Pravý luxus to je synonymum pro Constance Lemuria Resort, jenž má místo na severozápadním výběžku ostrova Praslin. Svou kvalitou a jedinečným golfovým hřištěm plní ty nejlepší představy o stylové dovolené snů. Je to místo pro náročné klienty, svatební cesty, golfisty i rodiny hledající klid.

Hlavní budova je umístěna na úpatí kopce uprostřed husté vegetace s výhledem na pláž. Prostorné Suite jsou v dvoupatrových domečcích s doškovou střechou a pro ty nejnáročnější jsou připraveny vily na pláži s bazénem. V celém resortu převládají přírodní materiály dokonale zapadající do okolní přírody.

Tři pláže, jedna krásnější než druhá, tyrkysová voda, bujná příroda, korálové útesy dotváří toto unikátní místo. Hotel známe osobně. Zde se vám dokonce může poštěstit být na dlouhé pláži sami nebo jen s písečnými kraby či želvou kladoucí svá vejce. Spolu s resortem Raffles tvoří absolutní špičku na ostrově Praslin.

 • Jeden z nejluxusnějších resortů nejen na Seychelách
 • Jedinečné golfové hřiště
 • Koncem 2016 po kompletní rekonstrukci
 • Posazen do zeleně, nádherná zahrada
 • Velmi klidné a romantické místo
 • Autentické přírodní designy
 • Delikátní kuchyně
 • 3 nádherné pláže
 • Anse Georgette – jedna z nejhezčích pláží světa
 • Resort pro náročné
 • Od Suite až po luxusní vily

Výhody při včasném nákupu, při svatební cestě, svatbě…

Více o nabízených slevách ↓

 

Sezónní nabídka: 

 • bude zahrnuto v kalkulaci automaticky
 • pro určité termíny a 35 % sleva na ubytování a jídlo

 

Výhody pro děti:

 • bude zahrnuto v kalkulaci automaticky

 

Svatební cesta, výročí svatby

 • bude zahrnuto v kalkulaci automaticky
 • až 70% sleva pro nevěstu na ubytování s jídlem (platí pro Suity, vily 35%)
 • nelze kombinovat s jinou slevou

Prostředí kymácejících se palem a bambusů vytváří klidné útočiště pro lázně Spa de Constance, ve kterých bude Vaše tělo i mysl hýčkána s nejvyšší péčí. Ozdravovat své tělo a duši můžete jógou a meditací. Specialitou je Golfer‘sTonic, kterou oceníte po dni stráveném na greenu nebo terapie Shiseido, která pečuje o pleť.

Fantastické 18-ti jamkové golfové hřiště Lémuria 5.521 m par 70 se rozkládá podél jedinečné pláže Anse Georgette a na úpatí kopce. Patří do TOP 10 na světě. Velké množství vodních překážek, hluboké písečné bunkry, husté palmové porosty a perfektní kopírování zvlněného terénu klade na hráče značné nároky a je výzvou i pro zkušené golfisty. Pro hosty je green fee zdarma (nutnost použití vozíku – za poplatek).

Zdarma jsou k dispozici dva osvětlené tenisové kurty, katamarán, windsurfing, šlapadla, kajaky, fitness centre se saunou, jacuzzi a parní lázeň, za úhradu pak také potápění, rybolov, salón krásy, masáže a horská kola.

V Lémurii nezapomínají ani na děti, hotelový dětský klub je zabaví a učiní šťastnými.

Budovy jsou postaveny z přírodního kamene a vzácného dřeva, vzhled resortu byl přizpůsoben okolní vegetaci.

88 Junior Suite 52 m2 je umístěno ve dvoupodlažních budovách s doškovou střechou diskrétně skrytých v zahradě jen 15 metrů od pláže. Obrovská koupelna s vanou a sprchou je spojena s ložnicí. Ubytuje maximálně 3 osoby.

8 Senior Suite o 115 m2 nabízí dostatek prostoru k odpočinku, pokud zrovna nemáte jiné aktivity, k dispozici máte ložnici, salonek s jídelním stolem i posezením a dvakrát větší terasu. Ubytuje maximálně 4 osoby.

Ztělesněním luxusu je 8 plážových vil s vlastním bazénem a soukromou zahradou o celkové velikosti 725 m2 jen pár metrů od mořského pobřeží. Tyto doškové domky ideálně zapadají do okolního ohromujícího prostředí. Každá vila má dvě ložnice, obývací část s jídelnou, prostornou koupelnu a venkovní sprchu. Pro zvláštní kulinářský zážitek je možné využít venkovní altán, který se nachází v bezprostřední blízkosti privátního bazénu. Ubytuje až 6 osob.

