Mexiko

Reef Playacar Resort ****

Chci bydlet v tomto hotelu

The Reef Playacar je pohodový resort na pobřeží Mayské riviéry na východním pobřeží Mexika. Je ponořen do krásných zahrad plných zeleně, díky čemuž nabízí klid, ale zároveň lze pěšky dojít do centra městečka Playa del Carmen a také k trajektu, který pravidelně pendluje mezi Playa del Carmen a ostrovem Cozumel. Transfer z letiště v Cancunu trvá přibližně 45 minut.

 • All Inklusive
 • Playa del Carmen v docházkové vzdálenosti
 • Resort ponořený do zeleně
 • Krásná pláž
 • Dobrý poměr cena x kvalita
 • Ideální poloha k výletům

V resortu jsou 2 bazény. Plážové osušky, lehátka i slunečníky jsou v ceně.

Pro ty nejmenší je v Reef Playacar připraven dětský klub a spousta vyžití pro volný čas. Hosté mají v rámci resortu k dispozici jízdní kola (jen v rámci hotelových prostor), udržovat formu mohou v posilovně, či při některé z hotelových aktivit, např. aerobik, strečink… a další aktivity dle hotelového rozvrhu.

V ceně: nemotorizované vodní sporty jako jsou kajaky, šlapadla, vybavení na šnorchlování, katamarán… Možnost stolního tenisu, stolních her, kulečníku, hodiny Španělštiny, vodního pola, tenisu, hodiny tance, volejbal… Samozřejmostí je potápěčské centrum s možností kurzů i výletů za potápěním.

Internetové připojení je za poplatek.

Celkem 196 pokojů je rozmístěných v 18 budovách ponořených do tropické zahrady. Každá budova má tři patra a maximálně 12 pokojů, každý s vlastním balkonem či terasou. Jednotlivé pokoje vypadají stejně, rozdíl je v extra položkám zahrnutých v ceně All Inklusive:

Standard pokoj – plná penze formou bufetu, možnost večeře v 1 á la carte restauraci (výběr z menu, Botticelli). Snack bar + výběr 4 barů na výběr lokálních značek alkoholu a nealko drinků, zmrzlina. Nápoje z minibaru na pokoji jsou za poplatek.

Superior pokoj – stejné bonusy jako u Standard pokoje a k tomu navíc: kávovar na pokoji, minibar s pivem a nealko nápoji (doplňován denně), výběr 2 restaurací á la carte bez příplatku (Botticelli, Terraza Grill), 25% sleva na SPA

Premium pokoj – kromě balíčku Standard a Superior má navíc také: mezinárodní značky alkoholu ve všech barech hotelu. Vstup do privátního lounge v plážovém baru, WiFi na pokoji zdarma, láhev vína na pokoji při příjezdu, možnost večeře v nové japonské restauraci Samurai (ta se nachází v sesterském resortu Reef Coco Beach, doprava v ceně)

 • dovolená snů 196 pokojů
 • dovolená snů Klimatizace, fén na vlasy, televizor, telefon, minibar, žehlička s prknem, sejf, vlastní balkon či terasa. WiFi zdarma pouze u balíčku Premium.
 • dovolená snů Zahrada
 • dovolená snů All Inklusive

Chula Vista je hlavní restaurace se stravováním formou bufetu, mezinárodní kuchyně a posezení s výhledy na oceán. Otevřená na snídaně, obědy a večeře. Botticelli se specializuje na italskou kuchyni v elegantním prostředí. Je otevřená pouze na večeře (á la carte). Terraza Grill nabízí široký výběr gurmánských specialit. Posezení s klimatizací, večeře. Deli Snack Bar je situován u bazénu a nedaleko pláže. Servíruje lehké svačinky během dne – pizza, burger, hranolky, kuřecí křídla, mexické speciality jako např. taco… Otevřen během celého dne.

V odpoledních hodinách je také otevřen stánek s domácí zmrzlinou. Nápoje či lehké svačinky si můžete vychutnat v 6 barech.

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená 10 nocí, 2 osoby, All Inklusive (květen-červen)

Cena pro osobu:

 • dvoulůžkový pokoj Standard 2.600,-Kč x 10
 • transfer auto tam i zpět 1.800,-Kč
 • letenka v optimální ceně 22.000,- Kč
 • ČJ delegát 700,- Kč

Osoba v dvoulůžkovém pokoji 50.500,- Kč

Podobné hotely v Mexiku


Nahoru