Dovolená s dětmi

Odpočívat i užívat rodinné pohody
Chci na dovolenou s dětmi →

Sami máme děti a dovedeme si představit, jaká úskalí skýtá dovolená s rodinou. Bez nutnosti očkování a strachu o zdraví dětí se můžete vydat na Seychely, Maledivy, Mauricius, Réunion – zde nehrozí žádné tropické nemoci ani nic jiného. Malé děti potřebují jiné aktivity než školáci či teenageři. V naší nabídce najdete hotely s hlídáním pro nejmenší, dětskými kluby i zábavou pro teenagery.  Svou zaslouženou dovolenou si můžete užít naplno a o děti bude perfektně postaráno. V dětských klubech si děti hrají, zkouší nové věci (vaření, safari, sportovní aktivity …).  Dětská hřiště, rodinné pokoje, dětské postýlky i židličky, dětské jídlo, přebalovací pulty to vše patří k resortům vhodných pro naše ratolesti.  Poradíme takové pláže, které budou co nejvíce vyhovovat ke stavění hradů z písku. Upozorníme na případná úskalí dané destinace. Pokud je rodina aktivní a děti jsou zvídavé, pak se můžete vydat třeba i na safari do JAR, nebo na poznávací okruh Malajsií včetně zastávky v Legolandu.

Nejlepší hotely pro rodiny s dětmi

Paradise Island Resort & Spa ****

Jen zhruba 10 km od Malé. Pěkné šnorchlování a klid na pláži. Bungalovy na pláži a luxusní vily nad vodou.

Avani Seychelles Barbarons Resort ****

Avani Seychelles Barbarons Resort and Spa se nachází na západě Mahé a v roce 2015 prošel celkovou rekonstrukcí.

Constance Belle Mare Plage *****

Luxusní resort na 2km dlouhé pláži s bílým pískem je ideálním útočištěm pro rodiny s dětmi, nadšené golfisty, a všechny milovníky jídla.

7 nocí v dvoulůžkovém pokoji Prestige s polopenzí + cesta 2 noci (10 dní dovolené), letenka v optimální knihovací třídě (přes Dubaj), transfery, ČJ delegát. Platí pro termíny v období 20.1.-23.3.2018. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možnost jiné délky pobytu.

57.860,-Kč os. polopenze

Heritage Awali Golf & Spa *****

Heritage Awali si nese nádech afrických kultur, které se mísí s klasickým mauricijským stylem.

7 nocí v dvoulůžkovém pokoji Deluxe Garden s All Inklusive + cesta 2 noci (10 dní dovolené), letenka v optimální knihovací třídě (přes Dubaj), transfery, ČJ delegát. Platí pro termíny v období 7.1.-28.2.2018. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity.

61.600,-Kč os. All Inklusive

Trou Aux Biches Resort *****/*

Luxusní nově postavený resort na severozápadním pobřeží. Jedinečnost vilek s doškovou střechou.

Paradis Hotel & Golf *****

Ideální místo pro oslavu výročí, svatby či jiné příležitosti. Své zázemí zde naleznou aktivní páry i rodiče s dětmi.

Preskil Beach Resort ****

Preskil Beach Resort na východním pobřeží Mauricia je ideální ekonomickou variantou pro rodiny i novomanžele.

The Ravenala Attitude ****

Hotel otevřený od října 2015. Celý hotel prošel kompletní rekonstrukcí. Celkem sedm restaurací a barů vás bude rozmazlovat.

7 nocí v dvoulůžkovém Couple Suite s plnou penzí + cesta 2 noci (10 dní dovolené), letenka z Prahy s Air Mauritius (akční tarif), transfery, ČJ delegát. Platí pro termíny v období 1.5.-31.5. a 1.9.-30.9.2018 s rezervací do 13.2.2018. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

34.100,-Kč os. plná penze

Zilwa Attitude ****

Mladí novomanželé i rodiny s dětmi zde najdou co hledají. Jde o resort postavený v roce 2013 s velice pozvolnými plážemi.

Tamassa Resort ****

Ideální resort pro rodiny i ty co hledají AI za příjemné ceny. Příjemý resort na jihu Mauricia.

RIU Creole ****

Resort vhodný pro rodiny s dětmi, hledající levnější pobyt rovnou s All Inklusive.

Veranda Grand Baie ***/*

Chcete-li spojit potěšení z opalování a radosti z nakupování v centru rušného Grand Bay - ideální volba.

Constance Halaveli Maldives ******

Jediný resort Malediv s tímto velice luxusním konceptem, kdy nadvodní vily jsou levnější než ty na pláži. Všechny vily i ty nadvodní mají vlastní bazén.

LUX South Ari Atoll *****

Pětihvězdičkový LUX South Ari Atoll je jedním z top resortů na Maledivách. Jeho koncept je nejširší co do sportovního vyžití včetně potápění na Maledivách.

Kihaa Maldives ****

Resort Kihaa, dřívější Kihaad, se nachází na soukromém ostrůvku v oblasti Baa Atoll. Jeho délka není delší než 600 metrů a tak je dostatečně intimní a komfortní.

