Dovolená s dětmi

Odpočívat i užívat rodinné pohody
Chci na dovolenou s dětmi →

Sami máme děti a dovedeme si představit, jaká úskalí skýtá dovolená s rodinou. Bez nutnosti očkování a strachu o zdraví dětí se můžete vydat na Seychely, Maledivy, Mauricius, Réunion – zde nehrozí žádné tropické nemoci ani nic jiného. Malé děti potřebují jiné aktivity než školáci či teenageři. V naší nabídce najdete hotely s hlídáním pro nejmenší, dětskými kluby i zábavou pro teenagery.  Svou zaslouženou dovolenou si můžete užít naplno a o děti bude perfektně postaráno. V dětských klubech si děti hrají, zkouší nové věci (vaření, safari, sportovní aktivity …).  Dětská hřiště, rodinné pokoje, dětské postýlky i židličky, dětské jídlo, přebalovací pulty to vše patří k resortům vhodných pro naše ratolesti.  Poradíme takové pláže, které budou co nejvíce vyhovovat ke stavění hradů z písku. Upozorníme na případná úskalí dané destinace. Pokud je rodina aktivní a děti jsou zvídavé, pak se můžete vydat třeba i na safari do JAR, nebo na poznávací okruh Malajsií včetně zastávky v Legolandu.

Nejlepší hotely pro rodiny s dětmi

Berjaya Langkawi ****

Berjaya Langkawi uchvacuje svým výhledem na smaragdově modré moře a svěží zelené hory. Zasazeno do geoparku, jenž je zařazen na seznam UNESCO. Vhodné po celý rok.  

Constance Belle Mare Plage *****

Luxusní resort na 2km dlouhé pláži s bílým pískem je ideální pro náročné rodiny, dvojice, golfisty a zejména gurmány.

7 nocí v dvoulůžkovém Prestige pokoji s polopenzí + cesta 2 noci (10 dní dovolené), letenka v optimální knihovací třídě (přes Dubaj), transfery, ČJ delegát. Platí pro termíny v období 1.3.-17.4.  Příplatek za All Inclusive 19.320,- Kč/os. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

50.840,-Kč os. polopenze

Heritage Awali Golf & Spa *****

Nese si nádech afrických kultur, které se mísí s klasickým mauricijským stylem a pohodou.

Paradis Beachcomber *****

Resort jako stvořený pro aktivní jedince či luxusní rodinou dovolenou. Scénická bílá pláž s pozadím hory Le Morne.

Zilwa Attitude ****

Mladí novomanželé i rodiny s dětmi zde najdou co hledají. Jde o resort postavený v roce 2013 s velice pozvolnými plážemi.

7 nocí v dvoulůžkovém Superior pokoji s All Inclusive + cesta 2 noci (10 dní dovolené), letenka v optimální knihovací třídě, transfery, ČJ delegát. Platí pro termíny v období 25.4.- 31.5. a 1.7.-30.9. při rezervaci do 30.3. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

41.330,-Kč os. All Inklusive

The Ravenala Attitude ****

Resort určený pro rodiny s dětmi s mnoha možnostmi jak si užít společnou dovolenou. Celkem sedm restaurací a barů vás bude rozmazlovat.

7 nocí v dvoulůžkové Couple Suite s All Inklusive + cesta 2 noci (10 dní dovolené), letenka v optimální knihovací třídě, transfery, ČJ delegát. Platí pro termíny v období 1.3.- 24.4. při rezervaci do 31.03. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

46.300,-Kč os. All Inklusive

RIU Creole ****

Resort vhodný pro rodiny s dětmi, hledající levnější pobyt rovnou s All Inklusive.

Trou Aux Biches Beachcomber *****

Spojení romantické dovolené, nekompromisního luxusu a pohodlí. Ubytování v domečcích rozesetých v bujné vegetaci podél dlouhé pláže připomíná stylem malebnou vesnici.

