Le Recif hotel je kvalitní tříhvězdičkový resort skládající se z několika kreolských vil rozmístěných v zahradě. Cesta z 50 km vzdáleného letiště sem zabere zhruba hodinu. Resort se nachází v zátoce Hermitage na západním pobřeží u stejnojmenné pláže, která je jednou z nejlepších na celém ostrově a je chráněna korálovým útesem. Pláž je do 50m přes malou cestu a háj. Vhodné samostatně k relaxaci nebo jako doplněk po okruhu po celém ostrově.

 • Nejlepší pláž Réunionu
 • Kvalitní tříhvězdička
 • Vhodné samostatně i v kombinaci s horami
 • snídaně nebo polopenze

Le Recif nabízí svým hostům hned 2 bazény, šnorchlování z pláže a větší milovníci podmořského života uvítají potápěčské centrum jen pár minut od hotelu. Pro suchozemce se tu najde však také plno vyžití – fitness centrum, plážový volejbal, stolní tenis, tenis, petanque. Za poplatek si zde můžete zapůjčit horská kola k objevování okolí a golfoví nadšenci mají možnost si zahrát na nedalekém golfovém hřišti.

Celkem 146 pokojů a Suite jsou vybaveny klimatizací, telefonem, TV, minibarem, trezorem a fénem. Všechny mají terasu či balkon. 

Standard pokoj (28 m2) – umístěné v přízemí se zařízenou terasou a výhledem do tropické zahrady. V pokoji je manželská postel s výrazným čelem, psací stůl, pohovka, koupelna s vanou a oddělená toaleta. Max. kapacita jsou 2 dospělí + 1 teen/dítě.

Superior pokoj (28 m2)- pokoje Superior se nacházejí v prvním patře se zařízeným balkonem s výhledem do zahrady a mají manželskou postel s výrazným čelem, psací stůl, pohovku a koupelnu s vanou a oddělenou toaletou. Max. kapacita 3 dospělí nebo 2 dospělí + 1 teen nebo 2 dospělí + 2 děti.

Junior Suite (56 m2) – jsou umístěny v samostatné budově s výhledem na moře (přízemí nebo první patro). Pokoj má zařízenou terasu nebo balkon s výhledem, manželskou postel s výrazným čelem, oddělený obývací pokoj s psacím stolem, TV a posezením. V koupelně je vana, sprchový kout a oddělená toaleta. Max. kapacita 3 dospělí nebo 2 dospělí + 1 teen nebo 2 dospělí + 2 děti.

Family pokoj (60 m2) – ideální řešení pro rodiny nebo skupinku přátel. Family pokoj se skládá ze dvou propojených pokojů Superior. Konfiguraci postelí lze přizpůsobit vašim potřebám. Pokoje jsou vybaveny manželskou postelí velikosti Queen, psacím stolem, pohovkou a koupelnou s vanou. Posuvné dveře od podlahy ke stropu se otevírají na balkón nebo terasu. Max. kapacita 4 dospělí + 2 teen nebo 2 dospělí + 4 teen/děti.

 • dovolená snů 146 pokojů 4 kategorií
 • dovolená snů klimatizace, telefon, TV, minibar, trezor, fén
 • dovolená snů zahrada a moře, balkon či terasa
 • [akce] 50% pro nevěstu při svatební cestě
 • dovolená snů snídaně, polopenze

Resort Le Recif nabízí svým hostům jednu restauraci a snack bar.

Hlavní restaurace Le Maloya je otevřená na snídaně (6:00-10:00 hod.) a večeře (19:00-21:30 hod), obojí formou bufetu. Dress code: neformální.
Comptoir du Sud je snack bar u bazénu. Bar je otevřen po celý den od 9:30 do 23:00 hod., z toho si mezi 12:00-14:30 hod. můžete objednat vynikající grilované pochoutky k obědu.

Základní cena ubytování je se snídaní, lze si však připlatit do polopenze.

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená 7 nocí + cesta (říjen), 2 osoby, snídaně

Cena pro dospělou osobu:

 • dvoulůžkový pokoj Standard 3.550,-Kč x 7 nocí
 • optimální cena letenky Praha – Réunion – Praha 23.000,-Kč
 • transfery, reprezentant 2.180,-Kč

Osoba v dvoulůžkovém pokoji 50.030,-Kč

Doplatek do polopenze +930,-Kč os./noc


Nahoru