Mauricius

Klenot Indického oceánu
Chci se vydat na Mauricius

Mauricius je klenotem Indického oceánu. Ostrov Mauritius s usměvavými lidmi je ideálním místem pro exotickou dovolenou. Na Mauriciu si na své přijdou zamilované dvojice, rodiny s dětmi i vášniví golfisté. Čekají vás tyrkysové zátoky, bílý písek, svěží zahrady. Mauricius je tropický ráj plný barev a vůní. Dovolenou sestavenou přesně pro Vás můžete strávit na jednom místě, nebo zvolit kombinaci severu a jihu ostrova, či zakomponovat sousední ostrov Reunion. Na Mauritiu se nikdy nebudete nudit a tak jako my, se sem budete rádi vracet.

Mauricius 2017 – Jana Nováková

HLAVNÍ SEZÓNA
září – květen
červen – srpen pro aktivní (jeden den koupání, druhý den výlety či sport)
DOPRAVA
odlety z Prahy a Vídně
let z Evropy trvá 12 hodin
cena letenky začíná na 22.000,–Kč
DELEGÁT
česky hovořící přímo na Mauriciu
OČKOVÁNÍ
není třeba
POJIŠTĚNÍ
nutné klasické cestovní pojištění
DOKLADY
není vízová povinnost
pas musí být platný ještě 3 měsíce po návratu
ČASOVÝ POSUN
+ 2 hodiny (+3 hodiny v zimním čase)

Mapa a více informací o destinaci ↓

Mauritius je nádherný ostrov rozprostírající se v Indickém oceánu 800 km východně od ostrova Madagaskar. Mauricius je původem vulkanický ostrov, je 58 km dlouhý a 47 km široký. Vládne zde tropické podnebí a teplota moře dosahuje až 27 °C.

Dohromady na ostrově žije necelých 1,3 milionu obyvatel. Většina z nich je indického původu, zbytek tvoří kreolové a obyvatelé s evropskými kořeny. Dominantním náboženstvím je hinduismus, vyznává jej téměř polovina populace. Asi třetina populace vyznává křesťanství a 16% obyvatelstva jsou muslimové.

Přestože většina obyvatelstva hovoří kreolsky, úředním jazykem je Angličtina. Na ostrovech se rovněž lze domluvit francouzsky. Hlavním městem země je Port Louis se 150 tisíci obyvatel.

Díky bohaté koloniální minulosti a velkému přílivu přistěhovalců v průběhu 20. století je dnes Mauricius zajímavou směsí různých kultur a náboženství. Své prvky zde již po desetiletí mísí asijské, arabské, africké a evropské kultury. V současnosti je Mauricius poklidnou multikulturní zemí se stabilní politickou situací.

Maritim Resort Mauritius *****

Maritim Resort Mauritius hotel ideální pro svatební cestu nebo přímo pro svatbu. Severozápadní pobřeží je ideální celý rok.

Heritage Awali Golf & Spa *****

Heritage Awali si nese nádech afrických kultur, které se mísí s klasickým mauricijským stylem.

7 nocí v dvoulůžkovém pokoji Deluxe Garden View s All Inklusive + cesta 2 noci (10 dní dovolené), letenka v optimální knihovací třídě, transfery, ČJ delegát. Platí v termínu mezi 1.9.-30.9.2017. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity.

61.020,-Kč os. All Inklusive

Outrigger Mauritius *****

Po celkové opravě se otevřel na jaře 2014 pětihvězdičkový resort Outrigger Mauritius. Jeho předností je perfektní pláž.

Cena zahrnuje 7 nocí ubytování v dvoulůžkovém pokoji Deluxe s výhledem na moře, plná penze, letenky z Prahy v optimální knihovací třídě, transfery, ČJ delegát. Platí pro termíny mezi 10.6.-30.9.2017 s rezervací do 30.6.2017. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity.

41.980,- Kč os. plná penze

Belle Mare Plage *****

Luxusní resort na 2km dlouhé pláži s bílým pískem je ideálním útočištěm pro rodiny s dětmi, nadšené golfisty, a všechny milovníky jídla.

7 nocí v dvoulůžkovém pokoji Prestige s polopenzí + cesta 2 noci (10 dní dovolené), letenka v optimální knihovací třídě, transfery, ČJ delegát. Platí pro termíny v období 16.5.-28.7.2017. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity.

