Thajsko

Six Senses Yao Noi *****

Chci bydlet v tomto hotelu

Nádherný resort Six Senses Yao Noi na ostrově Yao Noi v Thajsku je super volbou pro náročné cestovatele. Vilky s privátním bazénem jsou rozprostřeny ve svahu. Předností resortu jsou zejména nádherné výhledy z výšky na oceán a zátoku  Phang Nga Bay. Transfer do Six Senses Yao Noi je možný jak z letiště Phuket, tak z letiště Krabi. V obou případech se jedná o kombinaci jízdy autem a plavby lodí (plavba trvá cca 45 minut). 

  • top luxus pro nejnáročnější z vás
  • doporučujeme vily s výhledem na moře
  • vily v kopci 
  • možnost polopenze nebo plné penze
  • ostrov Yao Noi mezi Phuketem a Krabi
  • vily vždy s privátním bazénem

Jednou z cest, jak se uvolnit na 100% na dovolené je určitě návštěva SPA. V Six Senses mají 10 místností určených k různým procedurám, relaxační místnost, místo pro meditace. 

Samozřejmostí je konzultace s odborníkem, který dle vašich potřeb doporučí ty správné aktivity. 
Ve SPA se používají pouze přírodní a eticky vyprodukované produkty.
Vyzkoušejte například kokosový scrub na tělo, bylinkovou thajskou masáž nebo masáž obličeje,

Je zde také posilovna, salon krásy, juice bar.

Pro aktivnější klienty doporučujeme výlet lodí po okolních ostrovech ( můžete spojit se šnorchlováním) a nebo se vydejte poznat místní ostrov Yao Noi – nejlépe na kolech 🙂
Dále se také nacházíme v ideální oblasti k potápění, můžete tedy objevovat místní podmořský svět.

Hotel má venkovní kino. Hosté si mohou také zkusit thajský box Muay Thai.

Z vodních sportů nabízí windsurfing, kajaky, vodní lyže, wakeboard

V resortu najdeme také malou farmu se slepičkami, kam můžete zajít pro čerstvá vajíčka. S tím pak můžete rovnou zamířit na kurz vaření.

Hideaway Pool Vila – základní kategorie vily je zasazená v tropické zahradě a bude to vaše oáza klidu. Jako všechny další vily má i tato infinity bazén, 1 ložnici a ubytuje max. 3 osoby. Ložnice je celá prosklená takže pokud chcete, můžete se tu opravdu cítit jako uprostřed džungle. Koupelna s oddělenou venkovní sprchou, posezení na terase u bazénu. Vila má 154 m2 a výhled do zahrady.
Také k dispozici ve variantě se dvěma ložnicemi.

Ocean Pool Vila má stejné rozložení jako Hideaway Pool vila, ale nabízí nádherné výhledy částečně na moře a částečně do zeleně. Také k dispozici ve variantě se dvěma ložnicemi.

Ocean Panorama Pool Vila má stejné rozložení. Nachází se nejvýš v kopci a nabízí ty nejkrásnější panoramatické výhledy na celou zátoku Phang Nga Bay a její krasové hory v moři. 

Ocean Deluxe Pool Vila s rozlohou 181 m2. Z terasy vedou schody do patra, kde se nachází prostorný venkovní obývací pokoj s posezením. Výhledy na oceán. 

Beachfront Pool Vila s rozlohou 154 m2 se nachází nejblíže k pláži, na kterou má privátní přístup z terasy. 


Beachfront Pool Vila Suite 228 m2, hlavní ložnice s vlastní koupelnou se nachází v patře. V dolní části vily je obývací pokoj s druhou koupelnou, který lze přetvořit v druhou ložnici pro další 2 osoby. Tyto vily jsou nejblíže k pláži, na kterou mají privátní přístup z terasy. 

Hideaway Pool Vila – 4 ložnice obrovská vila se skládá ze 4 ložnic, každá s vlastní koupelnou, dva privátní bazény. Výhled do zeleně. 

The View 225 m2 nabízí nejlepší výhled z výšky 360° na celý ostrov a oceán. 

The Ocean Retreat největší a nejluxusnější vila resortu má 500 m2. Je rozdělena do dvou pater a kromě dvou ložnic, obývacího pokoje a jídelny má obrovskou venkovní terasu s bazénem a malou zahrádku, odkud je přístup přímo na pláž. 

  • dovolená snů 56 vil
  • dovolená snů soukromý bazén, minibar, speciální vinný minibar, espreso kávovar, servis na přípravu kávy a čaje, klimatizace a stropní větráky, koupelna s vanou a oddělenou sprchou s dešťovým efektem, trezor, fén na vlasy, TV, Bose hi-fi system, Wi-fi nebo LAN připojení, voda na vile, yogamatka
  • dovolená snů oceán, zahrada
  • dovolená snů snídaně, polopenze nebo plná penze

Čerstvé a lokální suroviny tvoří základ pro všechny restaurace a bary tohoto resortu. 

The Living Room –  restaurace je otevřená po celý den na snídani, oběd i večeři a servíruje se mezinárodní kuchyně. Restaurace je blízko k pláži a nabízí posezení pod širým nebem. 

The Dining Room and Chef´s Table  – Kulinářské kurzy pro hosty, degustace vín a také degustační večeře v Chef´s Table.

The Hilltop – Restaurace s barem je umístěna na nejvýše položeném místě s úžasným výhledem na Phang-Nga Bay. Pochutnáte si zde na lehkém obědu či moderně připravené večeři. 

The Den – Lehká jídla a snacky s asijskou fúzí. Dopřejte si jeden z lahodných koktejlů a dopřejte si relax.

Hosté mají také možnost využít stravování přímo ve vile a nebo na vámi zvoleném místě v prostorách resortu. Můžete využít služby soukromého kuchaře a číšníka. 


Nahoru