Pětihvězdičkový Palm Hotel & Spa leží na divokém jihu ostrova Réunion v blízkosti nejdůležitějších přírodních atrakcí Réunionu, jako jsou vulkán, nejznámější vrcholy ostrova. Oblast byla zapsána na seznam světového dědictví UNESCO. Patří mezi novou generaci špičkových hotelů, které nabízejí kombinaci pohodlí, designu a luxusu. Hotel je zasazený mezi útesy s výhledem na modré vody Indického oceánu a bílý plážový písek. Ostrov je ideálním místem pro výlety na sopku Piton de La Fournaise , která je jednou z mála aktivních sopek na celém světě, nebo na pobřeží divokého jihu.

  • Jižní pobřeží
  • Kousek k vulkánu
  • Výhled z terasy na oceán
  • Není u moře
  • Slevy při svatební cestě
  • Jeden z top hotelů ostrova

 

Hotel nabízí mnoho různých aktivit pro zpříjemnění pobytu a volný čas. Najdete zde dva bazény, herní místnost, stůl na ping pong, kulečník, hřiště na petanque, mini golf, fitness centrum.

V hotelovém wellness najdete širokou škálu různých procedur. Většina výrobků, které se zde používají, jsou vyráběny z oblasti Indického oceánu.
Vyzkoušejte místní masáže, květinovou vanu nebo vodopád s osvěžující studenou vodou.

Nedaleko hotelu si můžete zašnorchlovat, potápět se, k dispozici jsou také zapůjčení auta, exkurze do sopky, jízda na koni, 18 jamkové golfové hřiště.
Během jižní zimy (červen-říjen) můžete mít možnost obdivovat průchod velryb…

Ubytování v tropické zahradě s výhledem na oceán a bílou písečnou pláž nabízí 70 pokojů a vil, které jsou umístěny v krásných vilách do pěti různých kategorií.

Superior pokoj (34 m2) – nachází se v prvním patře nebo přízemí v pěkných kreolských vilách rozmístěných uprostřed tropické zahrady hotelu. Pro větší rodiny či skupinku přátel jsou v nabídce i tyto pokoje s možností propojení. K pokoji náleží terasa s výhledem do zahrady. Max. kapacita 2 dospělí + 1 batole.

Deluxe pokoj (41 m2) – se nachází v kreolských vilách umístěných v zahradách. K většímu pohodlí hostů je v pokoji také obývací prostor a prostorná terasa s výhledem do zahrady. Max. kapacita 2 dospělí + 1 dítě + 1 batole.

Suite (55 m2) – apartmá je navrženo pro rodiny a je laděno do přírodních tónů. Krb v obývacím pokoji, soukromá terasa s vířivkou, koupelna s vanou a venkovní sprchou přímo vybízí k úniku od reality. Max. kapacita 2 dospělí + 2 děti + 1 batole.

Lodge s výhledem na moře (100 m2) – vily leží ve stínu bujné vegetace a nabízí grandiózní panorama zálivu Grande Anse. Každá vila má pokoj s manželskou postelí, obývací pokoj s velkou plochou obrazovkou, koupelnu s vanou a sprchovým koutem, ze kterého panoramatické okno umožňuje obdivovat okolní přírodu. Jen pár kroků od pokoje si užijete soukromou vířivku na terase s jedinečným výhledem na Indický oceán. Max. kapacita 2 dospělí.

Lodge s bazénem (140 m2) – prostorná vila s odděleným obývacím pokojem, obrovskou terasou a vlastním vyhřívaným bazénem (6×3 m) přímo vybízí k ničím nerušené relaxaci. Max. kapacita 2 dospělí.

  • dovolená snů 70 pokojů, 5 kategorií
  • dovolená snů Wi-Fi, TV, telefon, klimatizace, trezor, minibar
  • dovolená snů do zeleně i na vzdálenější oceán
  • dovolená snů snídaně, polopenze

The Makassar – hlavní restaurace kombinuje místní chutě a rafinovanost a nabízí kuchyni šitou na míru. Autenticita, čerstvost a sdílení jsou klíčová slova této výjimečné restaurace.
The Makassar je otevřena každý den na snídani (bufet 6:30 – 10:00 hod.) a večeři formou à la carte (19:00 – 21:30 hod.). Pro vylepšení každého jídla se nechte provést vinným lístkem s více než 350 možnostmi.

Doporučujeme vám navštívit Salon du Makassar. Relaxační a degustační salonek, kde se pravidelně konají vinařské akce. Udělejte si přestávku na čtení nebo setkání s přáteli u skvělého vína v tomto příjemném prostředí.

The Kah – vychutnejte si oběd v plážové restauraci v duchu „Lounge Beach“. V nabídce salát z červené palmy, fish and chips nebo dokonce Black Angus steak pro gurmány. Restaurace je otevřena pouze v hlavní sezóně (říjen – duben).

The Kokoa Bar – je ideálním místem pro popíjení lahodných koktejlů a tapas s Indickým oceánem jako jediným horizontem. Od 15:30 hod. do 17 hodin si také můžete dopřát palačinky podávané v Coin Gourmand.

Základní cena je se snídaní, lze zvolit i polopenzi.


Nahoru