Luxusní a ekologicky zaměřený resort Soneva Kiri se nachází na severním cípu panenského ostrova Koh Kood v Thajsku, který se pyšní některými z nejkrásnějších pláží v zemi.
Špičkový servis uspokojí i nejnáročnější cestovatele. Po celou dobu Vašeho pobytu se o Vás stará osobní komorník, který Vaše sny promění ve skutečnost. Podle zásady „no news, no shoes“ se hotel zaměřuje na maximální pohodlí v ležérním stylu a klidu. Thajská pohostinnost a vynikající kulinářský koncept vytváří nezapomenutelný zážitek.
Z letiště v Bangkoku zajišťuje resort svým hostům 80minutový transfer privátním letadlem na sousední ostrov Koh Mai Si, odkud pokračujete motorovým člunem do letoviska, což trvá přibližně 5 minut.

Podívejte se na video z resortu Soneva Kiri

 • jeden z neluxusnějších resortů v Thajsku
 • pouze 32 vil, každá s vlastním bazénem
 • top služby vč. komorníka
 • vily na skalách, v zahradě i u pláže
 • špičková gastronomie
 • luxusní, ekologický resort v přírodním stylu
 • pro páry i rodiny s dětmi

V areálu naleznete bazén, butik, knihovnu, tenisový kurt.

Hosté mohou prozkoumat nedotčené vody Jižní pláže Soneva Kiri s řadou nemotorizovaných vodních sportů, včetně paddleboardů, kajaků se skleněným dnem a windsurfů.

V resortu najdete také potápěčské centrum pro zájemce všech úrovní a zkušeností. Během krátké jízdy lodí ze Soneva Kiri se ocitnete ve světě plném barevných hejn tropických ryb, korálů a majestátních velrybích žraloků nebo můžete prozkoumat skrytá tajemství potopených vraků a mořského dna. Koh Raet, pouhých 5 minut lodí od Soneva Kiri, je jedním z nejunikátnějších míst pro potápění a šnorchlování na Koh Kood.

Odlehlý ostrov Koh Kood umožňuje nádherné výhledy na hvězdnou oblohu. Pokud by Vám nestačilo ji pozorovat pouhým okem, navštivte nejmodernější observatoř, která nabízí 360 stupňové výhledy na hvězdami poseté nebe. Společně s astronomem prozkoumejte Mléčnou dráhu, identifikujte souhvězdí nebo spočítejte měsíce Jupitera.

Kino Paradiso pravidelně promítá klasické filmy pod hvězdným nebem v džungli, uprostřed tropické laguny. Projekce je doplněna gurmánskými specialitami a koktejly. Lze zajistit i promítání v soukromém kině.

K odpočinku a relaxaci využijte Soneva Kiri Spa, skryté v nedotčeném deštném pralese Koh Kood. Luxusní lázně jsou idylickým prostředím prodchnutým tradičním thajským kouzlem. Využít můžete jógový pavilon, bazén Watsu, nebo posilovnu. Prožijte propojení mysli, těla a duše. Prozkoumejte posvátné chrámy zasazené v klidném prostředí džungle a zúčastněte se řízené meditace a požehnání vyživujících duši od místních mnichů.

Dětský klub DEN – je obří bambusové hřiště ve tvaru manty, zaměřený na vzdělávání, vzrušení a smysluplné zážitky. Pod dohledem kvalifikovaný odborníků se děti učí hrát na thajské nástroje. Svůj talent a kreativitu rozvíjí při malbě, hrách a workshopech zaměřených na praktické činnosti. V rámci klubu Eco Den si děti osvojí principy sociální a ekologické odpovědnosti. Dětský klub DEN je zdarma pro děti ve věku 5-12 let. V doprovodu rodiče se mohou připojit i děti mladší 5 let.
Služba hlídání dětí je možná za poplatek s předchozí rezervací.

