Dovolená s dětmi

Odpočívat i užívat rodinné pohody
Chci na dovolenou s dětmi →

Sami máme děti a dovedeme si představit, jaká úskalí skýtá dovolená s rodinou. Bez nutnosti očkování a strachu o zdraví dětí se můžete vydat na Seychely, Maledivy, Mauricius, Réunion a do Spojených Arabských Emirátů nebo Ománu – zde nehrozí žádné tropické nemoci ani nic jiného. Vhodná je také Malajsie nebo Mexiko. Malé děti potřebují jiné aktivity než školáci či teenageři. V naší nabídce najdete hotely s hlídáním pro nejmenší, dětskými kluby i zábavou pro teenagery.  Svou zaslouženou dovolenou si můžete užít naplno a o děti bude perfektně postaráno. V dětských klubech si děti hrají, zkouší nové věci (vaření, safari, sportovní aktivity …).  Dětská hřiště, rodinné pokoje, dětské postýlky i židličky, dětské jídlo, přebalovací pulty to vše patří k resortům vhodných pro naše ratolesti.  Poradíme takové pláže, které budou co nejvíce vyhovovat ke stavění hradů z písku. Upozorníme na případná úskalí dané destinace.

 

Pokud je rodina aktivní a děti jsou zvídavé, pak se můžete vydat třeba i na safari do JAR, na poznávací okruh Malajsií včetně zastávky v Legolandu, do Mexika, na Réunion, či do Namíbie. 

Nejlepší hotely pro rodiny s dětmi

Paradis Beachcomber *****

Resort jako stvořený pro aktivní jedince či luxusní rodinou dovolenou. Scénická bílá pláž s pozadím hory Le Morne.

Zilwa Attitude ****

Mladí novomanželé i rodiny s dětmi zde najdou co hledají. Jde o resort postavený v roce 2013 s velice pozvolnými plážemi.

Ayada Maldives *****

Leží v atolu Gaafu Dhaalu kousek od rovníku. Má super reef na šnorchlování a vily jsou rovnou s bazénem. Varianta pro nejnáročnější.

Sun Siyam Iru Fushi *****

Luxusní resort se skvělými službami. Velmi prostorné vily s absolutním soukromím ocení zejména páry, ale i rodiny s dětmi. Široká nabídka restaurací v All Inclusive.

Acajou Beach Resort ****

Acajou Beach Resort je na severovýchodní straně ostrova Praslin. Na místní poměry středně velký hotel s bazénem a pokoji s výhledem na bazén a oceán.

Outrigger Mauritius *****

Pětihvězdičkový resort Outrigger Mauritius má speciální rodinné pokoje. Najdete zde dostatek místa i kvalitní pláž. 

7 nocí v dvoulůžkovém pokoji Ocean View + cesta 2 noci (10 dní dovolené), All Inclusive, letenka v optimální knihovací třídě, transfery, ČJ delegát. Platí v termínu 1.11.-23.12.2022 a 6.1.-20.4.2023 při rezervaci do 30.9.2022. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.
56.300,- Kč os. All Inclusive

Preskil Island Resort ****

Nově zrekonstruovaný resort na východním pobřeží Mauricia je ideální ekonomickou variantou pro rodiny i novomanžele.

Victoria Beachcomber ****/*

Větší kvalitní resort na dlouhé písečné pláži. Velké pokoje pro pohodlí rodin. Nově část jen pro dospělé.

7 nocí v dvoulůžkovém pokoji Superior + cesta 2 noci (10 dní dovolené), All Inclusive, letenka v optimální knihovací třídě, transfery, AJ/ČJ delegát. Platí v termínu 1.11.-30.11.2022 s rezervací min. 30 dní před. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu. 

58.050,-Kč os. All Inclusive

Vilamendhoo Island Resort & Spa ****/*

Ostrov obklopený vnitřním korálovým reefem se nachází v jižním South Ari atolu. Super poměr ceny vs. kvality. 

Constance Ephelia *****

Luxusní Constance Ephelia na Mahé se nachází poblíž mořského národního parku Port Launay. Dvě pláže s jemným pískem a tropická zeleň jsou doplněny skvělým servisem.

7 nocí v dvoulůžkovém Junior Suite pokoji s polopenzí + cesta 2 noci (10 dní dovolené), letenky v optimální knihovací třídě, transfery. Platí v termínu 1.12.-22.12.2022. Platí při rezervaci do 15.10.2022. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

76.580,-Kč os. polopenze

Pelangi Beach Resort *****

Ve stylu typické malajské vesnice přímo na pláži. Hotel je jen 15 minut od letiště na ostrově Langkawi.

