Nový resort Centara Ras Fushi Resort & Spa Maldives je zasazen do prostředí nedotčeného ostrova, který se nachází pouhých 15 minut plavby člunem od mezinárodního letiště v Malé. Zdejší atmosféra zaručuje ničím nerušené zážitky v celkem 140 vilách určených pouze pro dospělé osoby. Tyto vily mají jedinečné umístění na pobřeží či nad lagunou.

 • nepřijímá děti do 12-ti let
 • All Inklusive v ceně
 • vily na pláži i nad vodou
 • exkluzivní potápěčská místa
 • Spa i další formy relaxace
 • trochu kazí výhled nedaleká spalovna

Bonusy a slevy pro novomanžele, výročí svatby

Více o nabízených slevách ↓

Svatební cesta (nejpozději 12 měsíců od svatby, nutné předložit oddací list):

 • 7 a více nocí: ženich platí cenu jednolůžkové vily, nevěsta zdarma, 1x romantická večeře při svíčkách, láhev vína ve vile při příjezdu
 • 6 a méně nocí: láhev vína a čokoláda ve vile při příjezdu

Stejné bonusy pro výročí svatby (půlkulaté či kulaté)

Čeká na vás spousta příležitostí k relaxaci a omlazení. V oblasti bazénu na pobřeží a ve fantastických regeneračních lázních SPA Cenvaree budou uspokojeny všechny Vaše potřeby. Krásná pláž, relaxační pavilon poblíž pláže a fitness centrum zpříjemní Váš zdejší exotický pobyt. K dispozici je také rekreační zóna pro mladší hosty s názvem „E Zone“ a PADI potápěčské centrum a centrum vodních sportů. Velká laguna na jedné straně ostrova je vhodná pro plavání a šnorchlování a nachází se tam také exkluzivní potápěčská místa zahrnující Giraavaru Cave (10 minut od resortu), Lion’s Head, Kuda Haa, Kiki Reef (Hans Haas Place) a Shar Point (vše do 20 minut od resortu).

K dispozici jsou tyto služby a zařízení: fitness centrum, pobřežní lázně SPA Cenvaree s prostory thajské masáže a pokoji pro masáže i procedury, které jsou vhodné jak pro jednotlivce, tak i pro páry, PADI potápěčské centrum,

centrum vodních sportů s nabídkou výletů a motorizovaných i nemotorizovaných sportů, které zahrnují šlapadla, windsurfing, paddleboard a šnorchlování, zábavní zóna E Zone pro mladé hosty a pro hosty, kteří se mladě i cítí, bezplatné připojení WiFi, ostrovní butik s řadou unikátních dárků a drobných cukrovinek, letištní transfery motorovým člunem a zdravotnické služby s hotelovým lékařem.

Jelikož je hotel určen pro dospělé, děti do 12 let zde není možné ubytovat.

Ocean Front Beach Villa (45 m2) – V resortu se nachází 20 těchto vil, které jsou umístěny na pobřeží, jen pár kroků od pláže. Budete si moci užívat zákoutí zahrady a lenošení na lehátkách s výhledem na pláž. Tyto vily nabízí možnost využití buď postele o velikosti King, nebo dvou oddělených postelí a mohou ubytovat 2 osoby. Do vybavení vil patří mimo výše uvedené také koupelna s osvěžující dešťovou sprchou.

Deluxe Ocean Front Beach Villa (50 m2) – Luxusní vily na pobřeží jsou umístěny jen pár metrů od laguny a představují naprosté romantické útočiště. Celkově je v nabídce 10 těchto vil, které jsou vhodné pro páry. K dispozici budete mít postel o velikosti King a prostory včetně zahrady s vířivou vanou. Vily dále nabízí dokovací stanici pro iPod a vybavení zmíněné výše.

Deluxe Water Villa (42 m2) – Každá z těchto vkusně zařízených vodních vil se nachází nad hladinou laguny a nabízí prostorné ubytování s jedinečnou atmosférou. K dispozici jsou vily jak s postelí o velikosti King, tak i s dvěma oddělenými lůžky a ubytují maximálně 2 osoby. Využít budete moci také vlastní zařízenou terasu se schůdky do křišťálově čistých vod a s výhledem na oceán. Každá vila má k dispozici osvěžující dešťovou sprchu a vybavení zmíněné výše.

Cenově jsou rozděleny vily s výhledem na západ slunce a standardní.

Premium Sunset Spa Water Villa (42 m2) – Pokud toužíte po naprostém komfortu, můžete si vybrat jednu ze 14 Premium Sunset Spa Water Villas s klidným výhledem na oceán a západy slunce. Prostory této vily zahrnují soukromou vybavenou terasu s prostornou houpací sítí a přímým přístupem do laguny. Odpočiňte si ve své vlastní vířivce nebo si užijte šnorchlování v čistých vodách laguny pod vilami. Vily nabízejí výběr postele o velikosti king či dvou oddělených lůžek a jsou určeny pro 2 osoby. Mimo vybavení zmíněné výše je k dispozici také dokovací stanice pro iPod.

 • dovolená snů 140 vil 5-ti kategorií
 • dovolená snů WiFi zdarma, individuálně nastavitelnou klimatizaci, stropní ventilátor, TV s plochou obrazovkou a mezinárodními kanály, DVD přehrávač, minibar, zařízení na přípravu čaje a kávy, pokojový trezor, vysoušeč vlasů a IDD telefon
 • dovolená snů oceán
 • dovolená snů All Inklusive

Oceans – Tato restaurace představuje dostatečný výběr denních tematických bufetů v podobě mezinárodní a asijské kuchyně. Je to ztělesnění přirozené atmosféry resortu.

Al Khaimah – Připomíná autentický beduínský stan a oplývá vlídnou pohostinností. Toto jedinečné místo pro stolování nabízí grilované pokrmy Středního východu a arabskou kuchyni

La Brezza – Tato speciální restaurace s výhledem na bazén a lagunu podává mimo autentickou italskou kuchyni také lahůdky z mořských plodů v kombinaci se svěžími saláty a delikátními italskými dezerty.

Suan Bua – Suan Bua přináší na tento ostrov vynikající thajskou kuchyni.

Viu Bar podává občerstvení, koktejly a drinky v bezstarostné atmosféře pro vytvoření ideálního prostředí pro odpočinek během dne i noci.

Waves Pool Bar – Waves Pool Bar nabízí tropické koktejly, občerstvení a teplé nápoje až do podvečera. S umístěním u bazénu a pláže je ideálním místem pro ty, co si chtějí užívat slunce, písku a vody.

 

All Inklusive Centara Ras Fushi:

 • snídaně, obědy, večeře v hlavní restauraci
 • odpolední čaj
 • nealkoholické nápoje včetně vody
 • Bar servis s výběrem vín a sektu, piva, alkoholických nápojů a koktejlů 11:00-24:00
 • Wi-Fi
 • nemotorizované sporty

Příklad cenové kalkulace

Klasická dovolená 7 nocí + cesta (listopad-prosinec), 2 dospělé osoby, All Inklusive

Osoba v dvoulůžkové vile:

 • dvoulůžková Ocean Front Beach vila: 7.950 Kč x 7 nocí
 • -10% na vilu při rezervaci 60 a více dní předem -795 Kč x 7 nocí
 • zpáteční transfer loď 3.480 Kč
 • optimální cena letenky Praha – Maledivy – Praha 18.000 Kč
 • ČJ delegát a asistence na místě: 700 Kč

Osoba celkem s All Inklusive = 72.265 Kč


Nahoru