Tamassa Resort ****

Ideální resort pro rodiny i ty co hledají AI za příjemné ceny. Příjemý resort na jihu Mauricia.

7 nocí v dvoulůžkovém Standard pokoji s All Inklusive + cesta 2 noci (10 dní dovolené), letenka v optimální knihovací třídě (přes Dubaj), transfery, ČJ delegát. Platí pro termíny v období 18.1.-8.5.2020 při rezervaci do 8.5. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možnost upravit délku pobytu.

44.850,-Kč os. All Inklusive

Preskil Island Resort ****

Nově zrekonstruovaný resort na východním pobřeží Mauricia je ideální ekonomickou variantou pro rodiny i novomanžele.

Veranda Grand Baie ***/*

Chcete-li spojit potěšení z opalování a radosti z nakupování v centru rušného Grand Bay - ideální volba.

Atmosphere Kanifushi Maldives *****

Pětihvězdičkový resort s velice prostornými vilami podél pláže nabízí velkorysé All Inklusive Platinum Plus. Na své si zde přijdou jak náročné dvojice, tak i ti, kteří se chtějí vydat na Maledivy s celou rodinou.

7 nocí v dvoulůžkové Sunset Beach vile + cesta 2 noci (10 dní dovolené), All Inklusive, letenka v optimální knihovací třídě, transfery hydroplánem, ČJ delegát. Platí v termínu 21.7.-31.10.2020 při objednání min. 60 dní předem. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

78.260,-Kč os. All Inklusive

Constance Halaveli Maldives ******

Jediný resort Malediv s tímto velice luxusním konceptem, kdy nadvodní vily jsou levnější než ty na pláži. Všechny vily i ty nadvodní mají vlastní bazén.

7 nocí v dvoulůžkové Water vile (nadvodní) + cesta 2 noci (10 dní dovolené), polopenze, letenka v optimální knihovací třídě, transfery hydroplánem, ČJ delegát. Platí v termínu 1.7.-31.7. Příplatek na All Inclusive 20.100,-Kč za os. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

97.930,-Kč os. polopenze

LUX South Ari Atoll *****

Pětihvězdičkový LUX South Ari Atoll je jedním z top resortů na Maledivách. Jeho koncept je nejširší co do sportovního vyžití včetně potápění na Maledivách.

7 nocí v dvoulůžkové Beach vile (vyšší kategorie pokojů) + cesta 2 noci (10 dní dovolené), All Inklusive, letenka v optimální knihovací třídě, transfery hydroplánem, ČJ delegát. Platí v termínu 1.9.-30.9. při objednání do 30.6. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

97.680,- os. All Inklusive

Kuredu Island Resort ****

Kuredu ocení zejména mladé páry a rodiny s dětmi, které potřebují vyžití ale zároveň i klid. Jeden z největších ostrovů Malediv vás bude neustále okouzlovat svojí bujnou zelení, kde vás procházky nikdy neomrzí.

7 nocí v dvoulůžkovém Beach Bungalovu + cesta 2 noci (10 dní dovolené), All Inklusive, letenka v optimální knihovací třídě, transfery hydroplánem, ČJ delegát. Platí v termínu 13.7.-30.9. při objednání do 28.2.  Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

60.600,-Kč os. All Inklusive

Adaaran Select Meedhupparu ****

Ideální místo pro ty co letí na Maledivy poprvé a nejsou extrémně nároční. Klasická dovolená v klidu se šnorchlem a v pohodě.

Centara Grand Island Resort & Spa *****

Resort Centara Grand je založen na bázi Ultimate All Inklusive. Ideální pro rodiny s dětmi, ale i pro potápěče, kteří zde najdou i vraky lodí.

Kihaa Maldives ****

Resort Kihaa, dřívější Kihaad, se nachází na soukromém ostrůvku v oblasti Baa Atoll. Jeho délka není delší než 600 metrů a tak je dostatečně intimní a komfortní.