45.750,-Kč os. polopenze

Constance Prince Maurice ******

Jediný Mauricijský resort s vilkami nad vodou. K dispozici 2 golfová hřiště a jedinečný servis jednoho z nejlepších resortů ostrova.

7 nocí v dvoulůžkové Junior Suite se snídaní + cesta 2 noci (10 dní dovolené), letenka v optimální knihovací třídě, transfery, ČJ delegát. Platí pro termíny v období 16.5.-28.7.2017. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity.

56.190,-Kč os. snídaně

Angsana Balaclava Mauritius *****/*

Luxusní resort na západním pobřeží Mauricia s intimní atmosférou a osobním přístupem. Moc pěkná menší pláž, a velmi klidná lokalita. Vhodné pro ty, kteří hledají odpočinek a luxus, během celého roku.

7 nocí v dvoulůžkové Garden Lagoon Suite s polopenzí + cesta 2 noci (10 dní dovolené), letenka v optimální knihovací třídě, transfery, ČJ delegát. Platí v termínu 24.4.-14.9.2017 s rezervací do 30.6. Akce i pro další termíny. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možný jiný počet nocí.

53.220,-Kč os. polopenze

Shanti Maurice *****/*

Jeden z nejkrásnějších resortů na Mauriciu, který leží na jihu ostrova. Má nádhernou pláž a velmi zajímavý autentický koncept. Ubytování v prostorných Suite nebo ve vilách s vlastním bazénem. Vhodný zejména pro zamilované dvojice a všechny, kteří hledají klidnou dovolenou na odlehlém místě.

LUX Le Morne Resort *****

LUX Le Morne je jeden z resortů, o kterém můžeme říct, že jej preferujeme či chováme osobní vztah.

Dinarobin Resort *****/*

Dinarobin Hotel Golf & Spa je ideálním útočištěm pro náročné klienty. Společně se sesterským resortem Paradis - ucelený komplex.  

Maradiva Villas Resort ******

Jeden z TOP resortů na Mauriciu. Ubytování v luxusních vilách s vlastním bazénem a výhoda stabilnějšího počasí na západě ostrova. Vhodné i pro rodiny s dětmi.

7 nocí v dvoulůžkovém Garden Suite Pool vile s polopenzí + cesta 2 noci (10 dní dovolené), letenka v optimální knihovací třídě, transfery, ČJ delegát. Platí v termínu mezi 22.4.-30.9.2017. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity.

68.720,-Kč os. polopenze

La Pirogue Resort ****/*

La Pirogue se vine v délce jednoho kilometru podél pláže Flic and Flac s bílým pískem. Zahrada se rozprostírá na 14-ti hektarech a je plná palmových stromů a ibišků.

7 nocí v dvoulůžkovém Garden bungalovu s polopenzí + cesta 2 noci (10 dní dovolené), letenka v optimální knihovací třídě, transfery, ČJ delegát. Platí v termínu 10.6.-1.8.2017. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možný jiný počet nocí.

43.730,-Kč os. polopenze

Tamarina Boutique Hotel ****

Malý butikový hotel s golfovým hřištěm na západní pobřeží. Vhodný po celý rok. Pro hosty Green Fee zdarma.

Osoba v dvoulůžkovém pokoji Deluxe do zahrady, 7 nocí pobytu (10 dní dovolené), polopenze, transfery, česká delegátka, letenka (v optimální knihovací třídě). Pobyt v období 1.7.-30.9.2017, s rezervací min. 61 dní před cestou. Příplatek na AI 6.240,-Kč. Vždy nutná individuální kalkulace.

39.110,-Kč os. polopenze

Shangri-la´s Le Touessrok *****/*

Jeden z luxusních resortů na východní straně Maurícia. Všechny pokoje a Suity mají výhled na oceán. Otevřeno v roce 2016.

St. Regis Resort *****

Jeden z nejluxusnějších resortů na Mauriciu je St. Regis. St. Regis Mauricius je kombinací moderní doby a koloniální architekturou se službami hodné králů.

The Oberoi Mauritius ******

Resort zachycuje ducha ostrova, kdy kombinuje svou přírodní krásu a rafinovaný luxus. Vily s důrazem na soukromí. Vhodné po celý rok.

