Maledivy

Paradise Island Resort & Spa ****

Chci bydlet v tomto hotelu

Paradise Island Resort se nachází na stejnojmenném ostrůvku, v severním atolu Malé. Jedná se o kilometr dlouhý a 230 metrů široký ostrůvek, který místní lidé znají pod názvem Lankanfinolhu.

Resort Paradise Island je místem, kde si každý milovník tropického prostředí přijde na své. Síť zpevněných cest se tu vine tropickou zelení a odbočuje k tropickým vilkám umístěným přímo na pláži, nebo se stáčí ke gurmánským restauracím i harmonickým lázním. Tento resort je příjemnou zastávkou v hektickém době. Zastavte se a odpočívejte.

Cesta z mezinárodního letiště sem trvá pouhých patnáct minut rychločlunem.

 • jedna strana ostrova má kvalitní bílou pláž (druhá je horší)
 • ekonomická varianta
 • podle nás nemá kvalitu dle oficiálních 5-ti hvězd, dáváme 4*
 • jeden z levnějších resortů
 • kousek od hlavního letiště cca 10 km
 • vhodné při kratších pobytech v kombinaci se Srí Lankou

Bonus pro novomanžele na svatební cestě, narozeniny, výročí svatby

Více o nabízených slevách ↓

Novomanželé získají zdarma láhev vína a košík s ovocem. Bonus je možné získat maximálně 6 měsíců od svatby (nutno předložit oddací list).

Hosté slavící narozeniny (datum musí být v rámci pobytu!) dostanou zdarma dort a láhev vína. Pro stříbrné a zlaté výročí svatby zdarma láhev vína (datum musí být v rámci pobytu!).

Zahrát si můžete volejbal, basketbal, tenis, badminton, squash, stolní tenis i nejrůznější hry jako kulečník, apod.

Vyzkoušet si můžete denní i noční rybaření i se zapojit do velké rybářské hry.

Kdo strávil dovoleno na Maledivách a nevyzkoušel si jediný vodní sport, jako by nebyl. Co třeba windsurfing? Jízdu na banánu? Plavbu na katamaránu? Potápění? Šnorchlování? Máte z čeho vybírat!

Celou řadu aktivit nabízí i velký hotelový bazén a pláž, která se vine podél celého resortu.

Po sportovním výkonu přijde vhod trocha relaxace. Vydejte se do Araamu Spa. Nacházejí se v klidném koutě resortu a jsou dokonalým útočištěm, kde budete jen vy, vaše tělo a mysl. Vybírat můžete z rozmanité nabídky služeb a oddat se zkušeným rukám maledivských lázeňských terapeutů. Těšit se můžete na aromaterapii, indickou ajurvédu, švédské masáže, reflexologii, thajské masáže a mnoho dalšího.

Wi-Fi připojení je nejen na pokojích, ale i v některých veřejných částech resortu Paradise Island.

All Inclusive v Paradise Island zahrnuje: 

 • snídaně, oběd a večeři v hlavní restauraci
 • Nealkoholické a alkoholické nápoje: voda, čaj, káva, džusy, nealkoholické sladké nápoje, vybraná vína, pivo, gin, vodka, rum, whisky, koktejly, nápoje se servírují při jídle v hlavní restauraci a dále v hlavním baru a plážovém baru a coffee shopu
 • Odpolední svačina v Coffe shopu
 • Jídla jsou zahrnuta v All Inclusive pouze v hlavní restauraci, v ostatních místech jsou zpoplatněné
 • Minibar: Coca-cola, Sprite, Soda – doplněný 1x denně
 • Badminton, posilovna, billiard, stolní tenis, volejbal, squash, sauna, parní místnost, tenis (přes den), windsurfing, kanoe, basketbal, jacuzzi 
 • 1x noční rybaření při pobytu delším než 6 nocí 

Jde volit i All Iclusive LITE – jednoduché All Inclusive, které zahrnuje z alkoholu pouze víno, pivo (ne koktejly, likéry, apod.)

Hotel může podmínky All Inclusive bez předchozího upozornění změnit.

Ubytovat se můžete v několika typech vil a bungalovech.

Beach Vily (54 m2) se nacházejí přímo na pláži jen pár kroků od laguny. Do vilky lze vstoupit přímo z pláže z terasy nebo z chodníčků ze zahrad. Na terase najdeme posezení i lehátka na opalování. Tyto vily mají starší ale vkusný design.

Two Bedroom Family Beach Vila – 2 spojené Beach vily dohromady pro rodiny.

Sunset Beach Pool Vila – Plážová vila jen pár kroků od moře s výhledem na západ slunce. Hezký, nový a moderní interiér. Vila má posezení na terase a altánek s lehátkami v zahradě. Vila je velká 140 m2.

Deluxe Beach Pool Vila – prostorná vila s bazénem je velká 150 m2, je z ní výhled na západ slunce, má polootevřenou koupelnu. 

Water vily (77 m2) nabízejí to pravé maledivské ubytování na molu, které pluje přímo nad vodou. Jsou světlé, prostorné a luxusní. Jejich pozice je ideální ke sledování východu i západu slunce. Z každé vilky vedou schůdky přímo do vody. Vždy jsou spojené 2 vily stěnou. Jen pro dvojice.

