Mauricius

Seapoint Boutique Hotel ****

Chci bydlet v tomto hotelu

Hotel Seapoint Boutique  se nachází na malé, klidné pláži vhodné na šnorchlování na severozápadním cípu Mauricia v Pointe aux Cannonierstip. Leží zhruba 1 h cesty od letiště a zhruba  10 min jízdy do městečka Grand Bay.

Seapoint Boutique je vhodný pro aktivní dovolenou plnou zážitků nebo pro relaxační dovolenou. V hotelu můžete využít místní wellness centrum, relaxovat u bazénu, zažít výlety lodí nebo po okolí, nedaleko leží řada památek nebo muzeí, např. muzeum cukru, v Seapoint Boutique také pořádají večerní zábavné programy a barbecue.

 • Jen 23 pokojů
 • Kousek do městečka
 • Vhodné po celý rok
 • Vhodné pro aktivní dvojice
 • Šnorchlování

V nabídce, kterou hotel Seapoint Boutigue nabízí svým hostům najdete velkou řadu možností, jak trávit volný čas a užít si dobrodružství nebo adrenalin, z vodních aktivit můžete vybírat z např. vodních lyží, windsurfing nebo kite, výlet katamaránem, rybaření, šnorchlování nebo potápění a objevování krás podmořského života,  vyzkoušet můžete i motorizované vodní sporty.  Je zde k dispozici také půjčovna kol a čtyřkolek pro výlety po okolí, navštivte třeba obchody v okolí nebo řemeslné trhy.

Na výletě můžete pozorovat obří želvy. Vydat se na procházku se lvy nebo si zaplavat s delfíny, jezdit na koni.

Ve wellness centru můžete podstoupit řadu různých kosmetických a omlazujících procedur nebo celkových zábalů těla, relaxovat u masáží, v nabídce najdete relaxační i sportovní.

Všechny pokoje jsou moderně vybavené, zařízené v uklidňujících barvách a jsou umístěné v kouzelné zahradě a všechny mají výhled na moře.

Pokoj Deluxe – s manželskou postelí, terasou a prostornou koupelnou, kousek od pláže, měří 35 m2. Pokoje jsou v přízemí.

Suita – v patře a s velkou terasou, s manželskou postelí a pohovkou, koupelna s vanou, měří 43 m2.

Vila Coin de Mire – má 3 patra, v přízemí je obývací pokoj, jídelna, zařízená kuchyň, toaleta, vlastní vybavená terasa s přímým přístupem na pláž, v patře je ložnice s koupelnou a postelí king size a druhá ložnice, která má 2 oddělená lůžka a koupelnu, pokoje mají krásný panoramatický výhled.

Na střeše je terasa, kde jsou soukromé lázně a vířivka, slouží pro odpočinek nebo grilování v naprostém soukromí.

 • dovolená snů 23 pokojů 3 kategorií
 • dovolená snů Wi-Fi, trezor, klimatizace, LCD TV/SAT, minibar, kávovar, fén, telefon
 • dovolená snů oceán
 • dovolená snů polopenze

Hotel má pro své hosty 2 restaurace a 2 bary, ochutnáte zde jak mezinárodní kuchyni, tak autentickou místní.

V restauraci Le Hublot Vám rádi připraví po dohodě Vaše úlovky, v plážové restauraci si např. vychutnáte při večeři pod hvězdami výhled na moře.

V barech ochutnáte širokou nabídku nápojů a tropických koktejlů.

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená 7 nocí + cesta (listopad), 2 osoby, polopenze

Cena pro dospělou osobu:

 • dvoulůžkový pokoj Deluxe 6.140,-Kč x 5 (5=7; brzký nákup)
 • optimální cena letenky Praha – Mauricius – Praha 23.200,-Kč (Emirates A 380 přes Dubaj)
 • transfery, ČJ delegát 1.300,-Kč

Osoba v dvoulůžkovém pokoji 52.130,-Kč


Nahoru