Fidži

Yasawa Island Resort & Spa *****

Chci bydlet v tomto hotelu

Yasawa Island Resort and Spa je all-inclusive resort na jednom z nejvzdálenějších a nedotčených ostrovů Fidži.
Hodnotíme jako základní pětihvězdičkový resort, který si však získá srdce každého cestovatele. Ve fidžijském jazyce je 15 slov pro nebe a ‚Yasawa‘ je první z nich.
Yasawa Island Resort and Spa je jediným hotelem na 22km dlouhém ostrově. To mu poskytuje mnoho luxusu a exkluzivitu, 11 soukromých pláží pro hotelové hosty, skutečně autentickou kulturu, nedotčené šnorchlování a potápění. V resortu se nachází pouze 18 bungalovů, což samo o sobě nabízí prostor uniknout tlakům ,,skutečného světa“.
Koncept resortu je pouze pro dospělé či starší 16-ti let, nabízí však pár termínů v roce pro rodiny s dětmi.
Kombinace fidžijské vřelosti, pohostinnosti a skvělého servisu vytvoří z vaší dovolené nezapomenutelný zážitek.
Na ostrov Yasawa se dostanete charterovým letem z Nadi za necelých 30 minut a samotný let nad nedotčenými korálovými útesy a dramaticky modrou barvou oceánu bude zážitkem sám o sobě.

Podívejte se na video z Yasawa Island Resort and Spa .

 

 • jediný resort na ostrově
 • krásné pláže
 • klid
 • potápění
 • All Inclusive
 • vhodný pro páry
 • pouze 18 bungalovů
 • plážové lázně

Yasawa Island Resort & Spa sdílí se svými hosty skutečně autentickou kulturu. Resort je jedinou komerční výstavbou na ostrově a jedinými sousedy jsou milí domorodí obyvatelé šesti vesnic ostrova Yasawa. To, co dělá pobyt jedinečným, je příležitost navštívit místní vesnici, sdílet obřad Kava, poslouchat školní děti během zpívání písně, aby vás přivítaly. Zažijte tradiční meke (fidžijský zpěv a tanec) nebo si v neděli vychutnejte neuvěřitelné hlasy sboru, když sedíte s nohama v písku a pozorujete, jak slunce klesá do Pacifiku. Právě tyto okamžiky ve vás zůstanou dlouho poté, co opustíte písečné pobřeží Yasawy.

Yasawa je domovem prvních plážových lázní na Fidži, jen pár metrů od okraje oceánu na vlně měkkého bílého písku. Budete si moci vybrat z masáží, ošetření obličeje, manikúry, pedikúry, zábalů, peelingů.

Yasawa resort také nabízí v rámci all-inclusive aktivity, jako je jízda na kajaku, paddleboard, tenis, procházky s průvodcem a plavba na katamaránu.

Top aktivitou pro milovníky podmořského života je zajisté potápění na Yasawě. Západní strana ostrova (kde se resort nachází) je obklopena nádhernými, nedotčenými korálovými útesy a nabízí širokou škálu možností potápění pro všechny úrovně potápěčů.

Yasawa Island Resort nabízí soukromé, prostorné a moderní ubytování, od prostorných apartmá (suites) až po líbánkovou vilu, které vám umožní relaxovat a uniknout stresu moderního světa.

Bure Suite – v Yasawě nic takového jako standardní pokoj neexistuje. Celkem šest Bure Suites nastavuje luxusní měřítko svým moderním stylem, otevřeným prostorem a výhledem na oceán. Rozmístěny ve dvojicích mezi palmami, sdílejí pouze jednu přilehlou stěnu a jsou umístěny v soukromí – jediné, co zevnitř uvidíte a uslyšíte, je oceán.

Deluxe Beachfront Bure – na tak vzdáleném ostrově, jako je tento, můžete mít veškerý prostor, který chcete. 10 volně stojících Deluxe Beachfront Bure nabízí panoramata oceánu zevnitř i zvenčí. Dvoupatrový design vytváří uvnitř oddělené obytné a spací prostory, zatímco široké terasy, zastíněné pohovky a soukromé venkovní sprchy rozšiřují obytný prostor venku.

Two Bedroom Bure – na vyvýšenině s výhledem na zbytek letoviska je rozlehlý Bure se dvěma oddělenými ložnicemi. Ložnice jsou umístěny po obou stranách velkého centrálního obývacího prostoru, je tedy ideální pro dva páry cestující společně nebo rodinu se staršími dětmi (pouze během rodinné sezóny). Jeho vyvýšená venkovní terasa poskytuje nádherný výhled.

Honeymoon Bure – prostorné, vzdušné, romantické, soukromé. Toto mezonetové apartmá nabízí vlastní nekonečný bazén a velkou terasu s venkovními lehátky a výhledem na odlehlou pláž. Apartmá nabízí jednu manželskou postel velikosti King, rozlehlou koupelnu, sprchu pod širým nebem a obývací část.

 

Upozorňujeme, že vnitrostátní letecké společnosti na Fidži mají přísná omezení zavazadel. Jste omezeni na 23 kg na osobu pro odbavené i příruční zavazadlo. Pokud má vaše zavazadlo nadváhu, letecká společnost si vyhrazuje právo účtovat vám poplatek.

 • dovolená snů 18 bungalovů
 • dovolená snů prostorné bungalovy, set pro přípravu kávy a čaje, vnitřní a venkovní sprcha, extra velká manželská postel velikosti King, minibar, IPod dokovací stanice, stropní ventilátor
 • dovolená snů pláž, oceán
 • dovolená snů All Inclusive

Vaše kulinářské zážitky v Yasawa budou mimořádné. Vychutnejte si jídlo pod širým nebem s neuvěřitelným výhledem na bazén, pláž a oceán. Pro více času o samotě s tím, koho milujete, je mnoho možností… soukromé večeře na pláži, pokojová služba, pikniky na odlehlé pláži nebo večeře u bazénu.
Šéfkuchař denně vytváří lahodná menu obsahující ty nejčerstvější z místních a regionálních surovin. Vesnický rybář pravidelně dodává čerstvé ryby, humry a kraby do letoviska. Každé menu má různé možnosti, aby uspokojilo všechny strávníky.

Pro nezapomenutelný zážitek si můžete nechat připravit piknik na pláži, který je zahrnutý v ceně.

Vzhledem ke vzdálené poloze lze většinu speciálních dietních požadavků snadno uspokojit s určitým předstihem.


Manasa’s Bar
– ačkoliv budete daleko od Říma, i tak si budete moci dopřát své ranní espresso! Všechny nealkoholické nápoje jsou v zahrnuty v ceně… od espressa po čerstvě lisované tropické džusy, mocktaily, limonády a balenou vodu. A pokud jde o něco trochu silnějšího, hlavní barman udržuje dokonale zásobený bar. Vychutnejte si své oblíbené tropické koktejly s výhledem z rozlehlé terasy baru.


Nahoru