Fran. Polynésie

Tikehau Pearl Beach Resort ****

Chci bydlet v tomto hotelu

Tikehau Pearl Beach Resort je umístěn uprostřed kokosového hájku, obklopen růžovými plážemi na vás již nedočkavě čeká. Bungalovy nabízí tropický polynéský dekor a hezké interiéry. Lázně s tradičními procedurami, bazén s výhledem na tyrkysovou lagunu, koktejly z Tiano´a baru. Tolik nezapomenutelných momentů, které vás čekají. Hotel je ekologicky zaměřený a dostanete se sem lodí za 20 minut z letiště.

 • ZAVŘENO – REKONSTRUKCE (cca do konce roku 2025)
 • autentické polynéské ubytování ve vilách se střechami z palmových listů
 • z jedné strany resortu laguna, z druhé korálový útes
 • úžasný podmořský život, potápění
 • atol Tikehau nabízí jiný požitek než ostrovy Tahiti, Moorea či Bora Bora
 • klid a odpočinek ale také množství aktivit
 • ubytování v kokosovém hájku 
 • nadvodní vily nemají klimatizaci

Zdarma si můžete vypůjčit šnorchlovací výbavu, kajaky, zahrát si stolní tenis, badminton, volejbal a kulečník. 

Vydejte se na Bird Island, ostrov, který je domovem mnoha druhů ptáků a tvoří přírodní rezervaci.

Wi-fi připojení je pouze na recepci a v restauraci. Tikehau je odlehlý ostrov takže připojení je pomalejší. Ideální příležitost pro detox od online světa.

V resortu jsou také lázně, kde využívají hlavně přírodních produktů. 

Beach bungalov – Tyto vily mají částečně otevřenou koupelnu s výhledem na malou zahrádku a na straně opačné mají skvělý výhled na lagunu, která hraje všemi barvami modré. Nad vámi se budou sklánět kokosové palmy. Vila ubytuje nanejvýš 3 dospělé a jedno dítě do 13 let.

Nadvodní bungalov – postaveny na koruně atolu, kde je velmi mělká voda. Uvnitř mají prosklenou část podlahy, kterou vidíte do vody. Tyto nadvodní vily nemají klimatizaci a nemají přímý vstup do moře protože jsou umístěné na korálech a jsou zde silné proudy. Vila má terasu a výhled na lagunu. Ubytuje nanejvýš 3 dospělé a jedno dítě do 13 let.

Premium nadvodní bungalov – umístěny až na konci pontonu pro to největší soukromí. Z těchto vil je možné jít přímo do vody. Vily nemají klimatizaci. Je zde terasa s lehátky a výhled na lagunu. Ubytuje nanejvýš 3 dospělé a jedno dítě do 13 let.

Beach vila s bazénem – V tichém zákoutí resortu jsou tyto vily s bazénem. Přímo na dlouhé písečné pláži. Vhodné pro rodiny. Vila Ubytuje 4 dospělé a 1 dítě do 13 let.

Nadvodní Suite – nejlepší výhled na lagunu, prostorné ubytování s obývacím pokojem a velkou vanou. Ubytuje nanejvýš 3 dospělé a jedno dítě do 13 let.

 • dovolená snů 37 pokojů v 5 kategoriích
 • dovolená snů stropní větrák, telefon, terasa, TV, servis na přípravu kávy a čaje, minibar, fén, trezor, zrcadlo na make-up
 • dovolená snů moře
 • dovolená snů snídaně

Restaurace Poreho nabízí úžasné výhledy na lagunu a její menu kombinuje polynéskou a evropskou kuchyni za použití čerstvých surovin. 

Na exotický koktejl si můžete zajít do baru Tianoa.

Na jídle si můžete pochutnat také v soukromí vaší vily a nebo klidně přímo na pláži. 


Nahoru