Dovolená s dětmi

Odpočívat i užívat rodinné pohody
Chci na dovolenou s dětmi →

Sami máme děti a dovedeme si představit, jaká úskalí skýtá dovolená s rodinou. Bez nutnosti očkování a strachu o zdraví dětí se můžete vydat na Seychely, Maledivy, Mauricius, Réunion a do Spojených Arabských Emirátů nebo Ománu – zde nehrozí žádné tropické nemoci ani nic jiného. Vhodná je také Malajsie nebo Mexiko. Malé děti potřebují jiné aktivity než školáci či teenageři. V naší nabídce najdete hotely s hlídáním pro nejmenší, dětskými kluby i zábavou pro teenagery.  Svou zaslouženou dovolenou si můžete užít naplno a o děti bude perfektně postaráno. V dětských klubech si děti hrají, zkouší nové věci (vaření, safari, sportovní aktivity …).  Dětská hřiště, rodinné pokoje, dětské postýlky i židličky, dětské jídlo, přebalovací pulty to vše patří k resortům vhodných pro naše ratolesti.  Poradíme takové pláže, které budou co nejvíce vyhovovat ke stavění hradů z písku. Upozorníme na případná úskalí dané destinace.

 

Pokud je rodina aktivní a děti jsou zvídavé, pak se můžete vydat třeba i na safari do JAR, na poznávací okruh Malajsií včetně zastávky v Legolandu, do Mexika, na Réunion, či do Namíbie. 

Nejlepší hotely pro rodiny s dětmi

Paradis Beachcomber *****

Resort jako stvořený pro aktivní jedince či luxusní rodinnou dovolenou. Scénická bílá pláž s pozadím hory Le Morne.

Zilwa Attitude ****

Mladí novomanželé i rodiny s dětmi zde najdou co hledají. Jde o resort postavený v roce 2013 s velice pozvolnými plážemi.

Ayada Maldives *****

Leží v atolu Gaafu Dhaalu kousek od rovníku. Má super reef na šnorchlování a vily jsou rovnou s bazénem. Varianta pro nejnáročnější.

7 nocí v dvoulůžkové Beach vile s bazénem + cesta 2 noci (10 dní dovolené), All Inclusive, letenka z Vídně, transfery vnitr. let a rychločlun, delegát. Platí v termínu 1.9.-27.9. s rezervací do 15.7. Až 2 děti do 15ti let zdarma, platí pouze transfery. Nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Lze upravit délku pobytu.

110.760,- Kč os. All Inclusive

Sun Siyam Iru Fushi *****

Luxusní resort se skvělými službami. Velmi prostorné vily s absolutním soukromím ocení zejména páry, ale i rodiny s dětmi. Široká nabídka restaurací v All Inclusive.

7 nocí v dvoulůžkové Deluxe Beach vile + cesta 2 noci (10 dní dovolené), All Inclusive, optimální letenka z Vídně (Praha s příplatkem), transfery hydroplánem, delegát. Platí v termínu 1.7.-30.9. s rezervací do 15.9. Až 2 děti do 15ti let zdarma, platí pouze transfery. Nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

83.230,-Kč os. All Inclusive

Acajou Beach Resort ****

Acajou Beach Resort je na severovýchodní straně ostrova Praslin. Na místní poměry středně velký hotel s bazénem a pokoji s výhledem na bazén a oceán.

Outrigger Mauritius ****/*

Resort Outrigger Mauritius má speciální rodinné pokoje. Najdete zde dostatek místa i kvalitní pláž. 

Preskil Island Resort ****

Nově zrekonstruovaný resort na východním pobřeží Mauricia je ideální ekonomickou variantou pro rodiny i novomanžele.

Victoria Beachcomber ****

Větší čtyřhvězdičkový resort na dlouhé písečné pláži. Velké pokoje pro pohodlí rodin. Nově část jen pro dospělé.

Vilamendhoo Island Resort & Spa ****/*

Ostrov obklopený vnitřním korálovým reefem se nachází v jižním South Ari atolu. Super poměr ceny vs. kvality. 

7 nocí v dvoulůžkové Adjoining Beach vile + cesta 2 noci (10 dní dovolené), All Inclusive, optimální letenka z Vídně (Praha s příplatkem), transfery hydroplánem, delegát. Platí v termínu 1.7.-14.10.2024 s rezervací do 15.7Nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

60.440,-Kč os. All Inclusive

Constance Ephelia *****

Luxusní Constance Ephelia na Mahé se nachází poblíž mořského národního parku Port Launay. Dvě pláže s jemným pískem a tropická zeleň jsou doplněny skvělým servisem.

