Seychely

Maia Luxury Resort *****/*

Chci bydlet v tomto hotelu

Maia Luxury resort je jedním z nejluxusnějších resortů na Seychelách s výjimečným konceptem. Leží na jihozápadním pobřeží hlavního ostrova Seychelského souostroví – Mahé, což je výhodou s ohledem na transfer z mezinárodního letiště. Jako jeden z mála v rámci Seychel, Maia Luxury Rezort nabízí All Inklusive. Je jedinečnou volbou pro všechny náročné klienty, kteří hledají absolutní soukromí a klid, rájem pro přepracované a rovněž pro všechny zamilované dvojice (ať už na svatební cestě či jen tak). Resort se rozprostírá na 30 akrovém pozemku porostlém zelení, kde se nachází pouhých 30 prostorných vilek s vlastními bazény. Nádherná pláž Anse Louis ve stejnojmenné zátoce přímo vybízí k procházkám.

Ostrov Mahé je poměrně dost členitý a kolem pobřeží u resortu Maia najdete obrovské žulové balvany, které jsou pro Seychely tak typické. Resort toho využívá a některé vily jsou postaveny právě na jejich vrcholcích, odkud se vám naskytne okouzlující výhled na oceán.

 • Člen The Leading Hotels of the World (záruka kvality)
 • Možnost All Inklusive
 • krásná pláž Anse Louis
 • vilky na skalách – panorama oceánu
 • pouze 30 vil v resortu
 • absolutní soukromí a klid
 • TOP služby vč. komorníka
 • Vlastní bazén u každé vily
 • Unikátní koncept stravování – kdykoliv, kdekoliv, cokoliv!
 • V ceně potápění neomezeně pro certifikované potápěče
 • nejmenší časové ztráty při transferech z/na letiště

Celé prostředí resortu Maia je zcela výjimečné. Jeho zahrady se rozprostírají na 30 akrovém pozemku, který dýchá přírodou a přímo vybízí k procházkám a odpočinku. Potkáte tu mnoho květin včetně orchideí a ibišku, ale také užitečné plodiny používané k přípravě místních vynikajících jídel – kešu, skořice, avokádo, mango, papája, citronová tráva, atd… Je to oáza klidu a odpočinku, kde vás váš osobní komorník bude hýčkat kdykoliv ho požádáte, nebo vám naopak nechá soukromí.

V Maia Luxury resortu můžete volné chvíle trávit odpočinkem, například v místních lázních (zajít si sem můžete odpočinout třeba na lekce jógy, zaplavat si v bazénu nebo si užít některou z procedur, jakou je balijská masáž. Masáže si vychutnáte v příjemném prostředí zahrad nebo v některém z pavilonů). Chcete-li být aktivní, resort nabízí široký výběr nejrůznějších aktivit. (Téměř) o cokoliv požádáte, bude splněno. Samozřejmostí je fitness centrum. Také si můžete vyzkoušet různé vodní sporty, například kánoe či kajaky, paddleboarding. Kolem Seychel je bohatý podmořský život, tudíž ideální pro potápění či šnorchlování. Možnost i rybaření.

Kromě toho je možnost udělat si výlet po ostrově Mahé a jeho krásných přírodních krásách, nebo se vydat za poznáním okolních ostrůvků.

Maia funguje na principu tzv. Beyond All Inklusive (vyšší forma AI), což kromě prémiového stravování zahrnuje: služby komorníka 24 hodin denně, denně jógu a qi gong, neomezené WiFi připojení, potápění s přístrojem pro již certifikované potápěče (lze si zde zaplatit kurz pokud nemáte, privátní ponory nejsou zahrnuty), nemotorizované vodní sporty… Detaily ohledně stravovacího konceptu AI najdete v záložce „Na čem si pochutnáte“.

Celkem 30 vil je rozmístěno v zeleni či na skalách nebo přímo u pláže, vzájemně tak vzdálené a natočené, že každá z nich nabízí absolutní soukromí. Ubytovat se můžete v 13 vilách Ocean Panoramic a v 17 vilách Signature. Obě kategorie vil jsou veliké 250 m2 a mají velmi prostornou terasu s lehátky a posezením, a soukromý bazén. Uvnitř je ložnice s manželskou postelí velikosti King a prostorná koupelna. Maximální kapacita vil jsou 2 dospělé osoby.

Vily Ocean Panoramatic se nachází v zahradách ve vyšší části resortu a naskytne se vám z nich panoramatický výhled na Indický oceán, pláž a zátoku.

Z vil Signature pak máte přímý přístup na pláži, protože jsou položeny níže a blíž k pláži.

 • dovolená snů 30 vil ve dvou kategoriích
 • dovolená snů minibar, WiFi zdarma, TV, DVD, klimatizace, žehlička, mini lednička, kávovar, fén, sejf, osobní komorník
 • dovolená snů pláž, oceán, zátoka
 • dovolená snů All Inklusive

Maia funguje na bázi Beyond All Inklusive (luxusní forma AI). Během celého dne si můžete užívat vynikající jídla připravená formou zážitkové gastronomie a á la carte. Navíc díky unikátnímu konceptu Whatever, Wherever, Whenever (cokoliv, kdekoliv, kdykoliv) si můžete objednat jakékoliv jídlo dle přání, šéfkuchař rád připraví i pokud není v jídelním lístku, a to klidně v půlnoci, a vychutnat si ho můžete kdekoliv se vám bude líbit – na pláži, v zahradě, v soukromí vaší vily…

Restaurace Tec- Tec vás ohromí příjemným prostředím, pro které se rádi slavnostně obléknete. O její zážitkovou gastronimii se stará hned 5 špičkových šéfkuchařů připravených splnit jakékoliv přání. Základy jsou položeny na variantách Thajské, Kreolské, Japonské, Mediteránské a Indické kuchyně. Restaurace je otevřená 24 hodin denně, připravená plnit vaše přání v jakoukoliv denní či noční dobu. Několikrát v týdnu si můžete užít doprovod živé muziky, zejména jazzové rytmy.

Podobné hotely na Seychelách


Nahoru