Evropa

Sun Gardens Dubrovnik *****

Chci bydlet v tomto hotelu

Tento exkluzivní chorvatský resort nabízí úžasné moderní pokoje, suites i luxusní rezidence s výhledem na Jaderské moře. Nádech typické chorvatské vesničky umocní vaše dovolenkové pocity. Spolu se svou rodinou se budete moci příjemně uvolnit a uniknout každodennímu shonu v této středomořské oáze. Hotel je umístěn 11 km od historického města Dubrovník, které je zařazeno na seznamu UNESCO. Z hotelu jezdí do Dubrovníku každou hodinu autobus a nebo se můžete do města dostat lodí. Pokud se dopravíte do hotelu autem, je zde zdarma parkování.

 • přímo u hotelu kamínková pláž
 • aktivní vyžití pro dospělé i děti
 • luxusní varianta ubytování v Chorvatsku
 • 11 km od Dubrovníku
 • ubytování v hotelové budově nebo v rezidencích
 • rezidence vhodné i pro větší rodiny
 • výběr z 16 restaurací a barů 

Pokud žijete aktivním způsobem života tak určitě oceníte velmi dobře vybavené fitness centrum, které je moderní, klimatizované. Můžete se zúčastnit skupinových tréningů nebo si rezervovat soukromého trenéra, který se vám bude věnovat. V resortu jsou 3 venkovní bazény, jeden z nich je pouze pro dospělé.

Zahrát si můžete squash, badminton, basketball, tenis, fotbal, plážový volejbal a nebo vylézt na lezeckou stěnu. 

Přístav v Sun Gardens nabízí množství vodních sportů.

V místních lázních si můžete zajít na masáž, do sauny, hammamu, parní místnosti a poté se zchladit v ochlazovacím bazénku. Lázně jsou v ceně pokoje. 

Pro děti je v resortu Marco Polo dětský klub, který zabaví malé děti od 9 měsíců ale i teenagery. Možné je také hlídaní dětí.

Standard pokoj – prostorné, stylové a elegantní. Takové jsou všechny pokoje počínaje základním typem, který ubytuje maximálně 2 dospělé osoby a má velikost 34 m2. K pokoji náleží balkon s posezením. Výhled je částečný na moře. Pokoje jsou v nižších patrech. V pokoji je pohodlná postel, vše je laděno do světlých barev s modrými doplňky. Koupelna je oddělená sklem, které se dá zatáhnout posuvnou roletou. 

Deluxe pokoj – Pokoj o velikosti 34 m2 s elegantním interiérem a výhledy na Jaderské moře. Má soukromý balkon a ubytuje 2 osoby. Pokoje jsou ve vyšších patrech než standard pokoje.

Club pokoj –  Pokoj o velikosti 34 m2. Ubytuje 2 dospělé. Při příjezdu obrdžíte jako dárek láhev vína, květiny a lehké občerstvení.  V pokoji je Nespresso kávovar. Club pokoje a Club Suites mají navíc vstup do klubového lounge, který najdeme ve vrchním patře hlavní budovy. Hosté si zde mohou užít panoramatické výhledy na moře, servíruje se zde exkluzivní A la carte snídaně pro členy klubu ( za příznivého počasí). V odpolední hodinách od 17.00 do 18.00 si zde vychutnáte šálek čaje a něco lehkého na občerstvení. Dále pak od 11.00 do 23.00 je zde otevřen bar, kde si kdykoliv můžete dát kávu, čaj, nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje.

Deluxe Suite – Pohodlné suites kombinují velkou ložnici s odděleným obývacím pokojem. Suites mají soukromou terasu odkud si v klidu můžete užívat výhled na moře. Na pokoji je Nespresso kávovar. Suite má velikost 68 m2 a ubytuje 3 osoby.

Club Suite – výhody klubu: při příjezdu obrdžíte jako dárek láhev vína, květiny a lehké občerstvení.  V pokoji je Nespresso kávovar. Club pokoje a Club Suites mají navíc vstup do klubového lounge, který najdeme ve vrchním patře hlavní budovy. Hosté si zde mohou užít panoramatické výhledy na moře, servíruje se zde exkluzivní A la carte snídaně pro členy klubu ( za příznivého počasí). V odpolední hodinách od 17.00 do 18.00 si zde vychutnáte šálek čaje a něco lehkého na občerstvení. Dále pak od 11.00 do 23.00 je zde otevřen bar, kde si kdykoliv můžete dát kávu, čaj, nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje.
Suite má velikost 68m2 a ubytuje maximálně 2 osoby. 

