Le Nautile hotel je umístěn na západním pobřeží ostrova. Nachází se na okraji krásné dlouhé písečné části pláže a laguny l’Hermitage, obklopené korálovým útesem. Hotel kombinuje elegantní kreolský styl s pohodlím a komfortem dnešní doby.
Cesta od letiště zabere cca 45 minut jízdy.

Ideální malý hotel na odpočinek po aktivní části dovolené na kouzelném ostrově Réunion. 

 • nejlepší pláž chráněná reefem
 • západní pobřeží
 • ideální pro odpočinek po aktivní části dovolené
 • renovované pokoje a koupelny od 2024
 • je kam zajít do městečka
 • kousek na golf
 • snídaně nebo polopenze
 • do 06/24 probíhá rekonstrukce bazénu

Hosté mají k dispozici bazén nebo mohou objevovat tropickou lagunu v naprostém bezpečí díky reefu, její výjimečnou exotickou faunu a flóru. K dispozici na hotelu: masky, ploutve, šnorchly (doporučujeme vlastní), mořské kajaky a paddleboardy za poplatek.
Dále v hotelu najdete stůl na ping pong, vířivku a dětský bazén.
Golfoví nadšenci mají možnost si zahrát na nedalekém golfovém hřišti Les Golfs du Bassin Bleu.

V hotelu Le Nautile je 43 světle zařízených pokojů a apartmá (některé s výhledem na moře), všechny mají terasu nebo balkon. Pokoje jsou zařízeny v pastelových barvách, které dominují celému hotelu a jsou rozděleny do 4 kategorií. Od roku 2024 se mohou hosté těšit na nově zrekonstruované pokoje a koupelny.

Superior pokoj (25 m2) – základní kategorie pokojů nabízí manželskou postel či dvě jednolůžkové postele + extra postel, koupelnu. Jeden pokoj v této kategorii s výhledem na hory, 19 pokojů má výhled na bazén a zbylých 11 pokojů v této kategorii na oceán. Max. kapacita 2 dospělí + 1 dítě do 12ti let.

Deluxe (Salon) pokoj (35 m2) – svým vybavením jsou totožné jako Superior pokoje, mají navíc obývací koutek s posezením. Výhled z pokojů na bazén nebo oceán. Max. kapacita 3 dospělí nebo 2 dospělí + 1 dítě.

Junior suite (45 m2) – totožné jako Deluxe pokoje, liší se pouze velikostí pokoje a Nespresso kávovarem k dispozici hostům na pokoji. Max. kapacita 3 dospělí nebo 2 dospělí + 1 dítě.

Senior suite (55 – 75 m2) – jsou rozděleny na 3 kategorie, všechny mají výhled na oceán. Max. kapacita 4 dospělí nebo 2 dospělí + 2 děti.
Diego Suarez (55 m2) – dvě oddělené ložnice, obývací koutek, Nespresso kávovar.
Saint Geran (60 m2) – dvě dveřmi oddělené ložnice, obývací prostor, oddělená toaleta, Nespresso kávovar.
Paul and Virginie (75 m2) – suite na patro, dvě oddělené ložnice, obývací pokoj, Nespresso kávovar.

 • dovolená snů 43 pokojů a suite, 4 kategorie
 • dovolená snů WiFi, klimatizace, TV, minibar, trezor, stůl a židle, skříň, zrcadlo, terasa nebo balkon s nábytkem, posezení nebo rozkládací pohovka od kategorie salonek, koupelna s vanou, fén, toaleta
 • dovolená snů oceán, zahrada, bazén
 • dovolená snů snídaně, polopenze

V Le Nautile je jedna restaurace a bar. Obojí umístěné u bazénu.

V restauraci oceníte kreolskou a mezinárodní kuchyni. Snídaně jsou podávány formou pestrého bufetu. Oběd se podává à la carte. Podává se také večeře à la carte při svíčkách nebo jako bufet v určité večery.
Tématický bufet v “Le Nautile ***”:
– úterní večer : grilované speciality z mořských plodů
– páteční večer: objevte chuť místních kreolských lahůdek prozkoumáním tematického bufetu

Čeká na vás Cocktail-Bar u bazénu, kde se podávají punče s domácími ovocnými rumy, koktejly z čerstvého tropického ovoce a vyhlášené místní pivo „Dodo“.
Výběr vín vám umožní ochutnat ta nejlepší francouzská a mezinárodní vína k vašim jídlům selektivně vybraným proškoleným personálem.

Základ je se snídaní, dá se připlatit polopenze.


Nahoru