7 nocí v dvoulůžkové Junior Suite +  cesta 2 noci (10 dní dovolené), polopenze, optimální letenka z Vídně, transfery, AJ delegát. Platí v termínu 24.8.-31.10. s rezervací min. 60 dnů předem. Nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

79.960,-Kč os. polopenze

Pelangi Beach Resort ****

Ve stylu typické malajské vesnice přímo na pláži. Hotel je jen 15 minut od letiště na ostrově Langkawi.

Berjaya Langkawi ****

Berjaya Langkawi uchvacuje svým výhledem na smaragdově modré moře a svěží zelené hory. Zasazeno do geoparku, jenž je zařazen na seznam UNESCO. Vhodné po celý rok.

 

Constance Belle Mare Plage *****

Luxusní resort na 2km dlouhé pláži s bílým pískem je ideální pro náročné rodiny, dvojice, golfisty a zejména gurmány.

Long Beach Mauritius *****

Moderně vybavený hotel vhodný pro aktivní nebo odpočinkovou dovolenou leží podél slavné pláže Belle Mare.

7 nocí v dvoulůžkové Junior Suite + cesta 2 noci (10 dní dovolené), All Inclusive, optimální letenka, transfery, ČJ delegát. Platí v termínu 30.11.-20.12. s rezervací do 31.7. Termín 1.11.-29.11. s příplatkem 8.200 Kč/os. Nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu. 

63.300,-Kč os. All Inclusive

Sugar Beach Mauritius *****

Resort na západě podél pohádkové pláže Flic en Flac. Tento golfový resort v koloniálním stylu je vhodný pro aktivnější páry a náročnější rodiny.

7 nocí v dvoulůžkovém Deluxe Sea View pokoji + cesta 2 noci (10 dní dovolené), All Inclusive, optimální letenka, transfery, ČJ delegát. Platí v termínu 30.11.-20.12.2024 s rezervací do 31.7. Termín 1.11.-29.11.2024 s příplatkem 11.750,- Kč/os. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu. 

71.750,-Kč os. All Inclusive

The Ravenala Attitude ****

Resort určený pro rodiny s dětmi s mnoha možnostmi, jak si užít společnou dovolenou. Celkem sedm restaurací a barů. 

Maritim Crystals Beach ****

Na východním pobřeží hotel za příjemnou cenu. Ideální volba s All Inclusive.

Atmosphere Kanifushi Maldives *****

Pětihvězdičkový resort s prostornými vilami podél pláže i nad vodou, nabízí v základní ceně velkorysý stravovací plán Atmosphere Kanifushi™. Na své si zde přijdou jak náročné dvojice, tak i ti, kteří se chtějí vydat na Maledivy s rodinou.

7 nocí v dvoulůžkové Sunset Beach vile+ cesta 2 noci (10 dní dovolené), All Inclusive, optimální letenka z Vídně (Praha s příplatkem), transfery hydroplánem, delegát. Platí v termínu 1.7.-30.9.2024Nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Lze upravit délku pobytu.

80.010,- Kč os. All Inclusive

Cocoon Maldives ****/*

Resort vhodný i pro rodiny s dvěma dětmi. Předností Cocoonu je zejména perfektní pláž kolem dokola a klidná široká laguna s bezpečným koupáním. Moderní pětihvězda za zajímavou cenu.

7 nocí v dvoulůžkové Beach vile + cesta 2 noci (10 dní dovolené), All Inclusive, optimální letenka z Vídně, transfery hydroplánem, delegát. Platí v termínu 1.7.-31.7. s rezervací do 4.8. Termín 1.8.-17.8. s příplatkem 8.540 Kč/os. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

58.940,-Kč os. All Inclusive

Furaveri Island Resort ****/*

Resort s prostornými vilami a příznivou cenou v atolu Raa. Možnost transferu hydroplánem nebo vnitrostátním letem a lodí.

7 nocí v dvoulůžkové Beach vile+ cesta 2 noci (10 dní dovolené), All Inclusive, optimální letenka z Vídně (Praha s příplatkem), transfery hydroplánem, delegát. Platí v termínu 1.7.-31.10.2024 s rezervací do 31.7Nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Lze upravit délku pobytu.

74.000,- Kč os. All Inclusive

Meeru Island Resort & Spa ****

Kvalitní resort patřící do stejného řetězce jako Kuredu. Jen 55 minut lodí od Malé. Pokoje v zahradě až nadvodní vily.

