2 dospělí + 2 děti.

 • dovolená snů 30 pokojů 5 kategorií
 • dovolená snů TV, telefon, trezor, klimatizace, minibar
 • dovolená snů hory a v dálce oceán
 • dovolená snů snídaně, polopenze

Místní kuchyně se skládá výhradně z čerstvých surovin a dává důraz na francouzskou kuchyni. Je zde velký výběr francouzských, ale i jiných vín z celého světa (přes tři sta druhů).

Restaurace je otevřená na snídani 6:30 – 10:00 hod., oběd 12:00 – 13:30 hod., lehký snack 14:00 – 18:00 hod. a večeři 19:00 – 21:00 hod.

Volit můžete mezi základním konceptem snídaně nebo si připlatit polopenzi.


Nahoru