Osoba v dvoulůžkovém Luxury Pavilion, 7 nocí pobytu (10 dní dovolené), snídaně, transfery, česká delegátka, letenka (v optimální knihovací třídě). Pobyt v období 24.4.-30.9.2017. Vždy nutná individuální kalkulace.

63.260,-Kč os. snídaně

Le Meridien Ile Maurice ****

Resort Le Meridien Ile Maurice se rozkládá na západním pobřeží ostrova, v zátoce Pointe-aux-Piments. Podél tyrkysové modré vody a bílého lemu písečné pláže se vine hotelový komplex v délce jednoho kilometru.

Cena zahrnuje 7 nocí ubytování v dvoulůžkovém pokoji Deluxe, polopenze, letenky z Prahy v optimální knihovací třídě, transfery, ČJ delegát. Platí pro termíny mezi 22.4.-30.9.2017 .Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity.

37.640,-Kč os. polopenze

Radisson Blu Azuri ****

Nově otevřený resort v roce 2016 leží na severovýchodním pobřeží ostrova. Vhodné od října do začátku května.

Paradise Cove Boutique Hotel *****

Poměrně malý butikový hotel Paradise Cove je jeden z mauricijských klidných koutů ostrova.

Trou Aux Biches Resort *****/*

Luxusní nově postavený resort na severozápadním pobřeží. Jedinečnost vilek s doškovou střechou.

Paradis Hotel & Golf *****

Ideální místo pro oslavu výročí, svatby či jiné příležitosti. Své zázemí zde naleznou aktivní páry i rodiče s dětmi.

Long Beach Resort *****

Moderně vybavený hotel vhodný pro aktivní nebo odpočinkovou dovolenou leží podél slavné pláže Belle Mare asi 30 km od letiště.

Preskil Beach Resort ****

Preskil Beach Resort na východním pobřeží Mauricia je ideální ekonomickou variantou pro rodiny i novomanžele.

Ambre Resort & Spa ****

V Ambre se zaměřují na dospělou klientelu. Můžete si zde vychutnat nabídku All inclusive nebo si zahrát golf.

LUX Grand Gaube ****/*

LUX Grand Gaube se nachází na severním pobřeží jen zhruba 10 minut od Grand Baie. Resort je na výběžku a má několik pláží.

The Ravenala Attitude ****

Hotel otevřený od října 2015. Celý hotel prošel kompletní rekonstrukcí. Celkem sedm restaurací a barů vás bude rozmazlovat.

Émeraude Beach Attitude ***/*

Moc pěkný a kvalitní hotel značky Attitude na nádherné pláži Belle Mare na východní straně ostrova. Vhodný od konce září do dubna. Důraz na autentický zážitek z dovolené, velmi zajímavý koncept. Od 1.11.2017 bez dětí!

Coin de Mire Attitude ***/*

Kvalitní hotel značky Attitude se nachází na severním pobřeží ostrova, a je vhodný po celý rok. Důraz na autentický zážitek z dovolené, velmi zajímavý koncept. Krásná pláž přes ulici, s výhledem na zajímavý skalnatý ostrov Coin de Mire.

Récif Attitude ***

Hotel na severozápadním pobřeží a díky poloze vhodný pro návštěvu celý rok. Hotel nepřijímá děti.

Veranda Palmar Beach ***/*

Nově rekonstruovaný tříhvězdičkový hotel na východním pobřeží rovnou s All Inklusive.

7 nocí v dvoulůžkovém pokoji Comfort s All Inklusive + cesta 2 noci (10 dní dovolené), letenka v optimální knihovací třídě, transfery, ČJ delegát. Platí pro termíny v období 1.10.-31.10.2017. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity.

39.970,-Kč os. All Inklusive

Riu Le Morne ****

Resort určený pouze pro dospělé prodělal rekonstrukci 2014/15. V základu rovnou s AI. Levnější varianta 4 hvězdičkového hotelu.

Cena zahrnuje 7 nocí ubytování v dvoulůžkovém pokoji Standard, All Inklusive, letenky z Prahy v optimální knihovací třídě, transfery, ČJ delegát. Platí pro termíny mezi 4.5.-30.9.2017 s rezervací do 16.6. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity.