Paradise Island Resort & Spa ****

Jen zhruba 10 km od Malé. Pěkné šnorchlování a klid na pláži. Bungalovy na pláži a luxusní vily nad vodou.

Palm Beach Resort ****

Kvalitní resort vhodný i pro větší rodiny. Palm Beach Resort je dál od hlavního ostrova Malé. V základu má rozšířenou plnou penzi.

Ranveli Island Resort ***

Resort Ranveli Island jehož název v místním jazyce znamená „Zlatý písek“, se nachází na jižním Ari atolu cca 35 km od Malé.

Ephelia Resort *****

Luxusní Constance Ephelia na Mahé se nachází poblíž mořského národního parku Port Launay. Dvě pláže s jemným pískem a tropická zeleň jsou doplněny skvělým servisem.

7 nocí v dvoulůžkové Junior Suite s polopenzí + cesta 2 noci (10 dní dovolené), letenka v optimální knihovací třídě přes Dubaj či Doha, transfery minibusem, ČJ delegát. Platí v termínech 18.4.-13.7. při objednání min. 45 dní předem. Jedno dítě do 12 let včetně má ubytování zdarma (platí jen transfery a letenku). Vždy nutná individuální kalkulace. a ověření kapacity.

65.400,- Kč os. polopenze

Kempinski Seychelles *****

Komfort a luxus – to je přívlastek služeb, které resort nabízí. Budete mít k dispozici odhodlaný a přátelský personál.

7 nocí ve dvoulůžkovém Hill View pokoji s polopenzí + 2 noci cesta (10 dní dovolené), letenka z Prahy v optimální knihovací třídě přes Dubaj či Doha, transfery minibusem, ČJ delegát. Platí pro pobyty v termínu 1.9.-31.10. při objednání min. 90 dní předem. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možný jiný počet nocí.

63.510,-Kč os. polopenze

Avani Seychelles Barbarons Resort ****

Avani Seychelles Barbarons Resort and Spa se nachází na západě Mahé a v roce 2015 prošel celkovou rekonstrukcí.

Berjaya Beau Vallon Bay ***/*

Nachází se na nejživější pláži ostrova Mahé. Beau Vallon je místem s kavárnami a bary na promenádě. Písek je jemný bez kamenů i korálů.

La Reserve ****/*

Resort se  nachází v národním mořském parku Curieuse u soukromé hotelové pláže Anse Petite Cour s bílým pískem s typickými žulovými balvany. Najdete skvělé podmínky pro šnorchlování.

Patatran Village ***/*

Malý resort na severu La Digue. Ideální pro ty, kdo hledají klid a romantiku s nádherným výhledem na tyrkysovou zátoku. Místo si oblíbili i snoubenci pro svatební obřady.

LUX Ile Reunion *****

Nejlepší hotel na pláži ostrova Réunion. LUX Ile Reunion je vhodný ke kombinaci s LUX Le Morne na hodinu vzdáleném Mauriciu. Luxusní dovolená na kterou nezapomenete.

Le Recif ***/*

Ekonomická varianta pobytu u moře na Reunionu. Nejlepší pláž ostrova je chráněna reefem. Vhodné samostatně, nebo jako doplněk po okruhu po celém ostrově.

Entabeni Safari & Golf *****

Soukromá rezervace nedaleko Johannesburgu. Ideální při svatební cestě i pro rodiny s dětmi. Lodge bez plotů.

Meritus Pelangi Beach *****

Ve stylu typické malajské vesnice přímo na pláži. Hotel je jen 15 minut od letiště na ostrově Langkawi.

7 nocí v dvoulůžkovém Garden Terrace pokoji se snídaní + cesta 2 noci (10 dní dovolené), letenka v optimální knihovací třídě, transfery, asistence místního partnera. Platí pro termíny v období 1.4.-23.4., 1.6.-30.6. a 1.9.-19.12. při rezervaci do 31.3. . Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

38.100,- Kč os. snídaně

Legoland Johor ****

Pobyt v Legoland parku je ideální spojit s další dovolenou v Malajsii, nebo Singapuru. Děti zažijí noc v pirátském pokoji či se ponoří do jiné fantastické pohádky.