Jedinečné zážitky přináší výlety do okolí:

 • motorovým člunem můžete využít výlet na nezapomenutelné safari na ostrov Koh Kradad, kde najdete okouzlující pláže, krásné zátoky a proslulé divoké jeleny
 • výlet dřevěným člunem za místní rodinou do rybářské vesnice Ao Salat; uvítá Vás ve svém tradičním obydlí a představí svůj způsob života; to vše spojené s grilováním mořských plodů
 • při výletě do deštného pralesa prozkoumejte svěží džungli, flóru a faunu ostrova Koh Kood a ohromující vodopády Yai Ki; budete mít příležitost spatřit vzácné orientální Zoborožce a jejich hnízda

Netradiční kulinářské zážitky:

 • plovoucí snídaně v soukromém bazénu
 • romantické večeře na pláži pod hvězdami, na lodi apod.
 • kurz vaření: tajemství thajské kuchyně a jedinečné gastronomie resortu můžete objevit ve spolupráci s talentovaným týmem kuchařů
 • unikátní zážitek přináší Mushroom Cave Lunch; speciální zdravé a chutné pětichodové houbové menu vytvořené z více než šesti různých druhů hub vypěstovaných v Soneva Kiri

Pro zachycení Vašich vzpomínek nabízí hotel Soneva Kiri služby fotografa a kameramana – nutná rezervace.

Celkem 32 vil v přírodním stylu, obklopených tropickým pralesem a zahradami, je umístěno v zeleni, na svahu nebo přímo u pláže, tak aby ladily s krásou ostrova. Každá vila má soukromý bazén se sladkou vodou, šatnu, rozsáhlé vnitřní a venkovní obytné prostory, jídelní prostory a relaxační zóny s lehátky. Vily jsou vybaveny elektrickým buggy a koly k prozkoumání klikatých lesních cest Soneva Kiri. Všechny vily mají svého soukromého komorníka 24/7.

Jednoložnicové ubytování:
Bayview Pool Villa Suite (464 m2) – vila zasazená v tropické zahradě s výhledem do krásné zátoky. Vila disponuje dvoulůžkovou postelí velikosti king, venkovní koupelnou se sprchou a vanou, včetně uzavřeného sprchového koutu. Maximální kapacita 2 dospělé osoby a 2 děti / 3 dospělé osoby.

Beach Pool Villa Suite (403 m2) – vila v soukromí tropické zahrady nabízí přímý přístup na pláž a výhled na oceán. Vila disponuje dvoulůžkovou postelí velikosti king, venkovní koupelnou se sprchou a vanou. Maximální kapacita 2 dospělé osoby a 2 děti / 3 dospělé osoby.

Sunset Ocean View Pool Villa Suite (482 m2) – vila obklopená deštným pralesem, posazená vysoko na svahu, nabízí krásné výhledy. Vila disponuje dvoulůžkovou postelí velikosti king, venkovní koupelnou se sprchou a vanou, včetně uzavřeného sprchového koutu. Maximální kapacita 2 dospělé osoby a 2 děti / 3 dospělé osoby.

Dvouložnicové ubytování:
2 Bedroom Junior Beach Pool Retreat (617 m2) – dvouložnicová vila je situována jen pár kroků od pláže v tropické zahradě. Luxusní vila disponuje hlavní venkovní koupelnou se sprchou a vanou, druhou koupelnou, lázeňskou terasu vhodnou pro meditaci a léčebné procedury, zábavním pavilonem, parní saunou, TV místností a vinotékou. Maximální kapacita 4 dospělé osoby a 2 děti.

2 Bedroom Sunset Ocean View Pool Retreat (598 m2) – luxusní dvouložnicová vila obklopená deštným pralesem, stojící vysoko na svahu disponuje hlavní venkovní koupelnou se sprchou a vanou, včetně uzavřeného sprchového koutu, druhou koupelnou, lázeňskou terasou, zábavním pavilonem a soukromou posilovnou. Maximální kapacita 4 dospělé osoby a 2 děti.

