U Fregat Island Lodge platí „spokojím se jen s tím nejlepším“. Všech sedm pláží Fregatu patří mezi nejkrásnější na světě. Dříve ostrov pirátů se stal jedinečným pokladem Seychel. Žádný jiný resort se s ním nemůže rovnat. Jen 17 exkluzivních vil z mahagonového dřeva je zkomponováno do přírody, tak aby hosté měli absolutní klid a nikdo je nerušil. Personál vás začne hýčkat už při příletu na Mahé, kde na vás bude čekat helikoptéra a přivítání. Cesta trvá dvacet minut helikoptérou nebo dvě hodiny lodí. Na ostrově kromě několika hostů a personálu najdete také želvy obrovské.

  • Top luxusní mini-ostrov
  • Jen 17 vil
  • Transfer helikoptérou či lodí
  • Ekologický přístup
  • Hlídaní dětí
  • Želvy i jedinečné druhy ptáků

V průběhu celého roku jsou zde ideální podmínky pro plavání, šnorchlování, hloubkové potápění a mnoho dalších vodních sportů, jejichž nabídka je velmi široká. Fregate Island má vlastní přístav a malou flotilu nejrůznějších lodí, od menších člunů po jachty, katamarány, či motorové čluny. Nezapomenutelným zážitkem je potápění, při kterém objevíte podmořský svět korálů, patřící k nejkrásnějším na Zemi.

Bazén se sladkou vodou naleznete v přírodním útesu, uprostřed vilového komplexu.

Na poznávání ostrova 3 km2 se můžete vydat podél pobřeží nebo skrz prales. Procházet se můžete sami nebo v doprovodu místního ekologa. Narazíte na banánové plantáže, skořicové stromy, keře kešu oříšků a tisíce palem, které se staly domovem unikátních druhů ptáků.

V ceně jsou zahrnuty nemotorizované vodní sport, první lekce potápění v bazénu, půjčení horských kol, tenisové kurty, loďky i dětská herna. Pro relaxaci a zábavu je k dispozici knihovna s rozsáhlou sbírkou literatury v různých jazycích nebo kolekce filmů a CD titulů. Pro malé děti je připravené prostorné hřiště a také herna v hlavní budově. Za poplatek pak potápění, pronájem člunů a lodí, hlubokomořský rybolov, hlídání dětí, masáže.

14 vil se nachází na útesu nad plážemi s bílým pískem.

Pro rodiny jsou připraveny 2 vily se soukromou zahradou. Každá z vil má rozlohu 200 m2, pohodlí zaručuje otevřené foyer, obývací místnost a prostorná ložnice s koupelnou.

Synonymem luxusu je prezidentská vila na vrcholku kopce s 3 oddělenými vilami, s jednou ložnicí v každé. Hosté mají také k dispozici individuální opalovací terasu s posuvnou střechou, venkovní postel a soukromé jacuzzi.

Ke standardním službám a vybavení patří: klimatizace, ventilátory, koupelna s vanou a s vnitřní i venkovní sprchou, satelitní TV a DVD, video, stereo se zabudovaným CD přehrávačem v každé vile, telefon, večerní připravení pokoje na noc, čerstvé květiny, 24-ti hodinová služba, praní prádla, tisk.

  • dovolená snů 17 luxusní vil 3 kategorií
  • dovolená snů klimatizace, venkovní sprcha, TV, DVD, CD, telefon
  • dovolená snů oceán
  • dovolená snů plná penze

Fregate Dining Terase je místo podávání plné penze. Navíc si může snídaně nechat servírovat přímo do vily.


Nahoru