Manava Suite Resort, hotel s typickou polynéskou atmosférou, je skvělou volbou pro méně náročné cestovatele, kteří hledají klidné místo k relaxování. Hotel je situován na západní straně Tahiti a nachází se v klidné části městské zástavby pouze 10 minut autem od mezinárodního letiště. Jeho největším lákadlem je infinity bazén, ve kterém máte pocit, že plavete v oceánu. Přímo u bazénu se nachází bar, ve kterém si můžete vychutnat drinky při jedinečném pohledu na západ slunce za oceán. Pokud jste přijeli za odpočinkem, můžete se nechat hýčkat v hotelových lázních, nebo vyrazit na nákupy do obchodního centra, které se nachází pouze dvě minuty od resortu.

 

 • 10 minut transfer z letiště
 • Největší bazén na Tahiti
 • Součástí hotelu jsou lázně
 • Výhled na nádhernou lagunu
 • Uprostřed městské zástavby
 • Nejlepší místo pro surfování na Tahiti
 • Jídla zde připravuje Nejlepší kuchař roku 2013 Francouzské Polynésie
 • Nákupní centrum 2 minuty od hotelu

V hotelovém lázeňském centru můžete vyzkoušet tahitskou masáž Taurumi, která je součástí tradiční medicíny, i spoustu dalších procedur inspirovaných místní filosofií, které Vás příjemně uvolní po dlouhém letu. Pokud chcete vyrazit poznávat Tahiti, vydejte se do centra hlavního města Papeete, kde můžete navštívit muzeum námořnictví a pak zajít do místní restaurace na oběd, nebo si půjčte auto a vydejte se kam jen chcete. Jestliže jste spíš sportovně zaměření, jistě Vás potěší nejlepší surfařské místo na Tahiti jen dvě minuty od resortu, nebo možnost výletu do golfového resortu vzdáleného asi 40 minut autem od hotelu.

Hotel má kapacitu celkem 120 pokojů, od základních dvoulůžkových pokojů umístěných v hlavní budově s výhledem do zahrady nebo na moře, až po luxusní apartmány s vlastní terasou a výhledem na lagunu. Všechny pokoje jsou zařízeny v moderním stylu s nádechem tradiční polynéské kultury.

Standartní pokoje (30m2): Pokoje s dvojpostelí nebo dvěma oddělenými lůžky umístěné v hlavní budově. Pokoje nemají balkón. Maximální kapacita jsou 2 dospělí a 1 dítě (na přistýlce).

Garden/Lagoon Studio (41m2): Pokoje s dvojpostelí nebo dvěma oddělenými lůžky s kuchyní a vlastní terasou s výhledem do zahrady nebo na lagunu ubytují až 2 dospělé a jedno dítě (na rozkládací pohovce).

Garden/Lagoon Suite (56m2): Pokoje skládající se z ložnice s dvojpostelí nebo dvěma oddělenými lůžky a obývacího pokoje s rozkládací pohovkou ubytují až 4 hosty, součástí je plně vybavená kuchyň, jídelní stůl a vlastní terasa, ze které máte výhled do zahrady nebo na mořskou lagunu.

One-bedroom Duplex Suite (77m2 + 20m2 terasa): Pokoj s jednou ložnicí s vlastní koupelnou (oddělené postele nebo dvojpostel) a samostatným obývacím pokojem, ubytuje až 3 dospělé a 1 dítě. Součástí je terasa s jídelním stolem a výhledem na hory.

Two-bedroom Duplex Suite (139m2 + 41m2 terasa): Pokoj s dvěma ložnicemi, každá s vlastní koupelnou (oddělené postele či dvojpostel) a samostatným obývacím pokojem, ubytuje až 4 dospělé a 2 děti. Součástí je terasa s jídelním stolem a výhledem na hory.

Lagoon Appartment: Luxusní apartmán se samostatnou ložnicí, obývacím pokojem a jídelním stolem a vlastní velkou terasou s lehátky a nejlepším výhledem na lagunu.

 • dovolená snů 120 pokojů v různých cenových kategoriích
 • dovolená snů klimatizace, minibar, trezor, fén, žehlička, satelitní televize, WiFi připojení zdarma
 • dovolená snů laguna, zahrada, hory
 • dovolená snů bez stravy, snídaně, polopenze, plná penze

V resortu se nachází jedna restaurace a dva bary, jeden u bazénu a jeden v centru resortu. Jídlo v restauraci je podáváno formou bufetu a mísí se zde prvky francouzské i místní kuchyně. Vynikající hotelový kuchař Jean-Baptiste Piard byl v roce 2013 zvolen nejlepším kuchařem Francouzské Polynésie.


Nahoru