Tříložnicové ubytování:
3 Bedroom Beach Pool Reserve (641 m2) – elegantní, 3ložnicová vila ukrytá v tropické zahradě, nabízí přímý přístup na soukromou část pláže. Vila disponuje několika koupelnami, včetně hlavní venkovní koupelny se sprchou a vanou. Je ideální pro rodinu s děti, kterým nabízí ubytování v domě na stromě s oddělenými lůžky a skluzavkou do bazénu. Vila je vybavena TV místností, obývacím pokojem, parní saunou, kuchyní a vinotékou. Maximální kapacita 4 dospělé osoby a 3 děti.

Čtyřložnicové ubytování:
4 Bedroom Bayview Pool Reserve (1,211 m2) – luxusní 4ložnicová vila je situována v tropické zahradě. Elegantní vila disponuje několika koupelnami, včetně hlavní venkovní koupelny se sprchou a vanou. Je ideální pro rodinu s děti, kterým nabízí ubytování v domě na stromě s oddělenými lůžky a skluzavkou do bazénu. Vila je vybavena obývacím pokojem s 42palcovou LCD TV, parní saunou, kuchyní, jídelnou, soukromou posilovnou, oddělenou lázeňskou léčebnou zónou a vinným sklepem. Maximální kapacita 12 dospělých osob.

4 Bedroom Sunset Ocean View Pool Reserve (1,211 m2) – dokonalé soukromí a krásné výhledy na oceán nabízí tato luxusní 4ložnicová vila obklopená deštným pralesem, posazená vysoko na svahu. Vila disponuje několika koupelnami, včetně hlavní venkovní koupelny se sprchou a vanou. Nejen děti ocení vodní skluzavku s domem na stromě. Ubytování zahrnuje zábavní pavilon, parní saunu, kuchyň, TV místnost, vinotéku. Vše doplňuje soukromá posilovna a lázeňská terasa vhodná pro meditaci a léčebné procedury. Maximální kapacita 12 dospělých osob.

Pětiložnicové ubytování:
5 Bedroom Beach Pool Reserve (1,845 m2) – jedinečná 5ložnicová vila ukrytá v tropické zahradě, nabízí přímý přístup na soukromou část pláže. Vila disponuje několika koupelnami, včetně hlavní venkovní koupelny se sprchou a vanou. Vila nabízí parní saunu, TV místnost, kuchyň, zábavní pavilon, vodní skluzavku s domem na stromě a palandami, soukromou posilovnu a lázeňskou terasu vhodnou pro meditaci a léčebné procedury. Maximální kapacita 14 dospělých osob.

5 Bedroom Sunset Ocean View Pool Reserve (1,845 m2 ) – soukromí a krásné výhledy na moře nabízí tato 5ložnicová luxusní vila. Je zasazena do deštného pralesa na svazích džungle. Vila disponuje několika koupelnami, včetně hlavní venkovní koupelny se sprchou a vanou. Na rozsáhlém prostoru najdeme jídelnu, kuchyň, vinotéku, parní saunu, dům na stromě s vodní skluzavkou a palandami, zábavní pavilon, TV místnost, soukromou posilovnu a lázeňskou terasu. Maximální kapacita 14 dospělých osob.

5 Bedroom Bayview Pool Reserve (1,845 m2) – luxusní 5ložnicová vila je situována na kopci uprostřed deštného pralesa. Vila disponuje několika koupelnami, včetně hlavní venkovní koupelny se sprchou a vanou. Součástí rozlehlého prostoru je jídelna, soukromá posilovna, TV místnost se 42palcovou LCD TV, parní sauna, dětský dům na stromě s vodní skluzavkou pro všechny věkové kategorie, zábavní pavilon a vinotéka. Maximální kapacita 14 dospělých osob.

 • dovolená snů 32 soukromých vil
 • dovolená snů trezor, minibar, espresso kávovar, servis na přípravu kávy a čaje, Wi-fi nebo LAN připojení, TV, Bose hi-fi systém, telefon, mezinárodní adaptér, toaletní potřeby, fén na vlasy, podložky na jógu, pláštěnky, župan, pantofle, moskytiéra
 • dovolená snů zahrada, zátoka, oceán
 • dovolená snů polopenze, plná penze, Soneva Unlimited (All Inclusive)

V restauracích si dopřejte michelinské stolování se slavnými šéfkuchaři a vzácné kulinářské zážitky.

