Fran. Polynésie

Tahiti la Ora Beach by Sofitel ****

Chci bydlet v tomto hotelu

Tahiti la Ora Beach Resort by Sofite dříve Le Méridien Tahiti se nachází poblíž hlavního města Papeete, vzdálený jen 15 minut jízdy od mezinárodního letiště. Resort je umístěn u pláže na okraji laguny a nabízí svým návštěvníkům nádherný výhled na protější ostrov Moorea. Velikou výhodou je spousta obchůdků a restaurace v docházkové vzdálenosti. V resortu najdete hlavní budovu hotelu s pokoji zasazenou v krásné tropické zahradě i typické nadvodní vilky. Pro návštěvníky, kteří hledají klid a odpočinek je zde bazén s lehátky a hotelový bar, ti aktivnější jistě ocení širokou nabídku výletů a vodních sportů.

 • Kvalitní varianta na Tahiti
 • 15 minut transfer z letiště
 • v klidnější lokalitě poblíž hlavního města
 • nevhodné pro větší rodiny
 • restaurace a obchůdky v docházkové vzdálenosti
 • bazén s písečným dnem
 • šnorchlování přímo z pláže
 • možnost soft All Inklusive

Hotel pro své návštěvníky připravuje celou řadu výletů, například do hlavního města Francouzské Polynésie, Papeete, které je vzdáleno jen kousek od resortu, a kde můžete navštívit například museum Paula Gaugaina. Dále se můžete vydat na soukromou projížďku autem na horu Marau v centru ostrova či na výlet lodí za delfíny. V resortu můžete šnorchlovat v laguně, zahrát si plážový volejbal či navštívit výtvarný ateliér a popustit uzdu své tvořivosti. Večer si pak můžete užít polynéskou show s tradičními tanečnicemi oblečenými do palmových listů.

Hotel nabízí různé typy pokojů, moderně zařízených, s výhledem do zahrady či na lagunu. 

Deluxe Garden pokoj (51 m2, celkem 17 pokojů): pokoje s vlastní terasou, nacházející se ve 2.podlaží, nabízející výhled do zahrady. Jsou vybaveny dvojpostelí či dvěma oddělenými postelemi a ubytují až tři hosty (maximálně 2 dospělí + 1 dítě). 

Family Garden pokoj (51 m2, celkem 6 pokojů): pokoje nacházející se ve 2. podlaží s výhledem do zahrady a s terasou. Najdete zde 2 manželské postele velikosti Queen a ubytovat se tu mohou až 2 dospělí a 2 děti (nebo maximálně 4 dospělí). Navíc tu najdete kávovar Illy Coffee.

Deluxe Partial Ocean View pokoj (51 m2, celkem 32 pokojů): pokoje nacházející se v 1. a 2. podlaží, s částečným výhledem na lagunu. K dispozici máte buď manželskou postel, nebo 2 oddělené. Kapacita pokoje až 3 dospělí.

Deluxe Ocean View pokoj (51 m2, celkem 42 pokojů): pokoje, které se nachází ve 2.-4. podlaží, vám nabídnou úchvatný výhled na moře a pláž a také na zahradu. Ložnice s manželskou postelí či 2 oddělenými. Maximální kapacita jsou 3 dospělí.

Deluxe Family Lagoon View pokoj (51 m2, celekm 4 pokoje): tyto pokoje se také nachází ve 2.-4. podlaží a nabídnou vám z terasy výhled na lagunu a do zahrady. V ložnici najdete 2 manželské postele a navíc máte k dispozici kávovar Illy Coffee. Maximální kapacita jsou 2 dospělí a 2 děti (či 4 dospělé osoby).

Panoramatic Ocean View pokoj (51 m2, celkem 27 pokojů): pokoje najdete až v posledních dvou patrech hotelu, s nejlepším výhledem na moře. K dispozici opět máte kávovar Illy Coffee a denně balenou vodu zdarma. Maximální kapacita jsou 3 dospělí.

Junior suite (83 m2, celkem 4 pokoje): velmi prostorné pokoje najdete přímo v centru resortu, s výhledem na lagunu a do zahrady. S manželskou postelí ubytují až 2 dospělé a 1 dítě a jsou vhodné pro rodiny (vše je však jeden prostor). Součástí pokoje je velká terasa. 

Suite s jednou ložnicí (131 m2, celkem 2 pokoje): Nejprostornější pokoje leží v nejvyšších patrech, odkud skýtají krásné výhledy na oceán. Mají samostatnou ložnici s dvojpostelí a oddělený obývací pokoj a velkou terasu. Ubytují dva dospělé a jedno dítě.

Presidental Suite (179 m2): nachází se v nejvyšším patře hlavní budovy hotelu. Největší pokoj s prostornou terasou a výhledem na lagunu. Kromě ložnice tu najdete i samostatný obývací pokoj. Maximální kapacita jsou 3 dospělí.

 • dovolená snů Pokoje v hlavní budově v různých cenových kategoriích
 • dovolená snů WiFi, klimatizace, širokoúhlá televize, trezor, minibar, telefon
 • dovolená snů Moře, okolní ostrovy, zahrada
 • dovolená snů Bez stravy, snídaně, polopenze, plná penze, soft All Inklusive (snídaně, obědy, večeře + během celého dne voda a nealko pivo)

V resortu se nachází dvě restaurace a dva bary. Restaurace jsou umístěny v zahradě s výhledem na lagunu a u večeře zde můžete pozorovat krásný západ slunce na lagunu. Místní kuchaři zde připravují tradiční tahitské pokrmy i jídla mezinárodní kuchyně, užijete si zde spoustu mořských plodů a ryb. V baru ochutnáte tropické koktejly a přes den si zde můžete dát i něco malého k jídlu. Hotel také nabízí program soft all inklusive, který zahrnuje snídani, oběd, večeři a vodu a nealko pivo po celý den.


Nahoru