Executive Suite – stylově vybavený Suite má velikost 102 m2, má opravdu prostornou, soukromou terasu a hosté mohou také využít výhod klubu, popsané u Club Suite. Check-in se vyřizuje přímo v pokoji kvůli vašemu pohodlí. Suite ubytuje nanejvýš 2 osoby.

Presidential Suite – pro nejnáročnější z vás je tu velkolepý prezidentský suite, který je umísten v nejvyšších patrech pro dokonalý výhled, má prostornou šatnu, ložnici, obývací část, jídelnu, luxusní koupelnu se samostatně stojící vanou, sprchovým koutem. Design je promyšlený a zpracovaný k perfektnosti. Suite má velikost 136 m2 a hosté mohou využít klubové výhody popsané u Club pokojů. 

Některé pokoje se dají propojit.

Rezidence jsou vhodné pro větší rodiny nebo skupiny přátel, kteří cestují spolu. Nabízí více soukromí než hotelová budova. Každá rezidence má vlastní vybavenou kuchyni, útulné obývací místnosti a balkon nebo terasu s krásným výhledem. K rezidencím se dají přikoupit také Club výhody. Vybírat můžete z rezidencí s 1, 2 či 3 ložnicemi a s výhledem do zahrady či na moře.

Rezidence s 1 ložnicí ubytuje nanejvýš 3 osoby, s 2 ložnicemi nanejvýš 5 osob a s 3 ložnicemi nejvýše 7 osob.

 

 • dovolená snů 201 pokojů a suites, 207 rezidencí
 • dovolená snů servis na přípravu čaje a kávy, mini-bar, trezor, LCD TV, wi-fi připojení, balkon s posezením, fén, župan a přezůvky
 • dovolená snů zahrada či moře
 • dovolená snů snídaně, polopenze

Origano – Restaurace s terasou, ve které si můžete pochutnat na výborné snídani podávané ve formě švédských stolů. V restauraci jsou různá stanoviště, kde vám jídlo připraví přímo před vámi. Najdeme zde spoustu zdravých pochoutek, džusů, čerstvých šťáv, čerstvě upečené pečivo. Na večer má restaurace nachystanou večeři s velkým výběrem jídel ze všech koutů světa.

Cilantro – Pro ty, kteří chtějí objevovat Středomoří a jeho chutě je zde tento podnik, kde si můžete dát lehký oběd a nebo třeba romantickou večeři ve dvou s výhledem na moře.

La Pasta – Moderní restaurace specializovaná na italskou kuchyni. Neapolská pizza, saláty, 

The Market – Čerstvé plody moře, místní vína a výběr jídel inspirovaných lokální kuchyní. Příjemné posezení na terase.

Butcher´s Grill – Pro milovníky masa je Butcher´s Grill nutnou zastávkou. Nejvyšší kvalita steaků z celého světa připravená na grilu.

Sunset Grill – Nedaleko od pláže si můžete dát lehký oběd jako jsou saláty, mořské plody, ovoce, grilované speciality. Vhodné místo pro rodiny. Udělejte si radost zmrzlinou, čerstvým smoothie, kávou, pivem či vínem. 

V resortu je několik barů, kde se můžete osvěžit nealkoholickým či alkoholickým nápojem. Dále pak vinárna a cukrárna.

Dine around -pro všechny hosty, kteří mají pobyt v polopenzi je zde voucher v hodnotě 35 eur/den (dospělá osoba), můžete využít jednu z 6 a la carte restaurací a jít na večeři. Pokud je útrata vyšší než hodnota voucheru, doplácí se na místě nebo Vám částku připíší na pokojový účet.

 

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená 7 nocí + cesta (červenec – srpen), 2 osoby, snídaně

Cena pro dospělou osobu:

 • dvoulůžkový Standard pokoj 4.450,-Kč x 7 
 • vlastní doprava

Osoba v dvoulůžkovém pokoji 31.150 ,-Kč


Nahoru