Colours of the Gardenmexická a thajská kuchyně
Colours of the Garden přináší skvělý kulinářský zážitek uprostřed rozlehlé zahrady. Můžete se vydat na cestu zahradou, seznámit se s rostlinou kuchyní a následně si vychutnat její pokrmy. Hostům jsou předkládána pestrá jídla bohatá na živiny se zaměřením na přírodní léčivé potraviny. Lze je kombinovat s přírodními víny. Celkový gastronomický zážitek doplňuje koktejl Medicinal Mixology inspirovaný místními surovinami. Otevřeno pro večeře.

The Dining Roomasijská, evropská a středomořská kuchyně
Restaurace je posazena na skalnatých útesech v hlavním areálu. V klidné atmosféře si zde můžete dát výtečnou snídani či zažít skvělou gastronomii při bohatém výběru světových specialit u večeře.

Kruua Mae Tuk (Tuk’s Kitchen)tradiční thajská kuchyně
Gurmánská kuchyně s konceptem stravování „no-menu“. Můžete si zde vychutnat večeři vytvořenou místním kuchařem z čerstvě ulovených mořských plodů a ingrediencí pěstovaných na Koh Kood. Otevřeno pro večeře (kromě středy a neděle).

The ViewNikkei (fúze japonské a peruánské kuchyně)
Užíjte si nádherný výhled na Thajský záliv a objevte lahodné pokrmy kuchyně Nikkei, která harmonicky spojuje jemnost a nuance japonských kulinářských tradic s živými a pikantními chutěmi Peru. Otevřeno pro večeře (kromě středy a neděle).

So Spiritedtapas a nápoje
Tapas, sladké džusy z místního ovoce a širokou nabídku alkoholických i nealkoholických koktejlů zažijte v restauraci u bazénu s krásným výhledem na moře. Otevřeno na obědy a večeře.

The Wine Cellar – vinný sklep s širokou nabídkou vín, přičemž organická a biodynamická vína tvoří více než 50 % kolekce. Místní someliér pořádá pravidelné degustační večery s jednohubkami a čokoládami.

So Chilled – v hlavním areálu můžete ochutnat vyhlášenou zmrzlinu. V široké nabídce najdete více než 60 příchutí zmrzlin a sorbetů. Kombinovat je můžete se zákusky, kávou nebo čajem.

So Good – je Rájem pro milovníky čokolády. Sušenky, nápoje, čokoládové pěny, bonbóny či pralinky – čokoládu si zde můžete vychutnat v různé formě.

So Deli-cious – nejlepší sýry a uzeniny z celého světa, včetně gurmánských talířů si můžete užít v hlavním areálu.

South Beach – v této klidové zóně v jižní části, bez Wifi připojení, zažijte večeři pod hvězdami. Na své si přijdou milovníci masa a mořských plodů, grilovaných pokrmů, hamburgerů, sendvičů a mnoho dalšího. Užijte si příjemné posezení s koktejlem, ledově vychlazeným pivem či smoothies.

Destination Dining – dopřejte si jedinečný soukromý jídelní zážitek. Společně se šéfkuchařem si navrhněte své vysněné menu a vychutnejte si ho třeba na opuštěné pláži nebo vedle kaskádových vodopádů či na lodi. Vaší fantazii se meze nekladou.

In-Villa Dining – ať už plánujete rodinný oběd, romantickou večeři ve dvou nebo půlnoční dezert v měsíční záři – vždy můžete využít klid a pohodu stolování ve Vaší vile. Neopomeňte ani plovoucí snídani doručenou přímo do vašeho soukromého bazénu.

Treepod Dining – jedinečné kulinářské dobrodružství v korunách stromů. Při úžasném výhledu si vychutnáváte chlazené lahůdky a vybrané nápoje, které vám po zipline doručí váš osobní číšník.


Nahoru