6 nocí v dvoulůžkové Reserve beach vile + cesta 2 noci (9 dní dovolené), All Inklusive, letenka v optimální knihovací třídě, transfery vnitr. letem a člunem, ČJ delegát. Platí v termínu 1.3.-31.3.2018 s rezervací min. 30 dní před. Až 2 děti do 6-ti let s rodiči na pokoji mají ubytování a AI zdarma, platí transfery a letenky. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity.

57.500,-Kč os. All Inklusive

Kuredu Island Resort ****

Romantický resort se skvělým šnorchlováním a servisem. Kvalita za příjemné ceny. Volba od bungalovů po nad-vodní vily.

6 nocí v dvoulůžkovém bungalovu na pláži, All Inklusive, transfer hydroplánem, ČJ delegát a letenka v optimální knihovací třídě. Platné pro termíny 1.6.-10.7.2018 s rezervací do 28.2.  Možné upravit počet nocí. Vždy nutná individuální kalkulace.

47.840,-Kč os. All Inklusive

Atmosphere Kanifushi Maldives *****

Nový Atmosphere Kanifushi byl postaven v září 2013. Jeho jedinečný servis All Inklusive (Platinum Plus) a velké vily lákají rodiny.

6 nocí v dvoulůžkové Sunset Beach vile + cesta 2 noci (9 dní dovolené), All Inklusive Platinum Plus, letenka v optimální knihovací třídě, transfery hydroplánem, ČJ delegát. Platí v termínu 18.1.-7.4.2018 s rezervací 30 dní před. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření.

82.970,-Kč os. All Inklusive

Centara Grand Island Resort & Spa *****

Resort Centara Grand je založen na bázi Ultimate All Inklusive. Ideální pro rodiny s dětmi, ale i pro potápěče, kteří zde najdou i vraky lodí.

Palm Beach Resort ****

Kvalitní resort vhodný i pro větší rodiny. Palm Beach Resort je dál od hlavního ostrova Malé. V základu má rozšířenou plnou penzi.

6 nocí v dvoulůžkové Sunset vile + cesta 2 noci (9 dní dovolené), All Inklusive, letenka v optimální knihovací třídě, transfery hydroplánem, ČJ delegát. Platí v termínu 1.2.-25.3.2018 a 9.4.-30.4.2018. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možný jiný počet nocí a jiné typy vil.

60090,-Kč os. All Inklusive

Adaaran Select Meedhupparu ****

Ideální místo pro ty co letí na Maledivy poprvé a nejsou extrémně nároční. Klasická dovolená v klidu se šnorchlem a v pohodě.

Ranveli Island Resort ***

Resort Ranveli Island jehož název v místním jazyce znamená „Zlatý písek“, se nachází na jižním Ari atolu cca 35 km od Malé.

Ephelia Resort *****

Luxusní Constance Ephelia na Mahé se nachází poblíž mořského národního parku Port Launay. Dvě pláže s jemným pískem a tropická zeleň jsou doplněny skvělým servisem.

6 nocí v dvoulůžkové Junior Suite s polopenzí + cesta 2 noci (9 dní dovolené), letenka v optimální knihovací třídě přes Dubaj, transfery privátním autem, ČJ delegát. Platí v termínech 20.01.-08.04.2018. Možný jiný počet nocí či kombinace s ostrovem Praslin či La Digue. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity.

55.780,-Kč os. polopenze

Kempinski Seychelles *****

Komfort a luxus – to je přívlastek služeb, které resort nabízí. Budete mít k dispozici odhodlaný a přátelský personál.

Berjaya Beau Vallon Bay ***/*

Nachází se na nejživější pláži ostrova Mahé. Beau Vallon je místem s kavárnami a bary na promenádě. Písek je jemný bez kamenů i korálů.

La Reserve ****/*

Resort se  nachází v národním mořském parku Curieuse u soukromé hotelové pláže Anse Petite Cour s bílým pískem s typickými žulovými balvany. Najdete skvělé podmínky pro šnorchlování.

Patatran Village ***/*

Malý resort na severu La Digue. Ideální pro ty, kdo hledají klid a romantiku s nádherným výhledem na tyrkysovou zátoku. Místo si oblíbili i snoubenci pro svatební obřady.

LUX Ile Reunion *****

Nejlepší hotel na pláži ostrova Réunion. LUX Ile Reunion je vhodný ke kombinaci s LUX Le Morne na hodinu vzdáleném Mauriciu. Luxusní dovolená na kterou nezapomenete.

Le Recife ***

Ekonomická varianta pobytu u moře na Reunionu. Nejlepší pláž ostrova je chráněna reefem. Vhodné samostatně, nebo jako doplněk po okruhu po celém ostrově.

Entabeni Safari & Golf *****

Soukromá rezervace nedaleko Johannesburgu. Ideální při svatební cestě i pro rodiny s dětmi. Lodge bez plotů.

Meritus Pelangi Beach ****/*

Ve stylu typické malajské vesnice přímo na pláži. Hotel je jen 15 minut od letiště na ostrově Langkawi. Vhodné celý rok.