7 nocí v dvoulůžkové Beach vile + cesta 2 noci (10 dní dovolené), All Inclusive, optimální letenka z Vídně, transfery rychločlunem, delegát. Platí v termínu 1.7.-30.9.2024 s rezervací do 15.7. 2 děti do 12ti let zdarma, platí pouze transfery. Nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

68.530,-Kč os. All Inclusive

Innahura Maldives ***/*

Výborný poměr cena - kvalita, Innahura Resort je otevřený od března 2019.

Paradise Sun ****

Velice přívětivý resort Paradise Sun je situován na Cote d‘Or, jedné z nejlepších pláží na ostrově Praslin i na světě.

Le Domaine de La Reserve ****/*

Resort se  nachází v národním mořském parku Curieuse u soukromé hotelové pláže Anse Petite Cour s bílým pískem s typickými žulovými balvany. Najdete skvělé podmínky pro šnorchlování.

Les Villas d´Or ***

Rodinný resort na Praslinu, nacházející se uprostřed přírody s útulnými vilami.

The Andaman Resort Langkawi *****

The Andaman Resort se nachází v zátoce Datai na Langkawi. Je doslova vsazený do prastarého pralesa a leží podél nádherné pláže mimo ruch turismu. Možnost velmi širokého All Inklusive.

Iberostar Tucán *****

Sesterské All Inklusive resorty od sítě Iberostar leží přímo vedle sebe. Prostředí  plné zeleně a exotických zvířat. Vhodné pro rodiny.

Paradisus Playa del Carmen *****

Luxusní resort se širokým All Inclusive a vlastním tobogánem je super volbou pro rodiny s dětmi. 

Fairmont Mayakoba *****

Kvalitní golfový resort na pobřeží Mayské riviéry s možností All Inklusive.

Azul Sensatori JAMAJKA *****

Luxusní hotel značky Karisma na jedné z nejkrásnějších pláží světa na západě Jamajky. Je určen jak pro zamilované dvojice, tak i rodiny s dětmi. Vaše chuťové pohárky bude hýčkat Gourmet All inklusive koncept.

Le Recif ***/*

Ekonomická varianta plážového pobytu na nejlepší pláži Réunionu, jenž je chráněna reefem. Vhodné samostatně, nebo jako doplněk po okruhu.

LUX Saint-Gilles *****

Jdeo o nejlepším plážovým hotelem jak pro relax po aktivní části dovolené na Réunionu. Luxusní dovolená s nádechem kolonialismu, na kterou nezapomenete.

Gold Zanzibar ****

Gold Zanzibar leží na severozápadním pobřeží a je oázou luxusu a elegance. V moderním duchu nabízí svým hostům příchuť tropického ráje a dálného orientu.

7 nocí v dvoulůžkovém Deluxe Garden pokoji + cesta 2 noci (10 dní dovolené), All Inclusive, optimální letenka z Vídně (odlet z Prahy s příplatkem), transfery, asistence. Platí v termínu 1.9.-22.12.2024 s rezervací min. 60 dnů předem. Nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

76.790,-Kč os. All Inclusive

Diamonds Mapenzi Beach ***/*

Čtyři hektary tropické zahrady přímo na pláži na východní straně Zanzibaru. Zahrada je plná květů a palem. Pláž s bílým pískem.

Baraza Resort *****

Luxusní butikový resort s pouhými 30 vilami leží na jihovýchodním pobřeží Zanzibaru u překrásné pláže s tyrkysovým mořem. Vraťte se o pár století zpět do éry sultanátu a jeho skvostných paláců.

Banyan Tree Dubai *****

Luxusní hotel na ostrově Bluewaters v blízké vzdálenosti od centra Dubaje. Ideální pro ty, kteří chtějí objevovat město. Do 11/2023 známý jako Caesars Palace Bluewaters, nyní pod novou značkou - Banyan Tree.

7 nocí v dvoulůžkovém pokoji Bliss Guestroom, polopenze, letenka v optimální knihovací třídě s leteckou společností Emirates, transfer privátním autem z letiště do hotelu a zpět, AJ delegát. Platí v termínu 01.09.-30.09.2024 Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

45.520,-Kč os. polopenze

Miramar Al Aqah ****/*

Hotel v typicky arabském stylu, který má krásnou dlouhou pláž. Nachází se v emirátu Fujairah.

Al Baleed Resort by Anantara *****

Resort nacházející se na jihu Ománu nabízí ubytování v luxusních vilách a také ochutnávku ománské historie v archeologickém parku Al Baleed.


Nahoru