La Veranda Resort ****

Na ostrově Phu Quoc se nachází jeden z nejlepších hotelů ve francouzském koloniálním stylu - La Veranda.

Vinpearl Resort & Golf *****

Pro aktivní dvojice i rodiny s dětmi. Milovníci golfu, zde najdou co hledají. Vhodné po celý rok mimo listopadu a prosince.

Furama Resort *****

Furama Resort je určen převážně pro náročnou klientelu vyhledávající to nejlepší ubytování, co střední Vietnam nabízí. Ideální dobou pro návštěvu je březen až srpen.

Hikka Tranz by Cinnamon ****

Hotel Hikka Tranz by Cinnamon dříve Chaaya Tranz se nachází v rybářské vesnici Hikkaduwa . Odpočinek na zlatých slunečných plážích a párty až do pozdních nočních hodin.

Long Beach Resort Koggala ****

Nový resort na jihu Cejlonu. Koggala je místo kam dojedete za 3 hodiny z letiště. Pláž je žlutá často s velkými vlnami.

Maalu Maalu Resort & Spa ****/*

Představte si klidnou dovolenou u moře daleko od shonu města.

La Gemma dell Est ****/*

Resort leží u široké pláže s jemným bílým pískem na severozápadě Zanzibaru a obklopuje jej nádherně udržovaná zahrada. Není zde problém s odlivem. Pokoje s výhledem na moře jsou umístěné v terasovité budově ve svahu.

Mapenzi Beach Zanzibar ***/*

Čtyři hektary tropické zahrady přímo na pláži na východní straně Zanzibaru. Zahrada je plná květů a palem. Pláž s bílým pískem.

7 nocí v dvoulůžkovém pokoji Superior s All Inklusive + cesta 2 noci (10 dní dovolené), letenky v optimální knihovací třídě, transfery autem. Platí pro termíny v období 1.7.-22.12. s rezervací min. 60 dní před. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

45.370,-Kč os. All Inklusive

Sultan Sands Island ***/*

Na východní straně ostrova hned vedle Bluebay Beach Resort, což je sesterský hotel. Ubytování ve vilkách s doškovou střechou.

Azul Fives Resort *****

Cenově velmi přijatelná varianta vhodná jak pro rodiny s dětmi, tak i pro aktivnější dvojice. Bohaté All Inklusive s širokým výběrem restaurací, a vynikající kuchyní! V resortu rezervace s opicemi, želvami, atd. Leží pouze pár minut jízdy od městečka Playa del Carmen, kam lze zajet za obchůdky a zábavou.

Azul Beach by Karisma *****

Resort jen 20 minut z letiště v Cancunu v oblasti Punta Tanchacté na Mayské Rivieře. Má jednu z nejkrásnějších pláží, a potěší ty, kteří mají rádi menší resort s osobním přístupem a přátelskou atmosférou. Vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro zamilované dvojice, či relaxační dovolenou. Luxusní Gourmet All Inklusive koncept s vynikající kuchyní.

8 nocí v dvoulůž. Deluxe pokoji + cesta (10 dní dovolené), All Inklusive, letenka v optimální knihovací třídě z Vídně, transfery, ČJ delegát. Platí pro termíny mezi 1.5.-30.6.2020 s rezervací do 30.4. Slevy i na další termíny. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

51.350,-Kč os. All Inklusive

Krabi Resort ***/*

Kvalitní ekonomická varianta ubytování na Krabi. Místo vhodné pro klidnou i aktivní dovolenou.

Azul Sensatori JAMAJKA *****

Luxusní hotel značky Karisma na jedné z nejkrásnějších pláží světa na západě Jamajky. Je určen jak pro zamilované dvojice, tak i rodiny s dětmi. Vaše chuťové pohárky bude hýčkat Gourmet All inklusive koncept.


Nahoru