42.810,-Kč os. All Inklusive

Seapoint Boutique Hotel ****

Malý nový butikový hotel jen s 23 pokoji. Hosté mají blízko do městečka i pláž vhodnou na šnorchlování.

Sands Hotel ****

Kompletně rekonstruovaný resort v roce 2014. Menší resort s výbornou kuchyní a drobnostmi zpříjemňující pobyt. Vhodný po celý rok díky umístění na západním pobřeží.

Zilwa Attitude ****

Mladí novomanželé i rodiny s dětmi zde najdou co hledají. Jde o resort postavený v roce 2013 s velice pozvolnými plážemi.

Maritim Crystals Beach ****

Na východním pobřeží hotel za příjemnou cenu. Ideální volba s All Inklusive. Velké výhody při svatební cestě.

Tamassa Resort ****

Ideální resort pro rodiny i ty co hledají AI za příjemné ceny. Příjemý resort na jihu Mauricia.

RIU Creole ****

Resort vhodný pro rodiny s dětmi, hledající levnější pobyt rovnou s All Inklusive.

Cena zahrnuje 7 nocí ubytování v dvoulůžkovém pokoji Lateral Sea View, All Inklusive, letenky z Prahy v optimální knihovací třídě, transfery, ČJ delegát. Platí pro termíny mezi 11.5.-30.9.2017 s rezervací do 16.6. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity.

40.430,-Kč os. All Inklusive

Laguna Beach Hotel & Spa ***

Laguna Beach Hotel je moc pěknou ekonomickou variantou na východním pobřeží. Menší resort v pozadí s pohořím.

Merville Beach Resort ***/*

Kvalitní resort za příjemné peníze v rušnějším Grand Baie. Pro mladé dvojice, nebo ty co chtějí zajít do města.

Veranda Grand Baie ***/*

Chcete-li spojit potěšení z opalování a radosti z nakupování v centru rušného Grand Bay - ideální volba.

Veranda Pointe aux Biches ***/*

Celkově má hotel vřelý vztah k rodinám s dětmi, ale na druhou stranu má i oddělenou klidnější část pro dvojice.

Platí pro termíny mezi 5.1.-30.4.2017 při včasné rezervaci nejpozději 61 dní před cestou. Cena zahrnuje letenku z Prahy v optimální knihovací třídě, 7 nocí v dvoulůžkovém pokoji Comfort, polopenzi, transfery, ČJ delegáta. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity.

40.130,- Kč os. polopenze

Villas Caroline ***

Jen 75 pokojů podél pláže Flic en Flac. Resort prošel rekonstrukcí v roce 2015. Jedna z nejlepších lokalit Mauricia.

Silver Beach ***

Menší hotel na bílé písečné pláži Vás přivítá s mauricijskou pohostinností a vřelým srdcem. Díky své dostupnosti je určen zejména pro aktivní dvojice či rodiny s jedním dítětem netoužící po luxusu. Program all inklusive a příjemná cena z něj dělají zajímavý cíl Vaší dovolené. Tropická zahrada skrývá hlavní budovu i pavilony s pokoji.

Mystik Life Style Hotel ***

Studia s vlastní kuchyňkou v moderním stylu. Na severozápadním pobřeží v Mont Choisy přímo u pláže.

La Mariposa ***

Apartmány na západním pobřeží v La Preneuse jsou zasazeny do typické rybářské vesničky na pobřeží.

Anelia Resort ***/*

Nový hotel se starou a novou částí. Menší vstup do moře, ale kousek od městečka. Ideální po celý rok.

Le Beach Club ***

Je vhodný jak pro nenáročné rodiny s dětmi tak pro romantickou dovolenou pro páry nebo i svatební cestu.

Hlavní město Port-Luis

Hlavní město ostrova Mauricius bylo založeno roku 1735 a stalo se nejdůležitějším přístavem ostrova. V dnešní době je místem, kde se spojuje moderní způsob života s dávnými tradicemi místních obyvatel. Port-Louis se může pochlubit množstvím historických památek. Nenechte si ujít francouzské koloniální budovy z 18. století, především Obecní divadlo či sídlo vlády, dále anglikánskou a katolickou katedrálu, mešitu, budovu nejvyššího soudu nebo muzeum známek, místní tržiště. Krásným pohled na celé Port-Louis je z pevnosti nad městem.