Dokonalé služby zahrnují vlastního komorníka, který bude plnit Vaše přání. Prezidentská vila 1250 m2 se 3 ložnicemi a tříúrovňovým bazénem je architektem majestátně usazena na žulové skále na nejjižnějším výběžku pláže, od samotného hotelu ji odděluje potok. Hlavní ložnice má terasu s jacuzzi i saunu s parní lázní. Celkem Prezidentská vila ubytuje až 9 osob.

 • dovolená snů 105 suite a vil
 • dovolená snů klimatizace, minibar, trezor, TV, CD, stereo, ....
 • dovolená snů Indický oceán
 • dovolená snů až 60% sleva pro nevěstu na ubytování a jídlo
 • dovolená snů snídaně, polopenze

Prožijte kulinářské dobrodružství ve třech světových restauracích. Ochutnejte mořské plody a výborné ryby s originálním kořením nebo svěží exotické ovoce. Nepřeberné množství koktejlů, odpolední čaj nebo lehké občerstvení nabízí čtyři bary.

Příklad cenové kalkulace

Dovolená Seychely 7 nocí + 2 noci cesta (polovina července-září), 2 osoby, snídaně

Cena pro dospělou osobu:

 • dvoulůžková Junior Suite 12.800,-Kč x 7 – 35% (rezervace při +45 dní předem)
 • optimální cena letenky Praha – Mahé – Praha 20.000,-Kč
 • mikrobusem na Praslinu, vnitrostátní lety  Mahé – Praslin – Mahé  9.020,- Kč
 • místní reprezentant 580,-Kč

Osoba v dvoulůžkovém pokoji 87.840,-Kč

Katka F.
KOMBINACE CONSTANCE LEMURIA (Praslin) + CONSTANCE EPHELIA (Mahé)
Dobrý den, konečně jsem se dostala k napsání poděkování za krásnou dovolenou. Praslin byl pohádkově nádherný- moře, pláže, ubytování, obsluha, jídlo ♥
Mahé bylo o pár stupínků níže, ale hlavně kvůli obrovskému množství lidí a probíhajícím ruským jarním prázdninám…. Úplně jiná situace než na Praslinu, dva dny jsme se museli rozkoukávat. K potápění jsem se ani neodhodlala, nakonec jsme našli poměrně tichý kout u bazénu. Ale to jste nás upozorňovala (resort na Mahé byl manželův výběr, jeho chyba).
Komáry měli na obou ostrovech „zmáknutý“ na výbornou.
Veliké poděkování za překvapení v letadle ☺ samotný let s A380 byl zážitek, ale ještě dortík k líbánkám, super ♥
Každý rok v únoru se jezdíme někam ohřát, takže nám posílejte nabídky a už se těšíme na další zážitky..
Jana V.

Již potřetí jsme využili profesionálních zkušeností CK Dovolená snů, konkrétně p. Novákové a strávili jsme v únoru 2017 dva týdny v ráji na Seychelách. Máme procestovaných několik exotických destinací, s CK Dovolená snů jsme již navštívili Reunion+ Mauricius a Maledivy. Seychely se ale s ostatními destinacemi nedají srovnávat, je to opravdový subtropický ráj na Zemi s liduprázdnými plážemi, bujnou vegetací, s velkou pestrostí ptactva, podmořského světa a především s typickými balvany lemujícími pláže a prakticky vyskytující se i ve vnitrozemí ostrovů.

Za dva týdny jsme navštívili 3 ostrovy-Mahe (hotel Constance Ephelia), Praslin (hotel Constance Lemuria) a La Digue (hotel La Digue Island Lodge). Kdo chce Seychely opravdu poznat, doporučuji nezůstat na jednom ostrově, protože každý ostrov je opravdu jiný. Má jinou atmosféru, o něco jinou přírodu, jiné pláže,…

Celkový dojem z dovolené ať již z organizace CK Dovolená snů a místní CK na Seychelách, následujícího ubytování a pobytu hodnotím za vynikající, velmi vydařený, nezapomenutelný. Mohu jen doporučit a již nyní se těším na příští plánování nějaké krásné země s profesionály, jakým CK Dovolená snů opravdu jsou!

Podobné hotely na Seychelách


Nahoru