Famiana Resort se nachází na centrálním pobřeží ostrova Phu Quoc s úžasným výhledem na Thajský záliv. Celkový design resortu je inspirován asijskou kulturou v kombinaci s moderními požadavky. Soukromá písečná pláž se vine podél zahrady s palmami. Resort má druhou novější část a to Famiana Green Villas. Tato samostatná část je zhruba 300 metrů v zástavbě přes silnici. Je zde vlastní bazén a moc pěkná zahrada. Pokoje jsou modernější než v hlavní části hotelu. Z letiště na Phu Quoc jste tu během deseti minut. Stejnou dobu Vám zabere jízda do hlavního města ostrova Duong Dong.

 • kvalitní 4 hvězda na Phu Quoc
 • nejlepší pláže Vietnamu
 • celý rok mimo října
 • dvě části resortu jeden přes silnici cca 300 metrů (novější pokoje)
 • vhodné i pro rodiny
 • mini-golf, fitness, spa
 • dětské hřiště

Hotelový bazén je zasazen do tropické zahrady. Dámy ocení možnost masáží a dalších procedur v místních lázních. Děti i rodiče si zahrají mini-golf a děti pak mohou svou energii vybít na dětském hřišti. Dále jsou k dispozici video hry, fitness a recepce poradí s výlety.

Ostrov stvořený pro relaxaci – Phu Quoc. Západní pobřeží nabízí klid i servis, který očekáváte od dovolené na pláži. Jsou zde jedny z nejhezčích pláží Vietnamu. Phu Quoc je jen 20 km od pobřeží Kambodži a 120 km od Vietnamského města Rach Gia. Díky své délce 46 km od severu k jihu, jde o největší ostrov Vietnamu. Nicméně ostrov je znám i pod jménem Kho Tral, jak ho jmenují obyvatelé Kambodži, ta si na něj také dělá nárok. Kopcovitý terén ostrova je pokryt lesem. Phu Quoc je proslulý nejen bílými plážemi, ale i kvalitním černým pepřem a hlavně rybí omáčkou noc mam.

 

 

Famiana Resort se dělí na část plážovou a zahradní. Zahradní část (FAMIANA GREEN VILLAS) leží v zástavbě za silnicí a k moři je to cca 3 minuty chůze, hosté využívají pláž a lehátka patřící k resortu. Ubytování je ve vilách, vyšší kategorie vil mají i vlastní bazény. Green villas jsou modernější v porovnání s plážovou částí. Velikou výhodou je i ubytování ve vlastní vile a nižší cena v porovnání s plážovou částí.

PLÁŽOVÁ ČÁST:

Pokoje Deluxe jsou umístěných v jednopatrových pavilonech. Deluxe pokoje jsou buď směřovány do zahrady, nebo na oceán. Pokoje mají 50 m2, balkon či terasu, obývací část včetně pohovky, LCD televizi, koupelnu se sprchovými koutem i vanou, klimatizaci, sejf, telefon, minibar, servis pro kávu či čaj, fén, koupelnové prádlo včetně pantoflí a županu.

Luxusnější jsou pak vily u pláže s rozlohou 75 m2. Obývací část je umístěna v přízemí a ložnice v otevřeném patře. Ubytovat se můžou 2 dospělé osoby a dítě.

Famiana Suite jsou určeny pro větší rodiny či skupinku přátel je pak 200 m2. Mají vlastní jídelnu, ložnice a celkovou kapacitou 4 dospělé osoby a dvě děti.

FAMIANA GREEN VILLA:

Garden view bungalow: 40 m2, jsou situovány po dvou (jedna přízemní vila s dvěma samostatnými pokoji). Výhoda pokud cestujete jako skupina 4 osob, lze vyžádat dva pokoje vedle sebe a tím budete mít společně jednu vilu. Pool view bungalow: 45 m2, každý bungalow je samostatný. Pro rodiny s jedním dítětem jsou speciálně trojlůžkové Pool view bungalowy, kde je manželské lůžko a pro dítě jedno-postel.

Garden villa 1-bedroom: Potrpíte si na luxus a preferujete větší soukromí, tato vila má privátní oplocenou zahrádku s vlastním bazénem. Celková plocha vily včetně zahrady je 340 m2. Garden villa 2-bedroom: stejně jako 1-bedroom vila má soukromou oplocenou zahrádku s vlastním bazénem, celková plocha 360 m2. Je ideální volbou pro rodiny s dětmi, protože má 2 oddělené ložnice, v jedné je manželská postel, v druhé dvě oddělené postele.

 • dovolená snů 96 pokojů, několika kategorií
 • dovolená snů LCD televize, koupelna se sprchovou i vanou, klimatizace, sejf, telefon, minibar, servis pro kávu či čaj, fén, koupelnové prádlo včetně pantoflí a županu
 • dovolená snů do zahrady i na moře, balkon či terasa
 • dovolená snů snídaně

Snídaně jsou servírované formou švédských stolů. Pro výběr oběda či večeře je místní restaurace a dva bary.

Ve Vietnamu stejně jako jinde v Asii je všude kolem dost dobrého a levného jídla.

 

Příklad cenové kalkulace

Dvojice, 7 nocí + cesta (srpen), snídaně

Cena pro na osobu:

 • ubytování v dvoulůžkovém pokoji Deluxe zahrada 2.100,-Kč x 7
 • optimální cena letenky Praha – Phu Quoc – Praha 22.000,-Kč
 • transfery autem, místní asistence 1.000,-Kč

Osoba v dvoulůžkovém pokoji 37.700,-Kč

Jana O.

Vážený pane Antoši,
rádi bychom Vám s manželem poděkovali za opravdu dovolenou snů. Vše perfektně klapalo, naplánované na 1000%.
Ještě jednou děkujeme.
Manželé O.


Nahoru