Tento ekologický resort vám nabízí unikátní možnost vychutnat si místní faunu a floru jako na dlani. Resort se nachází na samotě, přímo v srdci deštného pralesa v oblasti Guanacaste. Dostanete se sem letiště ve městě Liberia za 45 min. Resort se rozprostírá na kopci uprostřed dvou krásných pláží, z každé strany omývané Tichým oceánem.

Resort využívá solární energii, provozuje auta na elektrický pohon, využívá el. energii z obnovitelných zdrojů, místní suroviny pro přípravu jídel, a především zde najdete pracovníky resortu, pro které je Kostarika domovem.

 • důraz na ekologii a místní suroviny
 • mnoho druhů zvířat k vidění
 • přímo v srdci deštného pralesa
 • služby zdejšího průvodce v ceně
 • naprostý klid a soukromí
 • pouze 9 možností ubytování
 • plná penze
 • krásné výhledy

V tomto unikátním eko resortu naleznete spousty druhů aktivit. Z plážových aktivit můžete využít např.  kayaking, potápění, paddle-boarding, rybaření nebo lekce surfu. V resortu jsou vám k dispozici místní průvodci, kteří vás zdarma provedou zdejším pralesem, ukážou zajímavé druhy rostlin a zvířat nebo vás vezmou na to nejlepší místo ke šnorchlování ve zdejší oblasti.

Kasiiya Papagayo vám zprostředkuje absolutní klid a vyvážení duše i těla – v resortu jsou zdarma k dispozici specializovaní léčitelé, kteří vás naučí správný pohyb těla, správné dýchání, meditace atd. Nově je zde i místo k praktikování jógy. Je tu možnost využít i služby místního SPA, které se nachází v naprosto odlehlé části resortu, v korunách stromů. Máte zde maximální soukromí a můžete v klidu relaxovat např. při masáži

 

Floating Bird (120m2) – tyto apartmány jsou rozesety podél hlavní pláže, mají privátní vnitřní i venkovní koupelnu, starodávnou vanu, ze které můžete pozorovat místní zvěř za okny, velkou manželskou postel, prostorný obývací pokoj a venkovní terasu vhodnou k odpočinku. K dispozici jsou 3 ubytování tohoto typu

Laughing Whale (110m2) – nacházejí se na nejodlehlejším místě resortu, na kopci nad oceánem, kde se vám tím pádem naskytnou ty nejlepší výhledy za západy slunce nad oceánem. Mají prostornou terasu s dokonalým vybavením pro odpočinek, venkovní a vnitřní koupelnu, velkou manželskou postel, prostorný obývací pokoj. Jsou k dispozici dva apartmány tohoto typu

Lazy Turtle (110m2) – tyto apartmány se rozprostírají opět podél hlavní pláže jen pár kroků od teplého oceánu. Mají velkou terasu, manželskou postel, venkovní a vnitřní koupelnu. Jsou k dispozici 3 apartmány tohoto typu.

Floating Bird Nest Suite (120m2) – nově postavený apartmán, který se nachází u hlavní pláže a v pohodlí ubytuje početnější rodinu (2 dospělí + 3 děti), je zde jedna velká manželská postel, pohovka a dvě jednolůžkové postele. K dispozici je pouze 1 apartmán v této kategorii.

 • dovolená snů 9 apartmánů ve 4 kategoriích
 • dovolená snů klimatizace, stropní větrák, ekologická chladnička s drobným občerstvením, WiFi, malá knihovna
 • dovolená snů oceán
 • dovolená snů plná penze

V resortu se nachází dvě restaurace, které vás pohostí pokrmy zdejší i mezinárodní kuchyně. Restaurace při přípravě jídla dbají na použití místních bio surovin z místních farem. Restaurace nabízejí maximální gurmánský požitek, krásné výhledy na východy slunce při snídani nebo západy slunce při večeři. Oběd si můžete vychutnat v restauraci u pláže.

Služby zahrnuté v ceně:

plná penze (nezahrnuje alkoholické nápoje), chladničku s nápoji a menším občerstvením na pokoji (doplňováno denně), transfer z letiště Liberia (při pobytu 4 a více nocí), využití výbavy na šnorchlování, paddle-boarding, kayaking, zapůjčení dalekohledu, pozorování hvězd, možnost využití třech specializovaných místních průvodců – jak na vodě, tak na souši, Wifi připojení, služby prádelny

 


Nahoru