Krabi resort má ideální polohu na pláži Ao Nang a srdci jiho-thajské provincie Krabi. Příjemný menší hotel je skryt v záplavě palem a jiné tropické vegetace a jako jeden z mála v oblasti má přímý přístup na písčitou pláž, která je vzdálena 2 minuty chůze. Z města Krabi je resort zhruba 30 minut jízdy.

– Pláž 2 minuty chůze

– Provincie Krabi

– Pro rodiny i cestovatele

– Snídaně

V resortu najdete restauraci The Boat, bar The Sandy, venkovní bazén s dětskou částí, masážní salon, turistickou kancelář, půjčovnu aut, směnárnu, trezory, telefonní a faxové služby, potápěčské centrum a prádelnu. Výlety do okolí a na ostrovy, horolezectví, šnorchlování, jízda na kajaku, sloní treking, potápění a mnoho dalších aktivit.

 

V hotelu se nachází 79 klimatizovaných pokojů umístěných buď v menší hotelové budově kategorie Standard, Deluxe (navíc vana), nebo v Deluxe bungalovech roztroušených v hotelových zahradách. Dále je zde 36 luxusních pokojů na úpatí hory (Grand Room). Vybavení pokojů: klimatizace, koupelna s WC a sprchou, v deluxe pokojích pak s vanou, minibar, televize, telefon, balkon nebo terasa.

  • dovolená snů115 pokojů
  • dovolená snů klimatizace, minibar, televize, telefon
  • dovolená snů zahrada, balkón či terasa
  • dovolená snů snídaně

V hotelu doporučujeme předplatit pouze snídaně a dalším delikatesy vychutnávat v místních i hotelových restaurací bez nutnosti se vázat na jedno místo.


Nahoru