7 nocí v dvoulůžkovém Garden Terrace pokoji se snídaní + cesta 2 noci (10 dní dovolené), letenky v optimální knihovací třídě, transfery. Platí v termínu 1.11.-30.11.2022 s rezervací do 30.9.2022. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

52.600,- Kč os. snídaně

Berjaya Langkawi ****

Berjaya Langkawi uchvacuje svým výhledem na smaragdově modré moře a svěží zelené hory. Zasazeno do geoparku, jenž je zařazen na seznam UNESCO. Vhodné po celý rok.

 

7 nocí v dvoulůžkovém Rainforest Chalet pokoji se snídaní + cesta 2 noci (10 dní dovolené), letenky v optimální knihovací třídě, transfery. Platí v termínu 1.11.-30.11.2022 s rezervací do 30.9.2022. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

47.720,-Kč os. snídaně

Constance Belle Mare Plage *****

Luxusní resort na 2km dlouhé pláži s bílým pískem je ideální pro náročné rodiny, dvojice, golfisty a zejména gurmány.

7 nocí v dvoulůžkovém pokoji Prestige + cesta 2 noci (10 dní dovolené), All Inclusive, letenka v optimální knihovací třídě, transfery, ČJ delegát. Platí v termínu 1.3.-17.4.2023 s rezervací min. 45 dní předem. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

69.390,- Kč os. All Inclusive

Long Beach a Sun Resort *****

Moderně vybavený hotel vhodný pro aktivní nebo odpočinkovou dovolenou leží podél slavné pláže Belle Mare.

7 nocí v dvoulůžkové Junior Suite + cesta 2 noci (10 dní dovolené), All Inclusive, letenka v optimální knihovací třídě, transfery, ČJ delegát. Platí v termínu 4.3.-31.3.2023 s rezervací do 19.10.2022. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

60.500,- Kč os. All Inclusive

Sugar Beach a Sun Resort *****

Resort na západě podél pohádkové pláže Flic en Flac. Tento golfový resort v koloniálním stylu je vhodný pro aktivnější páry a náročnější rodiny.

7 nocí v dvoulůžkovém pokoji Deluxe Sea View + cesta 2 noci (10 dní dovolené), All Inclusive, letenka v optimální knihovací třídě, transfery, ČJ delegát. Platí v termínu 4.12.-23.12.2022 a 4.1.-3.3.2023 s rezervací do 19.10.2022. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

 
72.610,-Kč os. All Inclusive

The Ravenala Attitude ****

Resort určený pro rodiny s dětmi s mnoha možnostmi, jak si užít společnou dovolenou. Celkem sedm restaurací a barů. 

Maritim Crystals Beach ****

Na východním pobřeží hotel za příjemnou cenu. Ideální volba s All Inclusive.

Atmosphere Kanifushi Maldives *****

Pětihvězdičkový resort s prostornými vilami podél pláže i nad vodou, nabízí v základní ceně velkorysé All Inklusive Platinum Plus. Na své si zde přijdou jak náročné dvojice, tak i ti, kteří se chtějí vydat na Maledivy s rodinou.

7 nocí v dvoulůžkové Sunset Beach vile + cesta 2 noci (10 dní dovolené), All Inclusive, letenka v optimální knihovací třídě, transfery hydroplánem, ČJ delegát. Platí v termínu 1.11.-19.12.2022. Platí při rezervaci do do 30.11. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

104.990,-Kč os. All Inclusive

Cocoon Maldives ****/*

Resort vhodný i pro rodiny s dvěma dětmi. Předností Cocoonu je zejména perfektní pláž kolem dokola a klidná široká laguna s bezpečným koupáním. Moderní pětihvězda za zajímavou cenu.

7 nocí v dvoulůžkové Beach vile+ cesta 2 noci (10 dní dovolené), All Inclusive, letenka v optimální knihovací třídě, transfery hydroplánem, AJ delegát. Platí v termínu 1.11.-15.12.2022. Platí při rezervaci do do 31.10. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

82.640,-Kč os. All Inclusive

Furaveri Island Resort *****

Resort s prostornými vilami a příznivou cenou v atolu Raa. Možnost transferu hydroplánem nebo vnitrostátním letem a lodí.

Meeru Island Resort & Spa ****

Kvalitní resort patřící do stejného řetězce jako Kuredu. Jen 55 minut lodí od Malé. Pokoje v zahradě až nadvodní vily.

Innahura Maldives ***/*

Výborný poměr cena - kvalita, Innahura Resort je otevřený od března 2019.