7 nocí v dvoulůžkovém  pokoji Garden Terrace se snídaní + cesta 2 noci (10 dní dovolené), letenka v optimální knihovací třídě, transfery, asistence místního partnera. Platí pro termíny v období 01.03.-31.03.2018. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

37.100,- Kč os. snídaně

Berjaya Langkawi ****

Berjaya Langkawi uchvacuje svým výhledem na smaragdově modré moře a svěží zelené hory. Zasazeno do geoparku, jenž je zařazen na seznam UNESCO. Vhodné po celý rok.  

7 nocí v dvoulůžkovém Rainforest Chalet se snídaní + cesta 2 noci (10 dní dovolené), letenka v optimální knihovací třídě, transfery, asistence místního partnera. Platí pro termíny v období 01.04.-31.05.2018. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

32.780,- os. snídaně

Legoland Johor ****

Pobyt v Legoland parku je ideální spojit s další dovolenou v Malajsii, nebo Singapuru. Děti zažijí noc v pirátském pokoji či se ponoří do jiné fantastické pohádky.

Vinpearl Resort & Golf *****

Pro aktivní dvojice i rodiny s dětmi. Milovníci golfu, zde najdou co hledají. Vhodné po celý rok mimo listopadu a prosince.

Furama Resort *****

Furama Resort je určen převážně pro náročnou klientelu vyhledávající to nejlepší ubytování, co střední Vietnam nabízí. Ideální dobou pro návštěvu je březen až srpen.

La Veranda Resort ****

Na ostrově Phu Quoc se nachází jeden z nejlepších hotelů ve francouzském koloniálním stylu - La Veranda.

Hikka Tranz by Cinnamon ****

Hotel Hikka Tranz by Cinnamon dříve Chaaya Tranz se nachází v rybářské vesnici Hikkaduwa . Odpočinek na zlatých slunečných plážích a párty až do pozdních nočních hodin.

Long Beach Resort ****

Nový resort na jihu Cejlonu. Koggala je místo kam dojedete za 3 hodiny z letiště. Pláž je žlutá často s velkými vlnami.

Maalu Maalu Resort & Spa *****

Představte si klidnou dovolenou u moře daleko od shonu města.

La Gemma dell Est *****

Okouzlující resort pro náročné na severozápadě Zanzibaru u nádherné pláže. Pokoje v nízkých budovách v dokonalém souladu s přírodou. Výhled na moře z každého pokoje.

7 nocí v dvoulůžkovém pokoji Villa Club s All Inklusive + cesta 2 noci (10 dní dovolené), letenky v optimální knihovací třídě (Qatar), transfery autem. Platí pro termíny v období 1.6.-30.6.2018 s rezervací min. 60 dní před. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

48.200,-Kč os. All Inklusive

Sultan Sands Island ****

Na východní straně ostrova hned vedle Bluebay Beach Resort, což je sesterský hotel. Ubytování ve vilkách s doškovou střechou.

Mapenzi Beach Zanzibar ****

Čtyři hektary tropické zahrady přímo na pláži na východní straně Zanzibaru. Zahrada je plná květů a palem. Pláž s bílým pískem.

7 nocí v dvoulůžkovém pokoji Superior s All Inklusive + cesta 2 noci (10 dní dovolené), letenky v optimální knihovací třídě (Qatar), transfery autem. Platí pro termíny v období 1.6.-30.6.2018 s rezervací min. 60 dní před. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

39.660,-Kč os. All Inklusive

Azul Beach by Karisma *****

Resort jen 20 minut z letiště v Cancunu v oblasti Punta Tanchacté na Mayské Rivieře. Má jednu z nejkrásnějších pláží, a potěší ty, kteří mají rádi menší resort s osobním přístupem a přátelskou atmosférou. Vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro zamilované dvojice, či relaxační dovolenou. Luxusní Gourmet All Inklusive koncept s vynikající kuchyní.

Azul Fives by Karisma *****

Cenově velmi přijatelná varianta vhodná jak pro rodiny s dětmi, tak i pro aktivnější dvojice. Bohaté All Inklusive s širokým výběrem restaurací, a vynikající kuchyní! V resortu rezervace s opicemi, želvami, atd. Leží pouze pár minut jízdy od městečka Playa del Carmen, kam lze zajet za obchůdky a zábavou.

10 nocí v dvoulůžkovém Deluxe pokoji + cesta (12 dní dovolené), All Inklusive, letenka v optimální knihovací třídě odlet z Vídně, transfery. Odlety z Prahy jsou dražší. Platí v termínu mezi 7.4.-30.4.2018 s rezervací do 28.2.2018. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

46.610,-Kč os. All Inklusive

Azul Sensatori JAMAJKA *****

Luxusní hotel značky Karisma na jedné z nejkrásnějších pláží světa na západě Jamajky. Je určen jak pro zamilované dvojice, tak i rodiny s dětmi. Vaše chuťové pohárky bude hýčkat Gourmet All inklusive koncept.

Krabi Resort ***/*

Kvalitní ekonomická varianta ubytování na Krabi. Místo vhodné pro klidnou i aktivní dovolenou.


Nahoru