Water Vila s whirpool (80 m2) nabízejí panoramatický výhled na oceán a jsou skvělým místem pro hosty, kteří hledají skutečně podmanivou atmosféru. Postaveny jsou na kůlech přímo nad vodou, v exkluzivním Haven komplexu. Z terasy si můžete vybrat, zda se osvěžit přímo v laguně nebo ve vlastní jacuzzi. Jen pro dvojice.

One bedroom Ocean Suite s bazénem (237 m2) se nachází stranou od ostatních příbytků, na soukromé terase si můžete z pohodlných pohovek nebo z vlastního bazénu vychutnat ničím nerušené výhledy na Indický oceán. V interiéru je Vám kromě ložnice k dispozici také obývací pokoj, jídelna a jacuzzi.

Pro nejnáročnější je Two bedroom Ocean Suite s bazénem jehož rozloha činní 391 m2 a ubytuje až 6 dospělých osob. Zde můžete očekávat nadstandardní servis.

 • dovolená snů 5 kategorií
 • dovolená snů klimatizace, stropní ventilátor, telefon, satelitní televize, mini-bar, venkovní sprcha, fén, telefonem, Wi-Fi.
 • dovolená snů oceán (někdy přes zeleň)
 • dovolená snů snídaně až All Inklusive

V hlavní hotelové restauraci se servírují mezinárodní pokrmy  formou švédských stolů rozmanitých a vytříbených chutí z různých koutů světa.

Jedinečné italské pochoutky najdete v Ristorante Al Tramonto, tato restaurace se nachází na samém konci hlavního mola. Tradiční japonské speciality jsou k dostání ve Fukuya Teppanyaki. Lehký oběd nebo odpolední svačinky se podávají v Dhaavani. V nejbližší době resort otevře další restaurace a to Reeftop Restaurant a Blue Lagoon Restaurant.

Za zmínku také stojí pět barů, ve kterých vám barmani namíchají lahodné alkoholické i nealkoholické koktejly.

All Inklusive:

 • snídaně, obědy a večeře v hlavní restauraci (jídlo z ostatních restaurací si plně hradíte)
 • odpolední svačina v Coffee Shop (káva, čaj, senviče, sladké)
 • balená voda – hlavní bar, bar na pláži, Coffee Shop a hlavní restaurace
 • nealko nápoje a ovocné džusy  (ne fresh) – hlavní bar, bar na pláži a hlavní restaurace
 • víno (pouze vybraný druh), točené pivo, káva a čaj (pouze klasická káva, speciální kávy jako je latte… nezahrnuty)  – hlavní bar a hlavní restaurace
 • výběr alkoholu (gin, vodka, rum, whiskey), vybrané druhy koktejlů – pouze hlavní bar
 • nápoje vždy do 01:00, poté za poplatek
 • minibar – 2x Cola, 2x Sprite, 2x soda, doplňován 1x denně

All Inklusive končí ve 12:00 v den odjezdu. Konzumaci poté platíte. Detaily a podmínky All Inklusive vám sdělí na recepci resortu, bez předchozího sdělení může resort změnit. 

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená 7 nocí + cesta (leden-duben), 2 dospělé osoby, All Inclusive

Osoba v dvoulůžkové vile:

 • dvoulůžková Beach vila: 7.240- Kč x 7 nocí
 • All Inclusive: 2.910,- Kč x 7 nocí
 • transfery rychločlunem 4.730,- Kč
 • optimální cena letenky Praha – Maledivy – Praha 23.000 Kč
 • ČJ delegát a asistence na místě: 700 Kč

Osoba celkem s All Inclusive = 99.480,- Kč

Iveta Ch.

Dobrý den paní  Nováková, ráda bych Vám poděkovala za perfektní zajištění  naší poznávací dovolené na Srí Lance a následného pobytu na Maledivách. Srí Lanka nás naprosto uchvátila a Maledivy předčily naše očekávání. Resort Paradise Island je jen 20 min. jízdy rychlolodí  od letiště v Male, přeprava  na něj je zajišťována i za tmy, což je obrovská výhoda proti ostatním resortům, přepravou a čekáním  se zbytečně nezkracuje pobyt. Ubytování (plážové vilky skryté v husté zeleni hned u pláže), strava (široký výběr místní i mezinárodní kuchyně, ovoce, dezerty, saláty-vše v nepřeberném množství  a velmi chutné úpravě), personál, pláž, moře-nic z toho nemělo chybu. Velmi romantické místo, ještě se nám nestalo, že na pláži nebylo celý den vidět žádného dalšího člověka (kromě plavčíka), až v restauraci jsme viděli, že v resortu je klientů celkem dost.  Večerní programy s živou hudbou, krmení rejnoků z ruky, krmení žraloků (raději jen z mola),  krabí závody, ajurvédské masáže  a  řada dalších aktivit zážitky z dovolené ještě umocnily. Ještě jednou děkujeme.


Nahoru