Paradise Sun ****

Velice přívětivý resort Paradise Sun je situován na Cote d‘Or, jedné z nejlepších pláží na ostrově Praslin i na světě.

7 nocí v dvoulůžkovém Superior pokoji s polopenzí + cesta 2 noci (10 dní dovolené), letenky v optimální knihovací třídě, transfery. Platí v termínu 1.12.-21.12.2022. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

76.160,-Kč os. polopenze

Le Domaine de La Reserve ****/*

Resort se  nachází v národním mořském parku Curieuse u soukromé hotelové pláže Anse Petite Cour s bílým pískem s typickými žulovými balvany. Najdete skvělé podmínky pro šnorchlování.

Les Villas d´Or ***

Rodinný resort na Praslinu, nacházející se uprostřed přírody s útulnými vilami.

The Andaman Resort Langkawi *****

The Andaman Resort se nachází v zátoce Datai na Langkawi. Je doslova vsazený do prastarého pralesa a leží podél nádherné pláže mimo ruch turismu. Možnost velmi širokého All Inklusive.

Iberostar Tucán *****

Sesterské All Inklusive resorty od sítě Iberostar leží přímo vedle sebe. Prostředí  plné zeleně a exotických zvířat. Vhodné pro rodiny.

Paradisus Playa del Carmen *****

Luxusní resort u dlouhé písečné pláže na Mayské riviéře. Je určen zejména rodinám s dětmi. 

Fairmont Mayakoba *****

Kvalitní golfový resort na pobřeží Mayské riviéry s možností All Inklusive.

Azul Sensatori JAMAJKA *****

Luxusní hotel značky Karisma na jedné z nejkrásnějších pláží světa na západě Jamajky. Je určen jak pro zamilované dvojice, tak i rodiny s dětmi. Vaše chuťové pohárky bude hýčkat Gourmet All inklusive koncept.

Le Recif ***/*

Ekonomická varianta pobytu u moře na Reunionu. Nejlepší pláž ostrova je chráněna reefem. Vhodné samostatně, nebo jako doplněk po okruhu po celém ostrově.

LUX Saint-Gilles *****

LUX* Saint-Gilles je nejlepším plážovým hotelem jak pro relax po aktivní části dovolené na Réunionu, tak pro plnohodnotnou odpočinkovou dovolenou jen u pláže. Luxusní dovolená s nádechem kolonialismu, na kterou nezapomenete.

Gold Zanzibar ****

Gold Zanzibar leží na severozápadním pobřeží a je oázou luxusu a elegance. V moderním duchu nabízí svým hostům příchuť tropického ráje a dálného orientu.

7 nocí v dvoulůžkovém pokoji Deluxe Garden s All Inclusive + cesta 2 noci (10 dní dovolené), letenky v optimální knihovací třídě,  transfery. Platí v termínu 8.1.-5.3.2023 při rezervaci do 31.10.2022. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

82.420,-Kč os. All Inclusive

Diamonds Mapenzi Beach ***/*

Čtyři hektary tropické zahrady přímo na pláži na východní straně Zanzibaru. Zahrada je plná květů a palem. Pláž s bílým pískem.

7 nocí v dvoulůžkovém Superior pokoji s All Inclusive + cesta 2 noci (10 dní dovolené), letenky v optimální knihovací třídě, transfery. Platí v termínu 8.1.-28.2.2023. Platí při rezervaci do 31.10. Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

59.180,-Kč os. All Inclusive

Baraza Resort *****

Luxusní butikový resort s pouhými 30 vilami leží na jihovýchodním pobřeží Zanzibaru u překrásné pláže s tyrkysovým mořem. Vraťte se o pár století zpět do éry sultanátu a jeho skvostných paláců.

Caesars Resort Bluewaters *****

Luxusní hotel na ostrově Bluewaters v blízké vzdálenosti od centra Dubaje. Ideální pro ty, kteří chtějí objevovat město. 

Miramar Al Aqah *****

Hotel v typicky arabském stylu, který má krásnou dlouhou pláž. Nachází se v emirátu Fujairah.

7 nocí v dvoulůžkovém pokoji Superior s výhledem do zahrady, All Inclusive, letenka v optimální knihovací třídě, transfer privátním autem z letiště do hotelu a zpět, AJ delegát. Platí v termínu 1.11.-30.11.2022 Vždy nutná individuální kalkulace a ověření kapacity. Možné upravit délku pobytu.

49.330,-Kč os. All Inclusive

Al Baleed Resort by Anantara *****

Resort nacházející se na jihu Ománu nabízí ubytování v luxusních vilách a také ochutnávku ománské historie v archeologickém parku Al Baleed.


Nahoru