Botanická zahrada Pamplemousses

Na severu Mauricia se nachází nejstarší botanická zahrada na jižní polokouli, uchvátila nejednoho milovníka flory, především pro její obsáhlé sbírky původních exotických rostlin. Nejzajímavějšími exponáty jsou jistě obrovské vodní lilie a palma zvaná Talipot, která rozkvétá jednou za 60 let a potom odumírá. V zahradě však najdete stovky dalších druhů nejrůznějších rostlin.

Vulkanická vyvřelina Chamarel

Jedno z nejkrásnějších a nejvíce focených míst na Mauritiu se nachází v jižní části ostrova. K tomuto unikátu se dostanete pouze po úzkých a točitých silničkách, vedoucích okolo kávových plantáží. Nejprve navštívíte vulkanickou vyvřelinu 7 barev země, která je zbarvená odstíny červené, modré, zelené a žluté barvy. Jen několik kroků od vyvřeliny se nachází úchvatné vodopády, které se propadají do několika desítek metrů hluboké propasti.

Grand Baie

Původně malá, rybářská vesnička Mauricia, která se změnila na jedno z hlavních turistických center. Najdete zde uvolněnou atmosféru a překrásný záliv. Grand Baie je oblíbené především mezi milovníky dobrých nákupů, protože kromě továrních obchodů značky Ralph Lauren zde najdete i několik duty free obchodů. Zkrátka nepřijdou ani příznivci historie a poznávání, kteří by neměli minout hinduistické chrámy.

La Vanille Crocodile Park

Přírodní rezervace La Vanille se nachází v jižní části ostrova. Stezkami mezi banánovníky, palmami a obřími bambusy můžete s průvodcem poznávat rozličné druhy zvířat typických pro toto pásmo. V parku žije přes 1500 krokodýlů 500 želv, dále zde uvidíte netopýry, leguány a chameleony. Soukromá sbírka motýlů a hmyzu čítá přes 23 000 exemplářů. Zvláště děti ocení dětský koutek, želví a krokodýlí líheň, ale i možnost svézt se na želvě či se vyfotit s mládětem krokodýla.

Dovolená s dětmi na ostrově Mauricius

Rodiny najdou na tomto ostrově fantastické zázemí. Resorty mají k dispozici dětské kluby, chůvy pro nejmenší i kluby pro náctileté. Pláže jsou pozvolné a chráněny korálovým reefem, písek naskýtá možnost tvoření. Rodinné hotelové pokoje mají dostatek prostoru i soukromí pro rodiny s 2-3 dětmi. Pro velké rodiny jsou vhodné luxusní vily. Nehrozí zde tropické nemoci a jídla je dostatek s velkým výběrem, kde si i Vaše ratolest vybere.

 

Svatební cesta na Mauritius

Právě čas líbánek je ideální dobou pro romantickou dovolenou. Užijte si partnera na jedné z nejhezčích pláží světa. Nechte se hýčkat a rozmazlovat v luxusním resortu, kde se nebudete muset o nic starat. Zapomeňte na starosti a radujte se ze života.

Využijte slev pro nevěsty 20 až 100% na ubytování, které poskytují některé resorty na Mauriciu. Slevy platí většinou 6 měsíců po svatbě (výjimečně i déle). Doporučíme tu nejvhodnější variantu dovolené snů právě pro Vás. Nejste vázáni žádnými termíny, proto můžete cestovat, kdy se Vám to hodí a na jak dlouho chcete. Mimo uvedené slevy je připraveno mnoho dalších výhod pro novomanžele.

 

Mauricius – svatba na pláži

Pokud nechcete podléhat stresu a raději byste někam utekli, pak právě pro Vás je určen romantický svatební obřad na pláži či v zahradě. Nemusíte se zabývat velkými přípravami, stačí si naplánovat dovolenou a dodat potřebné dokumenty. Svatby jsou v ČR a SR uznávány pokud proběhnou na Mauriciu.

S naší pomocí vyberete místo a vhodný termín svatby. Obřady běžně probíhají ve všední dny v odpoledních hodinách a nikdy nejsou v jednom hotelu dvě svatby za den. Na Mauricius či Seychely musíte přijet o zhruba 3 dny dříve, abyste měli možnost doladit detaily obřadu (výběr místa – pláž či altánek pod palmami,…) a na Mauriciu absolvovali povinnou návštěvu úřadu v doprovodu svatební koordinátorky.

