Plážový resort a hotel Fair House se nachází na ostrově Koh Samui v oblasti Chaweng Noi, která je oblíbenou destinací. Na Koh Samui je vhodné cestovat v našich letních měsících abyste se vyhnuli nepříznivému počasí. Hotel je klidný a můžete si zde užít ničím nerušený relax. Ideální pro cestovatele, kteří chtějí bydlet v autentickém thajském ubytování ale zároveň být kousek od rušnějších částí Koh Samui. V okolí je několik restaurací, obchodů, barů a kaváren. Hotel je vhodný pro děti.

 • jednoduchý 4* resort
 • ostrov Koh Samui vhodný v našich letních měsících
 • vhodné pro rodiny s dětmi
 • ubytování v hl. budově či v bungalovech
 • hezká písečná pláž
 • autentické thajské ubytování 
 • v okolí restaurace, bary

Některé večery hotel pořádá party na pláži, BBQ večery s grilováním, vystoupení kapel, DJs, ohnivé show.

Pořádá se také např, Thai street food night, večer, kdy můžete ochutnat všemožné thajské dobroty, které běžně potkáte v ulicích měst i vesniček.

Pandanus SPA jsou místní lázně, které nabízí velkou škálu exotických procedur připravených na míru k vašemu fyzickému i psychickému stavu. Lázně jsou tu abyste si odpočinuli, vypustili ze sebe stres a starosti, které můžete v sobě zadržovat. Dostupné jsou také masáže včetně typické thajské.

Superior pokoj – základní typ pokoje o velikosti 38 m2 + balkon. Sprcha je v soukromé koupelně zároveň s toaletou. Jsou umístěny v kopci, blízko bazénu a mají výhled do zeleně.

Grand Deluxe pokoj – pokoje o velikosti 41 m2 mají též balkon, ze kterého máte jako na dotek zelenou džungli. Můžete si po ránu užít zvuky přírody a cítit se jako v ráji. Kromě sprchy mají pokoje i vanu. 

Premier pokoj – modernější design, doplňky v tropickém, thajském stylu. Velikost 40 m2.

Family Suite – vhodné pro rodiny, pokoj má kromě manželské postele také 2 oddělená lůžka pro děti. Jsou velké 40 m2. Pokoj ubytuje 2 dospělé + 2 děti.

Superior bungalov – tropické bungalovy o velikosti 36 m2 mají všechny terasu s výhledem do zeleně. Superior bungalov ubytuje 2 dospělé. 

Deluxe bungalov – identický se superior bungalovem ale ubytuje 2 dospělé + 2 děti nebo 3 dospělé.

Grand deluxe bungalov – nejprostornější bungalovy umístěné přímo na bílé písčité pláži a hosté z nich mají krásný výhled na oceán. Pokoje mají oddělenou koupelnu od toalety. V koupelně je vana i sprcha. Bungalov je velký 40 m2. Bungalov ubytuje 2 dospělé + 2 děti nebo 3 dospělé.

 • dovolená snů 172 pokojů a bungalovů v 7 kategoriích
 • dovolená snů balkon, mini-bar, TV, trezor, klimatizace, fén na vlasy, telefon
 • dovolená snů zahrada nebo oceán
 • dovolená snů polopenze až All Inclusive

Restaurace Sea Paint Restaurant přímo na pláži vám zaručuje perfektně strávený večer s dobrým jídlem a nohama zabořenýma do písku. Servíruje se to nejlepší z thajské ale i evropské kuchyně, tak jak jsme na to zvyklí. Dále pak čerstvé plody moře připravené na grilu. 

Pokud zatoužíte po exotickém koktejlu určitě zamiřte do Sea Paint baru, kde se vám budou věnovat místní barmani. Můžete ochutnat i lokální speciality např. Satay Gai – grilované kuřecí kousky na špejli s arašídovou omáčkou. 

Romantickým a nezapomenutelným zážitkem je soukromá večeře na pláži při svíčkách. 


Nahoru