Maledivy

Baglioni Resort Maldives *****

Chci bydlet v tomto hotelu

Rodinný resort, který má kořeny v Itálii se nachází v atolu Dhaalu. Celým resortem se vane italský nádech ať už jde o nábytek, design či gastronomii. Jedinečná tyrkysová laguna je vhodná k plavání kolem celého ostrova. Je to zkrátka kousek ráje na zemi, který si můžete po dobu vaší dovolené užít. Resort je vhodný pro všechny věkové kategorie. Na ostrov se dopravíte hydroplánem z mezinárodního letiště. Cesta trvá 40 minut. 

 • krásná tyrkysová laguna vhodná k plavání
 • kousek od pláže korálový útes, šnorchl rovnou z pláže
 • někdy se objevují manty 
 • italská značka, design, nábytek i gastronomie
 • hydroplánem z Malé za 40 minut
 • pro rodiny s dětmi i romantiku ve dvou
 • různé zážitky – škola vaření, ochutnávky vína, výlety lodí

Na tomto ostrově si užijete jemný bílý písek a nádhernou, tyrkysovou lagunu, ve které si parádně zaplavete. Děti pak určitě ocení bazén se sladkou vodou. Na ostrově je Dive centrum takže potapěči si mohou domluvit ponor a prozkoumat okolní podmořský svět. 
Z vodních sportů můžete vyzkoušet kajaky, šlapadla, paddleboardy, vodní skútry. 
Na souši je pak posilovna tenisový kurt, plážový volejbal, fotbal. Cvičí se yoga, praktikují se meditace a dechová cvičení. 
Je možné se přihlásit na lekci vaření italské kuchyně, kde se naučíte jak na ty nejchutnější těstoviny. Dále je tu pak také lekce vaření indické a maledivské kuchyně. 
Resort pořádá výlety lodí za západem slunce a na písečný výběžek, kde můžete být úplně sami 🙂 výlety za delfíny, rybaření, šnorchlování s mantami.
Pro děti je tu klub, kde je skluzavka, průlezky a je pro ně nachystaný program s aktivitami jako je malování, hledání pokladu, různé kreativní workshopy, sportovní aktivity. 
V hotelu je také SPA.

Garden Vila – vily jsou v zahradě, vždy je před nimi ještě řada vil, které jsou přímo u pláže. Ubytování je obklopenou vzrostlou zelení a poskytuje tak lehký stín když se chcete na chvíli schovat před sluncem. Před vilou je poměrně velká terasa s příjemným posezením a stolkem, 2 lehátka na kterých můžete chytat bronz. Vila poskytuje dostatečné soukromí. Je velká 65 m2 + 22 m2 terasa. Ubytuje 3 dospělé a 1 dítě nebo 2 dospělé a 2 děti do 15.99 let.

Beach Vila – vily s přímým vstupem na krásnou bílou pláž a do oceánu. Jinak identická s Garden Vilou.

Water Vila  – základní nadvodka s přímým vstupem do oceánu. Užijte si svůj privátní nekonečný bazén. Vily jsou otočené na východ.

Sunset Water Vila – nadvodní vily s přímým vstupem do laguny. Ideální pro dvojice, páry, líbánky, oslavu vašeho výročí 🙂 Vily jsou umístěné spíše blíže pláži, ze začátku mola. Ubytování je otočené na západ. Ze své terasy můžete tedy po večerech obdivovat červánky a zapadající slunce. Větší romantiku nenajdete. Vila ubytuje 2 dospělé + 1 dítě nebo 3 dospělé a je velká 60 m2 + 45m2 terasa.

Pool Water Vila – nadvodní vily s bazénem otočené na západ, na vzdálenější straně mola od pláže, je tady tedy o něco více soukromí. Ubytuje 2 dospělé + 1 dítě.

Pool Sunset Beach Vila – Plážová vila s bazénem otočená na západ. Pozorujte ze svého bazénu západy slunce. Vila ubytuje 2 dospělé + 1 dítě.

Grand Pool Beach Vila – Větší vila na pláži se soukromým bazénem, vhodná pro rodiny s dětmi. Ubytuje 2 dospělé a 2 děti. Před vilou je terasa a malý altánek, kde můžete odpočívat.

Pool Suite Beach Vila – Vhodné pro větší rodiny .Vila přímo u pláže je složená ze dvou jednotek, Jedna část je ložnice, druhá jídelna/obývací pokoj, který může být proměněn na 2. ložnici pro děti a všichni mají své soukromí. Mezi dvěma částmi je bazén a kolem je velká terasa. Obě místnosti mají každá svoji koupelnu.

Dvouložnicové i tříložnicové vily pro větší rodiny.

 • dovolená snů 89 vil
 • dovolená snů terasa s lehátky, venkovní posezení, klimatizace, stropní větrák, postel, sedačku, stůl, set na přípravu kávy a čaje, minibar, trezor, detektor kouře, Wi-fi připojení, TV, telefon, samostatně stojící vana, venkovní sprcha, fén, župan a domácí pantofle, na žádost také žehlička s prknem, balená voda
 • dovolená snů oceán nebo zahrada
 • dovolená snů polopenze, plná penze, All Inclusive (Privilege Package)

Restaurace Gusto – italská restaurace Gusto nabízí ty pravé italské hody. Toto místo je ideální pro vaši romantickou večeři. A la carte menu zaručuje dokonalý zážitek. Mají tady také velký výběr z lahodných vín. 

Restaurace Umami – kuchyně ovlivněná Japonskem vám nabídne čerstvé sushi, mořské plody nebo třeba teppanyaki gril. 

Restaurace Taste – mezinárodní kuchyně otevřená na snídani a večeři. Mezinárodní i asijské snídaně, na večeři indické pokrmy nebo třeba maso a ryby z grilu. 

 


Nahoru