Svatební obřad probíhá dle místních pravidel v anglickém jazyce (není náročné, ale alespoň střední znalost angličtiny nutná u obou partnerů, nemohou si překládat mezi sebou). Snoubenci si vymění své sliby, prstýnky a dají si své první novomanželské políbení. Obřad končí podpisy do úřední knihy, přípitkem, následným fotografováním atd. Pokud s Vámi necestují svědci, tak Vám svědčí svatební koordinátorka a zpravidla manažer hotelu. V případě potřeby překladatele lze za příplatek.

Originál oddacího listu dostanou snoubenci před odjezdem (ev. je zaslán) již ověřený s apostilou. Po návratu do ČR si oddací list necháte přeložit soudním znalcem a zanesete na matriku ve Vašem místě bydliště. Matrika předá vše na Zvláštní matriku do Brna a ta vystaví Váš český oddací list.

Svou svatbu plánujte s předstihem, nejkratší doba vyřízení je měsíc. Dokumenty dokládáte přeložené soudním tlumočníkem:

  • rodné listy
  • pasy strany s fotografií
  • krátký formulář
  • jakékoliv dokumenty o předchozí změně jména
  • předchozí oddací listy a rozsudek o rozvodu
  • v případě předmanželské smlouvy i tuto smlouvu

Díky výhodám pro nevěsty si můžete dopřát luxusu (30 – 100% slevy na ubytování). Ceny svatby na pláži s pobytem 7 nocí začínají zhruba na 85.000,-Kč na dvojici (záleží na sezóně a kvalitě hotelu), nejběžněji však 150.000,-Kč dvojice.

 

Výročí svatby na Mauriciu

Slavíte-li kulaté výročí svatby, pak je pravá doba pro cestu na Mauricius. Místní hotely poskytují stejné slevy dámě (20 až 100% z ubytování), jako při svatební cestě.

  • výhody pro výročí 10, 15, 20 let po svatbě (ev. i 5 let)
  • 3 měsíce před či po datu svatby (někdy i +/- 7 měsíců)
  • Další výhody (masáže, romantická večeře, ….)

 

Golf na ostrově Mauricius

O Mauritiu se dá prohlásit, že je rájem pro golfisty. Hřiště na světové úrovni jsou součástí resortů a najdete je po celém ostrovu. Nejzajímavější jsou Golf Du Chateau 18 jamek na jihu ostrova u hotelu Heritage Awali, či Paradis Hotel and Golf Club pod horou Le Morne. Nesmíme zapomenout na dvě hřiště v Belle Mare Plage, Anahita Golf Course, Le Touessrok Golf Course, Tamarina Golf a několik 9ti jamkových hřišť.

 

Potápění kolem Mauritia

Indický oceán je domovem mnoha živočichů. Kolem celého ostrova se táhne korálový reef a tak je snadné některé ryby a živočichy sledovat jen se šnorchlem. Lepší resorty mají samozřejmě i potápěčská centra a místní instruktoři Vás vezmou na ty nejlepší možná místa pod vodou.

 

Windsurfing a kitte

To jsou sporty, jenž jsou tu doma. Platí, že tyto sporty můžete okusit vlastně u všech resortů podél celého pobřeží. Nicméně nejlepší podmínky a základny profesionálů jsou na jihu a jihozápadě ostrova Mauricius. Pod horou Le Morne u resortu St. Regis a na jihu u Tamassa.

Podobné destinace

Réunion

ostrov Reunion
Hlavním lákadlem je příroda snad se stovkami vodopádů, vulkánem s lávovým polem. Aktivní dovolená v tropech - to je Réunion.

Maledivy

Kuramathi Island Resort
Malé korálky v moři, kde nic nedělání a odpočinek jsou tím pravým důvodem dovolené. Vezměte si sem knížku, šnorchl a milovanou osobu.

Seychely

Fregat Island
Liduprázdné bílé pláže s žulovými balvany a palmami dokreslující smyslnost této země. Doporučujeme kombinaci dvou a více ostrovů.

Malajsie

Malajsie
Malajsie je země kontrastů nabízí velkoměsta s moderní i historickou architekturou, bílé pláže s vilkami nad vodou, džungle i golfová hřiště.

Nahoru