Maledivy

Veligandu Island Resort ****

Chci bydlet v tomto hotelu

Tropický resort Veligandu Island se nachází na stejnojmenném ostrůvku velikosti 150 x 600 m. Je obklopen dlouhými písečnými plážemi a průzračně čistou mělkou lagunou. Kolem ostrova je několik lokalit pro šnorchlování, některé z nich jsou dále od břehu a jsou vhodné pro zkušenější plavce. Transfer z mezinárodního letiště v Malé je organizován hydroplánem (20 minut).

 • severní Ari atol
 • transfer hydroplánem
 • pěkná laguna na plavání
 • šnorchlování, potápění
 • klidné místo
 • v každé vile je vířivka

V rámci Malediv se táhnou korálové útesy, které jsou vhodné ke šnorchlování či potápění. Pokud vás šnorchlování láká, můžete si naplánovat výlet lodí ke korálovým útesům Madivaru, Rasdhoo a Kuramathi.

Můžete zajít do sportovního centra, kde se dá vyzkoušet řada vodních sportů- windsurfing, jízda na katamaránu, v kajaku či na vodním skútru, wakeboarding, vodní lyžování, různé vodní nafukovací atrakce tažené za skútrem nebo paddle board.

Mimo to se v resortu Veligandu Island nachází fitness centrum, volejbalové / badmintonové hřiště, fotbalové hřiště a bazén. Zahrát si tu můžete stolní tenis, šipky nebo biliard.

Pokud naopak chcete relaxovat, zajděte si na masáž do lázní Duniye.

Beach Villa celkem 11 vil o velikosti 71 m2 rozprostřených jen pár kroků od pláže. Jsou umístěny vždy před nadvodními vilami, nemají tedy čistý výhled na moře. V polootevřené koupelně je vířivka.

Jacuzzi Beach Villa celkem 16 vil o velikosti 86 m2. Interiér i vybavení je téměř identické jako Beach vila, jen je o trochu větší. Zásadní rozdíl je v lokalitě, leží mimo nadvodní vilky a má tedy výhled na moře. V koupelně je vířivka.

Water Villa nadvodní vila o velikosti 58 m2. Tento typ vily má pouze vnitřní koupelnu, ne polo-venkovní. V koupelně je vířivka.

Jacuzzi Water Villa nadvodní vila o velikosti 86 m2. Najdete tu venkovní vířivku pro dva.

 • dovolená snů 4 kategorie vil, celkem 91
 • dovolená snů klimatizace, minibar, kávovar/ rychlovarná konvice/ epressovač, TV a DVD, WiFi zdarma, osobní sejf, otevřená venkovní koupelna s dešťovou sprchou, veranda s posezením
 • dovolená snů moře, zeleň
 • dovolená snů polopenze, plná penze, All Inklusive

Buffet je hlavní restaurace, která funguje formou bufetu. Pochutnáte si zde na mezinárodní i regionální kuchyni. Dát si tu můžete snídaně, obědy i večeře. Páteční večery tu na vás čeká překvapení formou „maledivské noci“, kdy si číšníci oblečou tradiční maledivský oděv a při nedělní snídani dostanete zdarma šumivé víno. Restaurace je rozdělena na tři části. Ve venkovní části naleznete místo podlahy písek a před sluncem vás ochrání došková střecha.

Dále zajděte do restaurace The Madivaru, kde si pochutnáte na grilovaných mořských plodech či skvělém hovězím, vše čerstvé. Restaurace se nachází na západní části ostrova. Doporučujeme udělat rezervaci. Je zde možnost objednat si soukromou večeři na pláži. Večeři si můžete dát i přímo na pokoji do 22:00, za poplatek.

Na pláži potom najdete dva bary. Bar Thundi je hlavní bar na pláži s výhledem na lagunu, nachází se i blízko bazénu a bar Athiri, který je také na pláži, děti do 12 let vstup zakázaný.

Balíček All Inclusive Plus zahrnuje:

 • Snídaně, obědy a večeře servírovány v restauraci Dhonveli formou bufetu
 • 24 h denně čaj v baru Thundi
 • Alkoholické nápoje (pivo, koktejly, stolní víno, tvrdý alkohol)/ nealko (sladké nápoje- cola…, džus, voda, káva, čaj)
 • Vybavený minibar
 • Aktivity: 1x plavba lodí při západu slunce, 1x výlet na Kuramathi nebo Rasdhoo, 1x 0,5 h skupinová lekce šnorchlování (bez vybavení), 1x skupinová lekce windsurfingu (včetně vybavení), volný přístup do fitness centra, na hřiště a ke všem hrám, zdarma půjčení kajaku či windsurfru, zdarma lekce jógy

Nahoru