Malajsie

Strawberry Park Resort ***

Chci bydlet v tomto hotelu

Kvalitní tříhvězdičkový resort nacházející se ve vnitrozemí Malajsie, konkrétně v Kameronské vysočině. Dostanete se sem za 3,5 hodiny autem z Kuala Lumpur. Resort leží mezi horami s nádherným výhledem do okolní krajiny s čajovými plantážemi.

  • nádherná okolní příroda
  • Cameron Highlands
  • vhodné na 2 noci
  • chladnější klima
  • ekonomická varianta

Pokud si chcete odpočinout a zrelaxovat, zajděte do místních orchideových lázní. Vyzkoušejte tradiční balijské procedury a masáže s vlivem indické, čínské a jihoasijské medicíny. Mimo jiné v resortu najdete tenisové kurty, saunu, bazén či dětský koutek. Kamerunská vysočina je velmi oblíbeným cílem výletníků. Půjčit si tu můžete například kolo a projet se okolní přírodou. Najdete tu nejen krásné hory, ale i čajové plantáže. Naplánujte si některý den exkurzi autem, byl by hřích nenavštívit místní Butterfly farmu a mystický Mossy Forest.

Pokoj Studio o rozloze 44,6 m2 s vlastním balkónem a výhledem do zahrady. Pokoje jsou vybaveny dřevěným nábytkem a dřevěnou podlahou. Na výběr manželská postel nebo 2 oddělené.

Suit Tioga Deluxe o velikosti 55,2 m2 se soukromým balkónem s posezením a výhledem do údolí. Pokoje jsou vybaveny dřevěným nábytkem a podlahou, pohovkou a stolkem. Na výběr manželská postel nebo 2 oddělené postele. Tento pokoj je vhodný pro páry.

Rodinný Suit Fresno o rozloze 74,6 m2 se dvěma ložnicemi a vlastním balkónem s posezením s výhledem na hory a lokální domečky, na Královský palác nebo městečko Brinchang. Najdete tu také obývací prostor a jednu sdílenou koupelnu. Obě ložnice jsou vybaveny manželskou postelí nebo manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky. Ideální pro čtyřčlenné rodiny.

Rodinný Suit Shasta o velikosti 84 m2 se čtyřmi ložnicemi je ideální pro větší rodiny. Kromě 2 hlavních ložnic má ještě další 2 pokoje pro jednotlivce a obývací pokoj a balkón s posezením s výhledem na okolní krajinu. První ložnice má manželskou postel, v druhé je také manželská postel a další dva pokoje jsou vybaveny samostatnými lůžky. Tři ložnice sdílí jednu koupelnu a hlavní ložnice má koupelnu vlastní. Rodinná Suita ubytuje až 6 osob.

Penthouse luxusní pokoj o rozloze 117 m2 s dvěma prostornými balkóny s výhledem na golfové hřiště a hory. Pokoj má 2 ložnice. Větší z ložnic je vybavena manželskou postelí, vířivkou pro dva a venkovní sprchou. Ve druhé ložnici najdete dvě oddělené postele. Pokoj má vlastní obývací pokoj s jídelnou a krbem. Ve vybavení najdete navíc mikrovlnou troubu, toustovač a psací stůl. Vhodné pro 4 osoby.

  • dovolená snů celkem 146 pokojů v 5 kategoriích
  • dovolená snů TV, trezor, fén, zdarma denně balená voda, kávovar/rychlovarná konvice, internet
  • dovolená snů zahrada, hory, golfové hřiště, údolí, městečko
  • dovolená snů snídaně

Brasserie‘85 je hlavní restaurace, kde si dáte jídlo po celý den. Nabídnou vám zde místní speciality a západní kuchyni. Tudor Grill je krásná restaurace otevřená jen na večeře, určená pro náročné gurmány. Mulberry je otevřená pouze na večeře a servíruje indickou kuchyni. Pokud budete chtít večer posedět s přáteli, tak potom navštivte Tudor Lounge, kde si dáte koktejl a poslechnete hudbu. Další je bar Lobby, příjemné místo s dobrou atmosférou pro relaxaci, kterou navodí krb. A pokud budete mít dostatek energie, zatančit si můžete v klubu Wildberry.


Nahoru